Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: Q56TbUM.jpg]

...przypadkiem trafiliśmy dziś z neko na wyprzedaż gigantycznej kolekcji genialnych gier wartych w odpowiednich kręgach niemały grosz. Wybraliśmy tylko co ciekawsze tytuły, ale i tak czujemy się jakbyśmy rozbili bank. Więcej info na filmie, tutaj:
http://arhn.eu/2015/08/rozbilismy-bank-w...-antykami/
[Obrazek: DSCN4372.JPG]
[Obrazek: DSCN4373.JPG]
8bitowa mafia rośnie w siłę

[Obrazek: 2vj1sn8.jpg]
Odwiedziłem dziś Rupieciarnię Linka i za 90 zł udało mi się wyrwać gitarkę i 2 gierki na nią. Guitar Hero Heart Figurki miałem już wcześniej, wiadomix. To chyba dobra cena za komplet? Nie orientuję się w tych cenach, ale jak zobaczyłem, musiałem kupić. Naklejki oczywiście do usunięcia.

Sięgam teraz po swoja kostkę przeznaczenia i... Rock On! Niech przemówi szatan!!!

[Obrazek: vqgl1g.jpg]
What took you so long?

[Obrazek: 52n0JRR.jpg]
[Obrazek: IoM89ig.jpg]

Kaz, I'm already a demon...
[Obrazek: MjaubwX.jpg]

Zaległości z ostatnich sześciu miesięcy, które nareszcie udało mi się przetransportować kurierem do domu. <3 <3 <3 <3
Fap
[Obrazek: DSCN4374.JPG]
Sporo rzeczy z ostatniego czasu.


Gry na PSP po 10 zł za sztukę:
[Obrazek: KeqcUEI.jpg]

Inne gry, kupione gdzie indziej:
[Obrazek: aWbdry1.jpg]
Spiderman i Simsy były w folii, człowieka pająka rozfoliowałem i pograłem a Simsów nie zamierzam (opłacą mi emeryture Creepy )


Troche ksiażek nakupowałem, ale najważniejsza (i najlepsza) to Straż! Straż! z kolekcji ksiażek Terry'ego Pratchetta. Zamówiłem prenumerate na nastepne numery, plecam. A obok vhs z Gdzie jest Nemo? wylosowany za 5 zł.
[Obrazek: 7oZ3GjH.jpg]


I tutaj najlepsze, Game Boyowe zakupy:

Zelda i Bart Simpson w pudełeczkach od Stasia19 z forum
[Obrazek: qQJzNCk.jpg]
(mój pierwszy kontakt z serią TLoZ, bardzo polecam)

I najświeższy zakup, GB Classic, Wave Race i Kirby Dream Land za 60 zł od maya:
[Obrazek: O3TkPEz.jpg]
“My name is Max. My world is fire. And blood.”
[attachment=526][attachment=527][attachment=528]
Zdobycze z ostatnich 2 miesięcy - poza Wiedźminem wszystkie gry są z lumpeksów, po 5zł/sztuka. Najbardziej ucieszyło mnie Ico w całkiem niezłym stanie zakupione w Norwegii Smiling
[Obrazek: 2i06x5v.jpg]
@kamil.z7 Jak nazywa się ta gra pod GTA?
Kolejne gry na 3ds-a, zaraz zabraknie miejsca na półce Och, nie!

[Obrazek: Fl0BrYL.jpg]
#darylosu #dlaprasy #madmax

[video=youtube]https://youtu.be/grwUki9WcBg[/video]
Giery w DVD BOXach po 3zł za sztukę w szmateksie:
[Obrazek: 16025994.jpg?1441296331]

kartonowe małe boxy: (Kholat nówka za całe 25zł)
[Obrazek: 16025989.jpg?1441296331]

Big Boxy polskie wydania Die Hard i From Dusk Till Dawn nóweczki:
[Obrazek: 16025998.jpg?1441296331]
(03-09-2015, 08:30)koko5329 napisał(a): [ -> ]@kamil.z7 Jak nazywa się ta gra pod GTA?

Jest to zbiór wersji demonstracyjnych i filmików, nazywa się "Power Source", ma ciekawe niestandardowe pudełko, podobne do tych w których sprzedawane są obecnie e-booki, z tego co kojarzę ten sam typ opakowania stosowały wypożyczalnie gier PSX na zachodzie Smiling
[Obrazek: RxYr1vh.jpg]

Pojawiają się rekwizyty do materiału Time Warp. Ten akurat nie wiem czy pojawi się w samym materiale, ale będzie mi potrzebny za kulisami. Winking
Dziś przyszło Whooooooa. Numer 893/1000
[attachment=529]
Agent Gliniarz i bilet na PGA. Po tym, co zobaczyłem przed chwilą na Facebooku, to się trochę cykam.
[Obrazek: 20150904_165551.jpg]