Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: 11053257_1123800294300003_7933604726041205306_o.jpg]

I've got the skills to pay the bills 8)
Świeże zdobycze #biedronka edition. Niestety nie było w moich 3 biedronkach  tego czego szukałem, czyli Killer is Dead:NE
[Obrazek: 2vfjznF.jpg]
[Obrazek: 8OiGQdo.jpg]

MGS przyszedl w premiere.

A dzisiaj perelka w postaci RCR Fap
[Obrazek: V5utJyV.jpg]

Brak już tylko najważniejszego gościa. Smiling
Gry na PS3 kupiłem od znajomego za 2 stówki, resztę rzeczy dostałem w gratisach, bo nie ma co z nimi zrobić Poker Face
[Obrazek: Y6Ri6CR.jpg?1]
[Obrazek: BjOKDm8.jpg?1]
[Obrazek: 82xg0ch.jpg?1]
[Obrazek: 19EocdF.jpg?1]
GameBoy'e Customy, niedawna zdobycz Happy

[Obrazek: BjZn3ul.jpg?1]

[Obrazek: Pu1RYlc.jpg?1]

PS. Jak ktoś wie jaki jest kolor szybki na ciemnym egzemplarzu i/lub wie czym mógłbym zamalować braki w lewym dolnym rogu to bardzo chętnie się dowiem. Mam nówkę szybkę, ale szarą, a ona trochę mniej pasuje Winking
Jedna wizyta w Media Markt :P

[Obrazek: DSC00187_zpsq4sqwkmb.jpg]
[Obrazek: k1UY6.JPG]

Oryginalny XBOX był do dupy...
Ale i tak go kupiłem Torll
Myślę, że udało mi się zrobić dość dobry deal.
Za konsolę z 2 padami, pistoletem i pilotem, do tego 15 oryginalnych gier, zapłaciłem 20 funtów na targacj rupieci.
Jedyny mankament, który zauważyłem dopiero w domu, to że konsola jest przerobiona modchipem i, że w zestawie było paręnaście pirackich gier, które od razu poszły do kosza.
Harry Potter kupiony osobno za 50 pensów, bo moge Grinning
[Obrazek: DSCN4381.JPG]
GTA 3 w big boxie Terrified Nie wiedziałem że było w takiej wersji. Szkoda że nie ma instrukcji i mapki ale za takie grosze to grzech było nie brać Winking

[Obrazek: 2s7j42g.jpg]
(06-09-2015, 20:40)FRUNEK1 napisał(a): [ -> ]GTA 3 w big boxie Terrified Nie wiedziałem że było w takiej wersji. Szkoda że nie ma instrukcji i mapki ale za takie grosze to grzech było nie brać Winking
ładnie.

U mnie w piąteczek przyszło GTA 3 z INDII nóweczka w folii za całe 36zł z ebay Smiling
[Obrazek: 16050796.jpg?1441562585]
[Obrazek: 16050802.jpg?1441562585]
(06-09-2015, 21:03)matizc napisał(a): [ -> ]
(06-09-2015, 20:40)FRUNEK1 napisał(a): [ -> ]GTA 3 w big boxie Terrified Nie wiedziałem że było w takiej wersji. Szkoda że nie ma instrukcji i mapki ale za takie grosze to grzech było nie brać Winking
ładnie.

U mnie w piąteczek przyszło GTA 3 z INDII nóweczka w folii za całe 36zł z ebay Smiling

Gratuluję nóweczki Winking za moją zapłaciłem całe 4 zł :P
Koszulka z resident i płaszcz z peace walkera Me Gusta

[Obrazek: q0szqa.png]
Przyszło!
- Pokemon Platinum z pudełkiem (bez ulotek)
- Pokemon Ranger: Guardian Signs (w pudełku od Shadows of Almia Huh)
- Pokemon HeartGold z pudełkiem i ulotkami po Francusku (sama gra z regionu USA)
- Pokemon Mystery Dungeon: Explorers of the Sky (samo pudło z ulotkami)
- Pokemon SoulSilver
- Pokemon Black 2
- Pokemon FireRed
- Pokemon LeafGreen
- Pokemon Smaragd (Emeraldy po hebrajsku czy coś)
- Mario Kart DS

To to były gry oryginalne, niestety, trafiły się też piraty
- 2x Pokemon Emerald
- Pokemon Ruby
- Pokemon LeafGreen (nie ma na zdjęciu)

Do tego jeszcze brzydki i z uszkodzonym zawiasem (ale działający!) DS Classic (oczywiście zapomniałem, że ma być bez ładowarki, a swojej nie mam Gah_2 )

[Obrazek: 276Rrd2.jpg]
Pozdrawiam z przyszłości. Taką technologię mamy w 1995 roku, a wy co, nadal gracie w gierki w dwóch wymiarach?

[Obrazek: KHuoTIg.jpg]
Tak Archon. Paska do zapięcia gogli na głowę to już nie było, co? Smiling
Czeka mnie weekendowe pobieranie aktualizacji Grinning
[Obrazek: 20150908_212331.jpg]
Sly Cooper, Lumines i Michael Jackson Experiance. Wszystkie nowe, kupione za 50zł Me Gusta

[Obrazek: 3OMkWYL.jpg]

I 2 modele
Master-Grade Astray Red Frame Kai
1/100 Over Flag

[Obrazek: Loz9kS3.jpg]
(08-09-2015, 12:24)Sate napisał(a): [ -> ]Teraz to bedzie mozna grac Torll
Czy te poradniki poza grafiką okładki, różnią się od siebie bardzo? Ja dostałem czarną. czy któryś jest bardziej kolekcjonerski?