Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A nowa Zelda? Childish
(25-10-2013, 17:14)ichabod napisał(a): [ -> ]A nowa Zelda? Childish

Będzie - Soon
Gdzie dorwałeś poradnik do Wieśka drugiego?
(25-10-2013, 17:37)Umarty napisał(a): [ -> ]Gdzie dorwałeś poradnik do Wieśka drugiego?

Oba te poradniki były dostępne w najnormalniejszym kiosku, po 3 dyszki za sztukę. Bardzo fajne wydania, duży format, twarda oprawa, sporo ilustracji, map itp.
ZaszalałemSmiling
[Obrazek: Batman.jpg]
No to ja się pochwalę zdobytym DSi XLem, bo zachciało mi się zdjęcia wrzucić, na co PSX czeka od miesiąca. Może go wrzucę..?
[Obrazek: ZBiGPW5.jpg]
Wyszło mi z 10 fotek bo zaszalałem a i tak pare rzeczy które bym chciał zrobić olałem.
Tutaj reszta:
http://imgur.com/a/uJrKY
[Obrazek: fm75.jpg]

Konsola PSX 7502 w pudełku (troche dowalonym), instrukcją, oryginalnym okablowaniem i padem. Do tego memorka marki Gamester

Nintendo Gamecube goły, wziąłem z ciekawości, gdyż ma nieoryginalne śrubki

Gry na PSX:

Ridge Racer
NFS 2
Kiss Pinball
Rugrats Studio Tour

Gry na PC:

Final Fantasy VIII
MDK
Blade Runner (BOX, pełen zestaw)

Gry na GameBoy:

Tetris

Z innych oryginalny kabel transferowy do GBA oraz kabel telewizyjny Nintendo.

Za całość zapłaciłem ok. 50zł. Opłacało się? Smiling
[Obrazek: b7WhkDN.jpg]
Nówka, 12-letnia folia. Big box. Smiling
Ale jaram się nieziemsko, w końcu to najlepszy RTS ever. Smiling
Mój fap of the day już doszedł Fap

[Obrazek: 1002569JP_narepsq.JPG]
(30-10-2013, 14:48)Link napisał(a): [ -> ]Mój fap of the day już doszedł Fap
Ja swoją odebrałem w sobotę Smiling!
[Obrazek: IDJLxLF.jpg]
Na Elgaconie śmieszni panowie w fedorach nauczyli nas grać w Magcik: The Gathering i dostaliśmy demopacki.

Polecam
[Obrazek: xdvn.jpg]
Poradnik do GTA SA za 30zł, teraz jak już go zdobyłem to tylko zacząć grać, ale że GTA V
jest cudownie, to zapewne SA zacznę gać a święta Happy_2
[Obrazek: k1of.jpg]

Czeka mnie dzień bez wychodzenia z domu. Me Gusta
Witajcie, dzisiaj troszeczkę tego jest. Smiling


Więc, moje zdobycze to:
-Limitowany poradnik z gry GTA 5
-Edycja kolekcjonreska Beyond: Dwie Dusze
-Battlefield Bad Company 2 Ultimate Edition
-Red Dead Redemption GOTY
-Diablo III
-Dishonored GOTY
-Barman: Arkham Origins
-i za 29.90 złotych + przesyłka nowa Fifa Football na Vite

Pozdrawiam Winking
@up
Ile dałeś za edycję kolekcjonerską do Beyond?
[attachment=151]
Książeczki Smiling
/EDIT: Sorry za jakość ziemniaka :F
(05-11-2013, 18:14)Wildhells napisał(a): [ -> ]@up
Ile dałeś za edycję kolekcjonerską do Beyond?

Wildhells, zapłaciłem(a raczej Keczup to zrobił) za nią mniej więcej 190 złotych. Była promocja w amazonie. Smiling
Szkoda że nie ma, jak w wydanym w Polsce poradniku do Red, Blue i Yellow, spisu i porównania wszystkich dostępnych Pokemonów Childish ale pewnie trzeba by było drugiej takiej książki.

[Obrazek: 56qwuNfl.jpg?1]

Tak czy siak wspaniale wydany poradnik dla kogoś kto zaczyna swoją przygodę z Pokemonami wspaniałe uzupełnienie na start ale dla kogoś doświadczonego już nie koniecznie - chyba że kupuje w celach pamiątkowo wspominkowych jak ja Smiling jeśli ktoś chce o coś zapytać to zapraszam do wysłania PW.

Kupione via Amazon.
[Obrazek: rrN04Qt.jpg]

Oto rzeczy które udało mi się zdobyć od ostatniego posta:

1.PS2 w wersji 7xxx z 1 padem, kartą 8mb, zasilaczem i 3 grami (TimeSplitters, MoH:Frontline i GuitarHero II )za 91zł z przesyłką. Do tego musiałem jeszcze dokupić kabelek AV za 25zł czyli "cała" konsolka wyszła mnie 116zł. Jak na taki zestaw to myślę, że cena jak najbardziej okazyjna Smiling

2. Street Fighter'a, Prototype i World of Goo kupiłem u Short'ego za 24zł z przesyłką.

3. Test Drive 6 oraz Settlers IV (z dodatkiem, poradnikiem i instrukacjami, niestety bez BigBox'a) dostałem, całkiem z resztą przypadkowo.
...no i Tropico 3, które przywiozłem z PGA (czyt. Free Gamez PLOX)

4. + gadżety ARHN.EU z PGA
Październikowe rewolucje !

[Obrazek: DSC04796.jpg]

Zdobyłem DS Lite za 60zł ! W prawie świetnym stanie ! Lecz ze złamanym "zawiasem", jakoś sobie poradzę z tym Winking


[Obrazek: DSC04792.jpg]

Bioshock ! W Końcu się doczekałem. Zakupiony za 20zł

[Obrazek: DSC04794.jpg]

Bioshock 2 ! Za 21zł

[Obrazek: DSC04793.jpg]

No i Duke. Wymieniłem go za The Fight, w którego nie dałem rady grać.
(07-11-2013, 02:19)Azu napisał(a): [ -> ]Październikowe rewolucje !

[Obrazek: DSC04796.jpg]

Zdobyłem DS Lite za 60zł ! W prawie świetnym stanie ! Lecz ze złamanym "zawiasem", jakoś sobie poradzę z tym Winking


[Obrazek: DSC04792.jpg]

Bioshock ! W Końcu się doczekałem. Zakupiony za 20zł

[Obrazek: DSC04794.jpg]

Bioshock 2 ! Za 21zł

[Obrazek: DSC04793.jpg]

No i Duke. Wymieniłem go za The Fight, w którego nie dałem rady grać.

Bardzo dobre zakupy Milordzie Fap
Well, well, well... przyszedł czas, abym i ja pochwalił się najnowszymi zdobyczami, których niestety nie ma zbyt wiele Winking

[Obrazek: NLQdQef.jpg]
Na pierwszy ogień idą Battlefieldy, jeden w w Edycji Limitowanej, a drugi w Edycji Deluxe ( ze Steelbookiem Heart). Zdobyty dzięki użytkownikowi Dusty z tego forum - dzięki wielkie! ;D

[Obrazek: g6zMnyo.jpg]
Tutaj mamy jeszcze wnętrze rzeczonego Steelbooka Fap

[Obrazek: agvdXyt.jpg]
I na koniec coś, z czego do końca zadowolony nie jestem, ale cóż... trzeba było sprawdzić jak im to wyjdzie w tym roku Tongue_Out_Winking
Efekty dzisiejszej wizyty w Media Markt:

[Obrazek: BYfgu9-CcAAqsiE.jpg:large]

Cryostasis: Arktyczny Sen - niecałe 5 zł. Miałem już egzemplarz z czasopisma, ale nie mogłem się oprzeć pokusie kupna pudełka na półkę za taką kwotę. Polecam, bo gra ma kapitalny klimat! Ceną za to jest co prawda kiepska optymalizacja, ale lepiej się trochę pomęczyć i zagrać w coś nietuzinkowego, pomysłowego, niż w kolejnego generic-shootera w 60 klatkach.

Hard Reset - niecałe 10 zł. Na tę produkcję polowałem od dłuższego czasu, bo grałem w demo i bardzo mi się podobało. Zresztą polskie, młode studio już 2 razy udowodniło, że ma smykałkę do oldschoolowych strzelanek.
Na "upierdolonym" stole ale trudno.

[Obrazek: PB060957_zps108d1300.jpg]

Pudełka z gier, których mi brakowało (i jeszcze sporo brakuje) ale do nich dostałem za darmo nowiutkiego (w folii) Batmana Arkham Origins na PC. Best Day Everrrr... (no prawie :P)

Party!
(08-11-2013, 15:55)CriX Doomsday napisał(a): [ -> ]Na "upierdolonym" stole ale trudno.

[Obrazek: PB060957_zps108d1300.jpg]

Pudełka z gier, których mi brakowało (i jeszcze sporo brakuje) ale do nich dostałem za darmo nowiutkiego (w folii) Batmana Arkham Origins na PC. Best Day Everrrr... (no prawie :P)

Party!
Ten S.T.A.L.K.E.R Był w najnowszym CD-Action wraz z modem Complete Grinning

Dzięki za nic nie wnoszonce do tematu info!
~lklw