Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: 5ksV8uD.jpg]
Ostatnio ktoś (nie pamiętam kto Grinning) na forum straszył, że trudno z dostępnością tego dodatku w wersji na PS4 i że zostaje głównie allegro na którym jest dużo drożej, na szczęście w Neonet ściągnęli dla mnie ostatnią sztukę z magazynu głównego Grinning
[Obrazek: 96rfQeq.png]


[Obrazek: hP3Fldu.png]

Styczniowy indiebox, LIS i ps3 od matiegoWarp Speed
[Obrazek: 349MLTF.jpg]

Nie jest moze w super kondycji ale Fap i tyle do dodania...
Troche pracy musze wlozyc w czyszczenie ale dam rade.
[Obrazek: 17184841.jpg?1455052239]

Tyle szczęścia w jednym carcie Smiling
Jak zawsze kurier musiał coś spierd*lić..

Klick

Dobrze że chociaż na czas doszło, będzie co robić w wolny czasie Grinning Pusheen The Cat

[Obrazek: ZnLxids.jpg]
Byl w kinie, w TV ale nigdy nie mialem czasu zeby obejrzec... DO DZISIAJ Soon

[Obrazek: cEt260t.jpg]
[Obrazek: 95ad55e.jpg]
Psp kupione za złotówkę, które okazało się sprawne Fap
[Obrazek: IMG_20160213_000020.jpg]
Namówiony przez społeczność, też sobie zamówiłem Smiling Zaraz pierwsze testy

[Obrazek: gQiye9s.jpg]
[Obrazek: l7Mqr1b.jpg]

[Obrazek: g6bkDs5.jpg]

[Obrazek: XmAZPeo.jpg]

Komiksowy bakcyl atakuje mnie coraz mocniej i kolekcja się powiększa.
Ale nie samymi komiksami człowiek żyje i Dishonored w przystępnej cenie też dorwałem Grinning
[Obrazek: Yn14Gpf.jpg]
Przygody wesołej Almy i kod na Mew  Happy_2
Urodzinowe fanty , książka i gra czyli para idealna.

Dzisiejsze zdobycze:
[Obrazek: IMG_20160214_194135.jpg]
W końcu kupiłem Fap
[Obrazek: 8ZCeKck.jpg]
Bardzo dawno nie udzielałem się w tym temacie i nawet dokładnie nie pamiętam, czym się od tamtej pory nie pochwaliłem, wiec wstawię tylko najważniejsze dla mnie zdobycze.

1. Xbox One - wersja 500GB w bundlu z AC IV: Black Flag oraz Unity, do tego XBL Gold na rok. Pierwotnie miało być PS4, ale póki co stanęło na Xbonerze. I w sumie... nie narzekam, bo i tak gram, w co chcę, a MS rozpieszcza wsteczną kompatybilnością oraz GwG, które są coraz lepsze z miesiąca na miesiąc. Tym samym praktycznie na dobre zrezygnowałem z PC jako maszyny do grania, bo nie mam czasu ani ochoty na użeranie się z czymś, co nie działa, a spuszczanie się nad grafiką zostawmy dzieciom.
[Obrazek: 01fe0161e21d596ec395da64900b3e00.jpg]

2. Kilka co ciekawszych gier.
Shadow of Mordor kupiłem od razu z konsolą, ale jeszcze nie przeszedłem, Wieśka 3 dostałem pod choinkę od żony (aktualnie gram), a Gearsy 3 (oraz 2, które mam już za sobą) dokupiłem w międzyczasie za kilkadziesiąt złotych. Ogólnie kupka wstydu dalej bezlitośnie rośnie...
[Obrazek: e1fe7ccb38e685991d9467e88dcdb994.jpg]

3. Ostatni, w sumie największy zakup - porzucenie androbiedy: apon 6s 64GB.
[Obrazek: b3cbbcc488dfcd954427f26c325318a2.jpg]
Długo dojrzewałem do przesiadki, bo rozważałem po drodze Note'a 4 (miałem N3 Neo), Nexusy i Moto X Style, ale na szczęście wybrałem japko. Pierwotnie miał to być 6s Plus 16GB, ale jakoś tak się złożyło, ze wziąłem mniejszy, za to pojemniejszy i wydaje mi się, że była to lepsza decyzja. Traktuję to trochę jak porzucenie PC na rzecz konsol - system może i jest zamknięty, ale działa rewelacyjnie, jest pełen prostych, ale bardzo wygodnych rozwiązań, a i nawet aplikacje firm trzecich dużo lepiej zgrywają się ze sprzętem - takie ING pozwala się logować za pomocą samego odcisku palca i jest to niesamowicie szybkie i komfortowe. Niby mam go dopiero kilka dni, ale już wiem, że raczej nie wrócę do androida. Możliwości modyfikacji może i większe, ale o tym zazwyczaj się myśli, jak już coś źle działa. A tutaj tego problemu nie ma. Smiling Bardzo podoba mi się długie wsparcie każdego apona przez Apple i ogólna długowieczność tego sprzętu - wielu ludzi nadal używa z powodzeniem 4s i starszych. Spróbujcie używać dzisiaj tak samo starego androida na sofcie producenta. Winking


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Koszulka z Othertees. Chciałbym podziękować za CDA, Kondorowi i Dorczenzo Heart.
[Obrazek: 12528586_972810692799144_216828398_o.jpg]
Raz się żyje
[Obrazek: w1yGCpt.jpg]

Na dysku jeszcze:
-FIFA 15 PL
-NBA 2k16
-Defiance
-ACE Combat: Infinity
-Mirrors Edge
-Deathmatch Village
-Dynasty Warriors 8: Empires
Dwie świeże zdobycze:

-Little Big Planet na PSP kupione za 15 zł- pudełko bardzo dobry stan, premierówka, instrukcja jest, no i polska dystrybucja z dubbingiem, co jest dodatkowym plusem. Gierka świetna, w dodatku ma wciąż aktywne serwery, więc nadal można pobierać i wrzucać poziomy, co bardzo mnie cieszy Grinning
Obok widoczna moja piękna pocztówka z Kanady, zdobyta dzięki serwisowi http://postcrossing.com 

[Obrazek: BeLlqcP.jpg]

-Gdy czekałem z kolegą na pana Michała z olx by odebrać LBP, kolega powiedział mi, że w sumie ma parę gier na PSP i może mi je oddać, skoro nie korzysta (granie w Ratcheta i Clanka skończyło się konsolą na ścianie Speechless ), w takim razie zaoferowałem mu 10 zł za te 6 pozycji. Jak dla mnie bardzo dobry deal:

[Obrazek: MQzLQGz.jpg]

Patapony polska dystrybucja ideał, Indiana ideał, Invizimals nie mają specjalnej karty i wyłamane pudełko, Eyepet ideał, Buzz polska dystrubucja i też bardzo dobry stan, wszystkie gry mają instrukcje. A do tego film Goonies. Najbardziej cieszę się z Pataponów, jakimś cudem jeszcze ich nie mam, tylko demko, które bardzo mi się spodobało Vault Boy Approves




No to teraz czekam już tylko na paczuszkę od Dorczęzo Smiling
[Obrazek: JebpIw5.jpg?1]

Dodatek do gry bez prądu Warp Speed (na dodatek skończył się nakład i nie wiadomo kiedy dodruk)