Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Serwer Terraria 1.1.2 (Hamachi)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.


Witam!
Chciałbym zaprezentować mój serwer Tshock, hamachi .
Na serwerze można grać nowymi i starymi postaciami. Świat to surviwal.

Codziennie będzie spawnowanie bossów na życzenie graczy (każda ilość). (Arena jest narazie w budowie)
Prosiłbym o zarejestrowanie się na serwerze. Będziemy mieć wtedy dostęp do warpów.

Zasady:
1. Nie buguj
2. Nie kradnij
3. Nie przeklinaj
ID Hamachi: StopaJacka , StopaJacka2 , StopaJacka3 , StopaJacka4 , StopaJacka5 , StopaJacka6 , StopaJacka7 , StopaJacka8 , StopaJacka9
hasło do Hamachi: 123
IP: 25.42.162.190
port: 7777

Serwer będzie ON prawie coddziennie około 16:00(Godziny mogą ulec zmianie

Jak wejść na ten serwer i korzystać z warpów?


Aby wyjść z poddasza musimy wpisać : /register (i zamiast tego nawiasu hasło)
Następnie /login (i te hasło co w /register)
np: /register sniki10 /login sniki10 Oczywiście wpisujemy swoje hasło
Potem wpisujemy /warp spawn i jesteśmy na dole domku.
Opisane jest to także w tabliczkach
(Gdy się zarejestrujemy to jak będziemy wchodzić na tego serwa będzie pisać byśmy podali hasło serwera(Serwer Aquires Password)Wpisujemy tam te hasło co podaliśmy w /register czyli u mnie sniki10. Za każdym razem gdy chcemy wejść musimy podać te hasło ,,serwera". (To ochrona naszej postaci. Powiedzmy, że wkurzony na was brat włazi na waszego kompa i na Terrarie do tego serwa, bo chce nam coś zniszczyć/wywalić, a tu trzeba hasło .))

Za każdym razem gdy wejdziemy na serwer musimy wpisać /login (hasło) .

Podaj swojego steama, może z tobą pogram.
Po co ci mój steam?
Możesz grać i bez steama
Nie ma Steama, nie ma gracza PS3 Has No Game, przykro mi [ty zlodzieju]
Jest gracz. I dlaczego od razu złodzieju?
Na serwer wchodzą ludzie i jakoś nikomu nic nie ukradłem...
i o co ci chodzi z tym obrazkiem(PS3 nie jest grą, o co ci chodzi what?)
Ej, koleszko, to w takim razie skąd masz tę Terrarię?
Chomikuj, w końcu po to to jest, co nie skarpeciany koleszko? no żeby sobie tam ściągać
A, zapomniałem. Przecież tam się płaci.
Wiele osób gra w Terrarię i nie ma kupionej orginalnej wersji.
Możesz to zrobić klikając tutaj: Ciach! nie wklejamy pirackich linków!- panie adminie tego forum, proszę ukarać gościa po swojemu. - Manga
Albo przez chomkuj, ale od 50kb jest płatne.
I teraz nasuwa się pytanie: Mateczko, czy idiota? Bo nie widzę innej możliwości w tym wypadku. Protip: Tu się nie piraci.
Terraria nie jest taka droga i jest czasem w przecenie. Tak kurna trudno wysłać te parędziesiąt złotych by mieć oryginalną grę, a nie się męczyć z piratami?

@Skarpeta, zapewne idiota. Już za dużo mateczków tutaj było, by każdemu rozdawać takie miano.