Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
ach ten olx 60zł z wysyłką za dwa boxy nówki Painkiller- nie wybrzydzam Winking

[Obrazek: 15889638.jpg?1439497157]
[Obrazek: I3fM1VP.jpg]
Warp Speed Kupione od Matuleczka za 10 zł + przesyłka
Grinning Jak co roku moi rodzice chcą abym z nimi jechał na Jarmark Św Dominika w Gdańsku.
Akurat nic do nie go nie mam(Poza tymi tańczącą się w rytm muzyki tekturą) bo po co siedzieć w domu cały dzień
[Obrazek: 0hQ2Erk.jpg]


Jako że w Empiku nie było specialnie czegoś dla mnie, to przechadzając się po karmach z starociami był gostek co sprzedawał gry na konsole, pozdro dla niego! bo zabawnie omawiał gry jak ktoś czegoś szukał konkretnego.

Jako że sam mam tylko teraz PS2 to kupiłem te dwie, niby na allegro jeszcze można je dostać, ale fajnie i też kupić też coś od ręki.
Dawno mnie nie było i nic nowego nie postowałem, więc teraz czas na loot z poprzedniego miesiąca Grinning

[Obrazek: jDE8v.JPG]

Po funcie za każde były filmy z Naruto, Colin, Monsters Inc., płytka Linkin Park, 2 części Star Wars za funta, Jak and Daxter za 3 funty, 2 gry z Mario za 15 funtów i różowy DS kupiony tylko do grania w Mario za 10 funtów z pokrowcem i ładowarką.
Nie mogę się doczekać, aż w końcu odkurzę moje Wii i zagram wreszcie w Super Mario Galaxy Fap
Dzisiejsze zdobycze
[Obrazek: DSCN4233.JPG]
[Obrazek: DSCN4235.JPG]
Kumpel robił remont i porządek. Znalazł to co na fotkach niżej, oddał mi za darmo Warp Speed Takie perełki Heart Totalnie kompletne wydania, płyty i pudełka - lustro, niektóre z nich mam już w swojej kolekcji - trafią na Rozdawajki Linka™ tylko jeszcze nie wiem kiedy It Is A Mystery

[Obrazek: 2ngqxhe.jpg]

[Obrazek: nbav6s.jpg]
[Obrazek: cBwX9UM.jpg]
Dziś rano przybył kurier i dostarczył mi Japan Crate oraz The Getaway kupiony w ciuchlandzie za 10 zł
[Obrazek: EwisBGL.jpg]

Bileciki sa, jeszcze bilet na samolot i mozna pic Torll
Prawdopodobnie najbardziej fapny tytuł na Vitę Fap [Obrazek: 6vrwe5g.jpg?1]
Troszkę wgniecione pudełko - prosiłem, żeby usztywnił to wrzucił do bąbelkowej i tyle...

[Obrazek: ABNIAnd.jpg]
[Obrazek: 20150820_182840.jpg]
[Obrazek: 218yphy.jpg]

Teraz tylko czekać na resztę podzespołów z komputronika... Już nigdy u nich nic nie zamówię, straszne cyrki odstawiają z tym zamówieniem. Za to grafika z moreli przyszła po 3 dniach. :I
Dostawa z japanlandu

Nendoroid Drossel od Disneya i Figma Kiryuin Satsuki z Kill la Kill

[Obrazek: Fuv8jbY.jpg]
i amerykańska wersja Guilty Gear Xrd (kupiona nowa za niecałe 100zł, w końcu kupię sobie DLC Me Gusta )

[Obrazek: g2cQKSM.jpg]
Wypad na rupieciarnię Heart Pierwsze zdobycze z takiego miejsca...

[Obrazek: 11930815_821722017948512_8834471844460146903_o.jpg]
Zielony to mój ulubiony kolor Me Gusta
[Obrazek: fXcN9RS.jpg?1]
[Obrazek: Lf7F7bf.jpg]
#Zdjęciezrobiłemkartoflem
Udało się, tym razem mam się czym pochwalić - panie i panowie, nigdy nieodpakowany Neo Geo Pocket Color:

[Obrazek: 381b6e21900e437dgen.jpg]

Pudełko trochę nie w formie (BTW - naklejona cena nie ma za dużo wspólnego z tą rzeczywistą Smiling), ale konsolka - w stanie idealnym:

[Obrazek: c8fa7aaa57c18b5dgen.jpg]

Do tego jeszcze jeden z najlepszych tytułów, w wersji full wypas (z pudełkiem, instrukcją itd):
[Obrazek: 4a9d9090e1b4c932gen.jpg]

Do tego kupiłem jeszcze w transakcji zbiorczej kilka innych gier (m.in. Dark Arms, Metal Slug 2nd Mission czy obie części Puzzle Link), ale już tylko w wersji kartridże+osłonki.
A ja zrobiłem mały upgrade sprzętu, to się pochwalę Chyba Polygamia!

Macbook Pro Retina 13" late 2013 (od defaultowego ustawienia różni się 16 GB RAM i dyskiem SSD 500 GB), od teraz mój główny sprzęt do pracy

[Obrazek: WYJrs3P.jpg]

monitor 21:9 ultrawide LG 29UM65 29"

[Obrazek: 5zLpJnu.jpg]

słuchawki Audio-Technica ATH-M50x

[Obrazek: YFnFhHy.jpg]

Jestem zajebiście zadowolony z każdego zakupu Me Gusta