Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: W co ostatnio graliście?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
W co ostatnio graliście?

Ja ostatnio mam dziwną manię i przechodzę wszystkie najlepsze tytuły z nintendo 64. Oryginalna Ocarina of Time Heart. Ogólnie gry z serii Zelda to dyskusja na osobny temat.

The Walking Dead - skończyłem pierwszy epizod i już biorę się za następny. Chciałbym aby gry przygodowe podążyły właśnie w takim kierunku. Nie jakieś point and click(Chociaż i te są świetne. O Syberii i The Secret of Monkey Island złego słowa nie powiem)tylko rozmowa i interakcja między postaciami.
Ostatnio zakupiłem Super Meat Boy'a(jest wkurzający, ale przejście daje masę satysfakcji). Z gier niezależnych to jeszcze Binding of Isaac i Rock of Ages(promocja na Steamie)
Ale najbardziej zagrywam się w Far Cry'a 3(Szalona wyspa i klimat, który wciąga na wiele godzin. Dodatkowo przyjemne multi,które spodoba się każdemu fanowi Call of Duty).
Nie można pominąć Assassin's Creed'a, który jak zwykle trzyma poziom(POLECAM).
Ja niemal że cały czas tłukę BF 3 i Sleeping Dogs, ta ostatnia ma fajny klimat i wygodnie się w nią gra na padzie szczególnie że nie ma w niej za wiele strzelania tylko walka wręcz.
Ja tak jak Cytryn męcze Super Meat Boya i troche w Dirta na X360.
Ja grałem teraz w Crysis 3 open beta na xboxie 360.
Ja grałem teraz w Crysis 3 open beta na PC. 360 Has No Game
GTA; San Andreas Winking stare ale jare ( 4 mi działa ale 3 ma to coś ;3 ) Cs 1,6 ( cs;go mi się nie podoba, to już nie jest Cs tylko coś pod Coda ) Pes 2013 Winking, Track mania ( Polecam serwer "sexy Nascar" i to chyba tyle Winking w te nowe gry jakoś nie mam ochoty grać ;c.Pozdrawiam
Ja ostatnio grałem w Deadlight na pc. Przejście zajęło mi bardzo mało czasu, ale był to czas miło spędzony. Może zostanę w temacie zombie i spróbuję The walking dead, gameplay ze streama wyglądał ciekawie.
Ja gram w bf 3 i przechodzę Drivera San Francisco oraz na ledwo zipiącym ps2 (ostatnio ostro nawalam na tej konsoli ) w SoulCalibur 3 Grinning
Ja ostatnio znalazłem ciekawy shooter online; Warframe (nie mylić z Warface). Ciekawy co-op dla 4 graczy. Ale tak naprawdę na max 1h gry dziennie, później się nudzi. Zresztą ostatnio większość gier mnie szybko nudzi, z utęsknieniem czekam na premierę GTA V Winking
gta san andreas i bully
Ja ostatnio cisnę w Fife13 i LoLa.
Jak na razie to tylko w lola.
Mnie ostatnio naszło na Terrarię. Nigdy nie kwapiłem się do tej gry, aż tu nagle spodobało się. w między czasie po pracy w fifę 13 lub DMC Devil May Cray Winking
Wiedźmin 2, świetna gra w której się zakochałem (głównie z tym zakochaniem chodzi o Cycki Triss Winking )
Przeszłam Metal Gear Solid 2, scenariusz z Raidenem, rozpoczęłam kampanię Snake'iem. Czeka mnie walka z Volginem w MGS 3 i muszę uratować Otacona w MGS. Bardzo mi się podobają takie skradanki, a zaczęło się od Beyond Good & Evil na PC. Happy
Wszystko co leci LOTR War in North, DmC, powtórka ME2 żeby mieć sava do ME3 itd. Grinning
Ja ostatnio zacząłem pykać sobie w Path of Exile
Ja zacząłem grać w Fallouta 3 na xboxie a na kompie gram w Call of Duty MW3 multi
Parę minut temu skończyłem demo MGRa. Nawet fajnie się sieka.
Ja wbijam Ip na Lolu i kończę przechodzić Bf'a
Ja gram głównie w Lola bo na inne gry nie starcza mi czasu :{
Aktualnie gram w Borderlands 2. Gierka miodna. Nic tylko czekać na część 3 Grinning.
Hmm, pierwszy Wiedźmin na tapecie od kilku tygodni, a poza tym kilka pierdołek na Androidzie, typu świetne tower defence Sentinel 3: Homeworld.
Ostatnio Blizzard rozdawał właścicielom Diablo III darmowego World of Warcraft na 30 dni, wiec ostatni miesiąc przegrałem zwiedzając krainę Azeroth i teraz wiem czemu graczy wowa nazywają noliferami :) A aktualnie rozbijam się czołgami na polach bitew w World of Tanks.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17