Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zdobycze na dzisiaj
Murykańskie Pokemon Platinum (kompletne) za 55zł

[Obrazek: sJ05dwU.jpg]

I prezent od znajomego
Marvel Legends Superior Spider-man (Który najpewniej będzie moją pierwszą i ostatnią stycznością z tą serią figurek)

[Obrazek: 7oFRFo3.jpg]
Trochę zdobyczy od Ultimy i z konwentu, a także przesyłka od jednego z forumowiczów.
[Obrazek: unwksRvl.jpg]
[Obrazek: G3edbqBl.jpg]
[Obrazek: Sh9i2Q6l.jpg]
JEST MOJA ŚLICZNA
[Obrazek: wpEesih.jpg]

Warp SpeedWarp SpeedWarp SpeedWarp SpeedWarp Speed

Taki mały zakup przed RB4
Wreszcie moja 8 bitowa kolekcja wzbogaciła się o fabrycznie nową konsolę Micro Genius IQ-1000. Jeden z najlepszych famiclonów, który nie jest opart na tanich zredukowanych układach jak tanie podróbki. Na podstawie tej konsoli produkowano później rosyjskiego Dendiego i Polskiego Pegasusa model IQ.

[Obrazek: x56ucn.jpg]
[Obrazek: DSCN4072.JPG]
Dużo się działo przez ostatnie parę dni.  Na konwencie Animatsuri dostałem od Cella grę na PS Vitę - Everybody's Golf. I dużo darmowego stuffu. Koszulkę, mangę Girls & Panzer, Przypinki i smyczkę. Na evencie organizowanym od Nintendo - E3 Post Tour otrzymałem prześliczną koszulkę z Marianem, naklejkę, identyfikator i plakaty z Monster Hunter 4, Yoshi's Wooly World oraz Super Smash Bros. A na końcu płyta CD z muzyką z gier  - "Play to Play" kupiona w biedronce za 9 zł.
[Obrazek: wunxaOY.jpg]
[Obrazek: etIjsaY.jpg]
[Obrazek: fMRsFWJ.jpg]
Gierki od @Kamil.7z, płyty ideał Pudełko od SOTC niestety nadszarpnięte przez ząb czasu Childish
[Obrazek: 2015-07-16_1911.png]

I nabyta kolekcjonerka WOWa dodatek WOD za 55 bez klucza na allegro:
[Obrazek: 2015-07-16_1910.png]
[Obrazek: 15706783.jpg?1437137976]

Nie wiem po co mi 2, skoro i tak mi nie pójdzie na niczym Poker Face
No i tani pad z A4tech. Od razu mówię, że go nie polecam.
Kupione do materiału o Poksach. Populacja japońskich wydań zwiększa się!

[Obrazek: Pc1V9QI.jpg]
Odwiedziłem dziś charity shop u siebie w mieście i natknąłem się na te oto gierki na PS2. Gry były zaklejone taśmą, więc nie mogłem ich przez zakupem otworzyć, ani sprawdzić stanu płyty. Postanowiłem jednak kupić w ciemno, co mi się opłaciło.

GTA III + instrukcja + plakat w stanie idealnym ( żadnych zagięć lub innych uszkodzeń)

[attachment=465]

GTA VC + instrukcja + plakat (również w idealnym stanie)

[attachment=466]

Pozostałe gry to Gran Turismo ( w jednym opakowaniu dwie płytki z grą), NFS Underground i logiczna gierka na DS

[attachment=467]

Za całość zapłaciłem £13 ( po £2 za gry na PS2 i £3 za DS)
1. Zachciało mi się pograć w kanciarkę pokemon. Polecam sklep isa.pl - dodali dużo fajnych gratisów (odznaki widoczne na zdjęciu + książeczkę z zasadami i karty promo)
[Obrazek: 9E5y6th.jpg]

2. Czadową kostkę mirror cube dostałem na urodziny:
[Obrazek: PRhC6O6.jpg]

3. Giereczki kupiłem po taniości:
[Obrazek: ZsHvo0y.jpg]
Mały krwawy update po mojej stronie
[Obrazek: DiikSer.jpg?1]

No i małe wektorowe pudło do grania Winking
[Obrazek: dpTGTEQ.jpg]
Zdobycze ostatniego miesiąca Smiling (hamerykański 3ds <3)
[Obrazek: r25kif.jpg]
[Obrazek: 30nki9h.jpg]
[Obrazek: r9pfuq.jpg]
[Obrazek: 2z906fl.jpg]
[Obrazek: DSCN4128.JPG]
Zakup życia. PS4 z trzema grami w zestawia, do tego darmowy Minecraft, a za symboliczną złotówkę otrzymałem jeszcze PlayStation TV Grinning

[Obrazek: 11145901_485214011633897_147328583101617...e=56558EAC]

Tylko szkoda, że PS4 białe... Okay
Ostatnie 2 tygodnie zakupów ^^
[Obrazek: gOzImWr.jpg]
2x Bubble Head z Moorhuhn 8zł/szt
2X Cyber Mycha w Folii 3zł/szt (Ta po prawej stronie ma lekko zdezelowaną folię przez co mogłem wyjąć płytę)
Brick Game 6zł
ted 9,50zł
stary CDA 4zł
Thief + 2x Symulatory M$ 10zł
Katy od Chińczyka 1zł (skąd są na zdjęciu nie wiem ;/ )

Czuje mocno spełniony Grinning
[Obrazek: QrCeF1o.jpg]
Freegamesploxy i zdobycze ciuchlandu! Od kupla dostałem za darmo w folii Dead Island, Nail'd kupiony w tesco za 6 zł oraz zdobycze z ciuchladu za jedyne 3 zł - Mario & Sonic At Olympic Games, Condemned, płytka z Gran Turismo 2 i Buzz tylko z rozerwaną okładką Childish
[Obrazek: Y6Fw46l.jpg]
Oraz dzisiejsza największa zdobycz! PSP FAT z pokrowcem, ładowarką, pokrowcem na gry UMD oraz God Of War Duch Spraty za 150zł
(19-07-2015, 12:54)StormS napisał(a): [ -> ]No i małe wektorowe pudło do grania Winking
[Obrazek: dpTGTEQ.jpg]

Kontroler do Vectrexa wygląda na naprawdę świetnie zachowany. Chyba całość musiała być bardzo droga? Vectrex to niesłychana ciekawostka wczesnych lat 80-tych (w sumie to nawet i dzisiaj wydaje mi się niezwykle ciekawy koncept "monitora" wbudowanego w stacjonarną konsolę). Nigdy mnie nie ciągnęło do posiadania czegoś takiego, ale to chyba jeden z najbardziej interesujących pomysłów z tamtego okresu.