Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Mailbag
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
To mój TYSIĘCZNY post, więc zdecydowałem, że zrobię w jego ramach coś niecodziennego.

Zdarza się, że dostajemy bardzo miłe albo bardzo niemiłe maile. Robi nam to oczywiście niezwykle ciepło w serduchu (a jeszcze cieplej, gdy wylewa się na nas gorące pomyje <3 ). Będę tu wrzucał fragmenty albo nawet całe maile, które w jakiś sposób zwróciły moją uwagę. Dlaczego z listu do redakcji miałbym się cieszyć ja sam? Dlaczego z namiętnego flejmu nie powinniśmy pośmiać się wszyscy?

Zaczne od czegoś, co poprawiło mi humor :) Takie wiadomości dostarczają mi gigantyczną dawkę pozytywnej energii. Bardzo fajnie wiedzieć, że nasze starania są doceniane i znajdują się ludzie, którzy znajdują w naszej pracy kroplę inspiracji.

Cytat:Witaj!

Piszę, gdyż chciałem Tobie podziękować. Na Twój (Wasz) kanał trafiłem przypadkiem na YT - był to filmik o serii Mortal Kombat. Obejrzałem jedną część, a potem poleciały kolejne - filmiki o waszych gaming roomach mnie rozwaliły na kawałki. Coś we mnie pękło i wróciłem to dawnego stanu, gdzie gry (nawet samo ich posiadanie) ogromnie mnie rajcowało.
Kiedyś, namiętnie zbierałem gry i konsole, miałem PSX, N64 Game Boy Color, Saturna, DC, PS2 oraz Xboxa. Do tego multum gier i akcesoriów. Niestety, tak się porobiło, że "zdradziłem" moje hobby. Zniknął gdzieś mój zapał i wyprzedałem moją ukochaną kolekcję. Jakiś czas minął i kupiłem PS3 i PSP, nie był to jednak ten stan co kiedyś, grałem sporadycznie, więcej chyba oglądałem na tych konsolach filmów. Wszystko jednak odmieniło się w zeszły piątek kiedy trafiłem na Twój kanał. Do dzisiejszego dnia kupiłem na powrót PS2 i PSX ( w planach kolejne sprzęty) orz zacząłem odbudowywać moją kolekcję gier, co chwila coś licytuję na różnych aukcjach i wypatruję z wywieszonym jęzorem listonosza.
To jest to! Wróciła mi radość i banan na twarzy. Obudził się mój wewnętrzny maniak gier i zaczyna ostro działać.
Bardzo chciałbym za to Tobie podziękować. Gdybyś chciał kiedyś o tym gdzieś wspomnieć to nie ma problemu!


Jeszcze raz ogromne dzięki!

Szymon "badej"

To my dziękujemy!
To takie urocze.
Dziś troszkę z drugiej strony lustra Grinning Komentarze, które bawią mnie "w inny sposób" Smiling Paulo Coelho by się nie powstydził niektórych z nich.
Źródło - rozpakowanie Dead Island Riptide: Zombie Bait Edition

[Obrazek: 2013-04-25_1915.png]

[Obrazek: 2013-04-25_1916.png]

[Obrazek: 2013-04-25_1917.png]

[Obrazek: 2013-04-25_1919.png]

[Obrazek: 2013-04-25_1919_001.png]

Jak znajdę chwilkę to może skompiluję też moich ulubieńców z Tomb Raidera.

Lubię taki hejt, kręci mnie bardziej niż figurkowe Cycki dla gimbusów <3
No jest się z czego pośmiać brawa dla tych panów Grem, są ludzie i parapety.
Lubie(sorry jak będą błędy Bitch please! ) sie pośmiać często z debili, ale to już przekroczyło poziom. To po prostu jest żenujące
Komentarze w Internecie po raz kolejny udowodniły, że... nie warto czytać komentarzy. Gimbusiarnia kompletnie nie przyswaja całej treści materiału, wyłapując tylko pewne hasła i odnosząc się do nich w sposób typowy dla swojej głupoty. Archon, jeśli będziesz tutaj wrzucać więcej takich rodzynków, to wątek spuchnie do gargantuicznych rozmiarów w zastraszającym tempie.
nie warto czytać komentarzy

Z jednej strony masz oczywiście rację, jednak z drugiej, to przeczyłoby idei samego ich pisania.
Najlepszym wyjściem jest ignorowanie, tych totalnie burackich, i pozostawienie ich na pastwę własnego JA komentującego. Co Archon w dużej mierze czyni skutecznie moim zdaniem Winking
"Generacje to ci kurwa z chaty zrobie"

Co kurwa? Co ja pacze?

Nie ma to jak merytoryczna wypowiedź na odpowiednim poziomie. Wydaje mi się że co poniektórzy poprzez ciepłą posadkę na forum i przeświadczenie o rodzinnej atmosferze™ pozwalają sobie na zbyt wiele. Odzywki "co kurwa?" to proszę zachować sobie na rozmowy ze znajomkami na podwórku. Grempy Cat (He had fun once. And it was awful.)
~bleub

Edytuję sobie twoją adnotację, bo nie chcę, aby moje procenty były widoczne dla innych użytkowników, pozdrawiam
~Wielkigimb

Widzę że nie tylko ja tak mam że się lubię śmiać z głupoty internatów niektórych.
Jednak z jednej strony trzeba pogratulować twórcą tej kolekcjonerki. Stworzyli coś, za czym pójdzie banda gimbusów z portfelami wypchanymi kasą ich rodziców. Podobnie jak było z nowym TR... "Ta gra musi być zajebista! Przecież ma taką fajną grafikę! Jak śmiesz w ogóle ją hejtować!? Nawet Rojo w nią gra!"
Czasami miło pośmiać się z debili, ale jednocześnie boję się o przyszłość tego kraju....
BTW. Zakładam że Kamil Andrzejczak dostał PS3 na komunię od rodziców i nie miał nawet innej konsoli na oczy nie widział... Przykra prawda...
Zdziwiłem się, że rozwikłanie tej zagadki trwało aż tak długo LOOOOOOL

Kim jest [ten dzieciak]?

[Obrazek: 2013-04-27_2130.png]
A jeszcze jedno pytanie. Co ich obchodzi ten dzieciak? Własnego życia (tudzież rzycia) nie mają?
Bo tacy ludzie jak choćby Rock czy Rojo przyzwyczają gimbusów, że mogą być jakby "kolejnym domownikiem". I tak oto przenosi się to dalej. Widać niektórzy nie potrafią zrozumieć, że można mieć kanał/stronę tylko o grach, ceniąc sobie sferę prywatną.
Ogólnie to od dawna nie czytam już niestety komentarzy pod filmami arhn.eu, ze względu na wiadra pomyj, jakie są rzucane na temat gier i wszystkiego innego. Fajnie, że jest ten temat i te prawdziwe rodzynki można sobie poczytać, aczkolwiek skupiałbym się bardziej na tych pozytywnych mailach, niż gimbusowych wypowiedziach.
Widzę, że sporo ludzi nie ma swojego 'rzycia' dlatego na siłę wpierniczają się do innych - ale ten rozkminiator położył mnie na łopatki ;] Aczkolwiek wyczuwam trolla i wiem, że Archon przekupił tego dzieciaka cukierkami, by ten krzyknął do niego "daddy"
Ja również dawno temu przestałem czytać komentarze na youtube. Psyduck Ludzie się wyzywają, traktują komentarze jak chat, niczym nie uzasadnionie odpowiedzi, komentarze takie np. jakie zostały wklejone przez archona Mother Of God , itd. Przestałem komentować cokolwiek aż do czasu gdy wgłebiłem się w forum arhn.eu
(28-04-2013, 10:46)Link napisał(a): [ -> ]Ogólnie to od dawna nie czytam już niestety komentarzy pod filmami arhn.eu, ze względu na wiadra pomyj, jakie są rzucane na temat gier i wszystkiego innego. Fajnie, że jest ten temat i te prawdziwe rodzynki można sobie poczytać, aczkolwiek skupiałbym się bardziej na tych pozytywnych mailach, niż gimbusowych wypowiedziach.
najprostsza recepta na nieczytanie debilnych komentów pod filmami na yt to chyba oglądanie ich poprzez stronę główną, wtedy ma się dostęp tylko do "merytorycznych" komentów z forum i fb

mam wrażenie, że coraz głupsi ludzie mają dostęp do internetu, komentarzy na onecie, wp, gazeta.pl (tfu) nie idzie w ogóle czytać (poza nielicznymi wyjątkami), wszędzie głównie hejt i (kontrolowanie lub nie) trollowanie

Cytat:Widzę, że sporo ludzi nie ma swojego 'rzycia' dlatego na siłę wpierniczają się do innych - ale ten rozkminiator położył mnie na łopatki ;] Aczkolwiek wyczuwam trolla i wiem, że Archon przekupił tego dzieciaka cukierkami, by ten krzyknął do niego "daddy"
nie wiem skąd ta moda na wchodzenie z butami w czyjeś życie, głównie chyba w internecie dzieciarnia ma z tego wielką frajdę (oraz babcie 60+ na osiedlach i małych miejscowościach), bo czuje się anonimowa więc obrażanie i inne tego typu zachowania przychodzą łatwiej, braki elementarnego wychowania też swoje robią
@UP
To ten jeden nie wiedział że jutjub się popsuł Laughing
A po drugie chyba jak komentarz jest za przeproszeniem kijowy to lepiej go zablokować niż żeby psuł normalnym ludziom gusta Laughing.
ahhahahaha ten damian to niezły debil

EDIT: Archon ty to tylko śmiać się z ludzi umiesz na forum. Zrozum, że nie można wyzywać ludzi od takich debili na przykład :/
No pan damiano zabłysnął inteligencją, lubi być chyba blokowany bo co chwile prowokuje :P
[Obrazek: 2013-05-09_1600.png]

To chyba jeden z najmilszych komentarzy jakie dane mi było przeczytać. Szczególnie porównanie do "dawnego CD-Action". Rozumiem względy sentymentalne i dlatego tak przyjemnie jest mi usłyszeć, że ktoś czuje w naszych produkcjach tego ducha przeszłości Smiling

khizbu

Yay! Jest mój komentarz.
A teraz serio. Dziwi mnie że po tylu nagranych filmach Archon nadal nie potrafi przyjąć krytyki. Nazywanie negatywnych komentarzy "hejtem" wam nie pomoże. Smiling
Archon już wielokrotnie mówił, że przyjmuję krytykę na klatę, jak Sasha na... um... Wiesz, jeżeli ta fala krytyki jest uzasadniona i ktoś mówi coś z sensem, to Archon się tym przejmuje, a czasem nawet odpisuje. Jeżeli to zwykły troll, bez żadnych argumentów, ani niczego podobnego, to olewa. Also, w którym miejscu Archon zaczął wyzywać nas od debili?

Ja tam bym się nie cieszył z komentarza, który wylądował tutaj w sekcji "te głupie" Torll
(09-05-2013, 19:21)khizbu napisał(a): [ -> ]Dziwi mnie że po tylu nagranych filmach Archon nadal nie potrafi przyjąć krytyki. Nazywanie negatywnych komentarzy "hejtem" i wyzywanie od debili wam nie pomoże. Smiling

Również, podobnie jak Mati powyżej nie rozumiem. Przyjmuję konstruktywną krytykę, gdy taka się pojawia, ba, nawet za nią dziękuję.

Inna sprawa, że nie przypominam sobie ostatniej sytuacji, gdy ktoś podjął się faktycznej, sensownej krytyki mojej pracy. Jeśli znajdziesz przykłady do których się nie ustosunkowałem i ciekawi cię mój pogląd, to je tu przytocz i chętnie to nadrobię.

Mylisz to prawdopodobnie z ludźmi, którzy nie zgadzają się z moją opinią. W tym wypadku nie ma o czym dyskutować - de gustibus non est disputandum. Jak mi się coś nie podoba i ktoś mi powie, że jestem kretynem, bo jemu się podoba, to niestety, automatycznie nie zrozumiem jego punktu widzenia i tego nie polubię.

Największym problemem jest niestety umiejętność słuchania ze zrozumieniem, która niestety chyba jest w zaniku. W twoim przypadku wyjaśniłem ci przecież, że to że dany element edycji kolekcjonerskiej mi nie przypadł do gustu nie skreśla automatycznie elementów pozostałych, które moim zdaniem były wykonane wzorowo. W czym więc problem?
Stron: 1 2 3