Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Dinarowe Ikonki!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Być może większość z was zauważyła już najnowszą funkcjonalność arhn.eu

Mowa tu o Dinarowych Ikonkach, które za jedyne 5 Đ mogą stać się własnością każdego z was!

Kupując ikonkę wspieracie bezpośrednio rozwój serwisu arhn.eu i wyglądacie szałowo w naszym shoutboksie.

[Obrazek: 2013-01-02_1829.png]

Jak kupić?
Wystarczy wskoczyć na swój profil korzystając z linku (BETA): http://arhn.eu/profil/

i kliknąć przycisk "Dinarowe Zakupy: Ikona przy Nicku" po prawej stronie ekranu i podążać za instrukcjami. (Maksymalny sugerowany rozmiar: 16px x 16px).

Wrzucenie nowej ikony kosztuje kolejne 5 Đ, więc prosimy o przemyślane zakupy Smiling

Chcę ikonę, ale brak mi pomysłu!
Nic straconego! Neko przygotowała dla was cały zestaw gotowych obrazków, które możecie ściągnąć na swój komputer, a następnie "załadować" jako swoją ikonę! Pula będzie z czasem poszerzana o nowe ikony.

[Obrazek: balls.png] [Obrazek: cat1.png] [Obrazek: cat2.png] [Obrazek: chick.png] [Obrazek: cloud.png] [Obrazek: dalek1.png] [Obrazek: dalek2.png] [Obrazek: deal.png] [Obrazek: dog1.png] [Obrazek: dog2.png] [Obrazek: dog3.png] [Obrazek: dragon1.png] [Obrazek: dragon2.png] [Obrazek: dragon3.png] [Obrazek: film.png] [Obrazek: gameboy.png] [Obrazek: ghost.png] [Obrazek: guitar1.png] [Obrazek: guitar2.png] [Obrazek: king.png] [Obrazek: lips.png] [Obrazek: navi.png] [Obrazek: pi.png] [Obrazek: pickaxe.png][Obrazek: pika1.png] [Obrazek: pika2.png] [Obrazek: pony1.png] [Obrazek: pony2.png] [Obrazek: pony3.png] [Obrazek: pony4.png] [Obrazek: PS.png] [Obrazek: ps3.png] [Obrazek: snes.png] [Obrazek: space1.png] [Obrazek: space2.png] [Obrazek: star.png] [Obrazek: sword.png] [Obrazek: whale.png] [Obrazek: worm.png] [Obrazek: tri1.png] [Obrazek: tri2.png] [Obrazek: ass.png] [Obrazek: ass1.png] [Obrazek: ass2.png] [Obrazek: choco.png] [Obrazek: clap.png] [Obrazek: disc.png] [Obrazek: dodi.png] [Obrazek: kirby.png] [Obrazek: mario.png] [Obrazek: mk1.png] [Obrazek: mk2.png] [Obrazek: tank.png][Obrazek: boo.png][Obrazek: cherry.png][Obrazek: fin.png][Obrazek: gow.png][Obrazek: jake.png][Obrazek: peach.png][Obrazek: sponge.png][Obrazek: tardis.png][Obrazek: yoshi.png][Obrazek: axe.png][Obrazek: song.png][Obrazek: song2.png][Obrazek: troll.png][Obrazek: lick.png][Obrazek: bijou.png] [Obrazek: snorlax.png][Obrazek: bulbasaurus.png][Obrazek: charmander.png][Obrazek: swinub.png][Obrazek: bober.png][Obrazek: chico.png][Obrazek: jerzy.png][Obrazek: toastie.png]
Jeśli ktoś ma pomysł na ikonki, proszę pisać a postaram się upchnąć upragniony obrazek w 16x16 Winking
Proponuję jakieś z Zeldy Smiling Triforce, mini Link, sam próbowałem, to nic nie ukleciłem Winking
Neko przygotowała kolejne ikonki, z dedykacją dla Linka: [Obrazek: tri1.png] [Obrazek: tri2.png]
Jak neko zrobi ptaka to dam 15 dinarsòw. A co każdy lubi ptaki PS3 Has No Game

A czy ikonki będą w przyszłości widoczne też przy nazwie użytkownika, gdy napisze posta?
Yup. Soon

Piskle: wśród ikon jest już specjalny pisklak dla Ciebie przecież: [Obrazek: chick.png]
Jee pisklee, nie zauważyłem (bo taki mały z niego pisklak :P)
Neko, czy mogłabyś zrobić ikonki Bamana i Pidermana, ew jakąś specjalną dla dupcyngla? Tritorlls
Bamana i Pidermana dobry pomysł.
Neko czy mogłabyś zrobić jakąś ikonkę z Mass Effecta np. logo N7 ???
Neko a może zrobisz hełm Master Chifa z HALO?

Staramy się pisać w miarę poprawną Polszczyzną. Przecież przeglądarka podkreśla ci błędy na czerwono, naprawdę nie jest tak trudno poświęcić 5 sekund na poprawienie byków tym, co się napisało. ~SmellySocks

Meteor z logo Final Fantasy VII lub W z World of Warcraft
Miło by było, jakby pojawiły się jakieś ikonki z Portala. (Wheatley/niebieski lub pomarańczowy portal/etc.) Smiling
Proponuje PokeBall jako ikonke ;p
Jak dostać ikonkę? Mogę prosić o darmową, np. za rejestracje(z ograniczeniami, np. bez kolorów lub 2 razy mniejsza.)
(04-03-2013, 13:46)KociaPipka napisał(a): [ -> ]Jak dostać ikonkę? Mogę prosić o darmową, np. za rejestracje(z ograniczeniami, np. bez kolorów lub 2 razy mniejsza.)

Przekazuję Ci tą wiedzę tajemną, tylko niech to pozostanie pomiędzy nami, ok ?

Przeczytaj pierwszy post jeszcze raz i wszystko w magiczny sposób będzie jasne !
Można dodać słynną kupę z Minecrafta. Oryginalna tekstura Dirta z trawą ma 16x16.
takie ikonki to fajna sprawa tylko że jeśli tak jak ja reprezentuje się biedę™ to można tylko tyle o nich powiedzieć Childish
Jeśli nekotek będzie tak miła i zrobi ikonkę Jake'a albo Finna, to przeboleję mój ból dupy i to, że mnie nie stać i zakupię.
proponuje ikonę Grem 2/10 !
Super ekstra mega fajnie. Teraz daj mi banany.

Bananów nie mam, ale mam bany i warny. Dostaniesz te drugie póki co w wysokości 20% za spam w temacie. Super ekstra mega fajnie ~Chmurowaty

Fajny dodatek

Perfidny spam pod postem, w którym autor też zaspamował i dorobił się warna. Dziękuję, wygrywasz nagrodę specjalną!

Stron: 1 2 3 4 5