Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Ipod Touch - problem z podłączeniem do iTunes
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!
Mam problem z podłaczeniem Ipoda Touch 4G z iTunes. Komputer go po prostu nie widzi, tak samo jak i wyżej wspomniany program. Postepowałem wg instrukcji na stronie Appla ale to nic dalej nie dało... Ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić? Bez itunesa nic nie wgram na to urzadzenie.
Również mam taki sam problem z iPod'em touch czwartej generacji z 2012 roku.
Notorycznie pojawia mi się błąd dotyczący "braku rozpoznania iPoda" przez co nie jestem w stanie nic na nim zrobić przez iTunes. Osobiście proponuje metodę typu: "włącz/wyłącz iTunes, podepnij/odepnij iPod'a, ew. zrestartuj". Udało mi się tak zgrać 4 płyty Grinning . Od tamtego czasu bardzo tego unikam i staram się kupować przez sklep na urządzeniu. Mam nadzieję że jakkolwiek mogłem w stanie pomóc.
aha, szukałem jeszcze na innych forach/stronach internetowych rad osób mających ten sam problem ale niestety nie udało mi się znaleźć nic pomocnego w tym kierunku. Jeżeli udało by się Tobie, byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź.Happy