Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
To ja też się może pochwalę Mom please!
Takie tam dzisiejsze małe zakupy w RTV EURO AGD Grinning Przez te 10 lat można było troszkę ka$y odłożyć na kolekcjonerkę   Shut up and take my money!

[Obrazek: yKqsGlf.jpg]
NFS Rivals kupiony w lombardzie za 29 zł oraz Powerbank od googla, który dostałem w prezencie.
[Obrazek: JYSjSPH.jpg]
Witam. Dziś dostałam brelok z aukcji gramytatywnie. Nieco różni się od fotografii z aukcji mając na myśli łańcuszek, ale ważne, że cel wsparty. Grinning Będzie zdobił moje klucze.  Cute_Winking
Aukcja:
[Obrazek: 809308_051c89e_1024x768..jpg]
Rzeczywistość:
[Obrazek: c16f60c2ac28f.jpg]
Zdobycze z ostatnich 2 tygodni

FFXV - już skończone. Grinning
Titanfall 2 - dostałem dzisiaj jako prezent od kolegi.

[Obrazek: 2DwvrhV.jpg]
Szkicownik z empiku (64 kartki, 32 zwykłe, 32 taka tekturka) i zestaw 48 kredek ze sklepu foxmarket.pl. To teraz czekam na kilka gierek na DSa ze sklepu Gameover i paczkę od Sekret Santana i na ten rok to już chyba wszystko Smiling

[Obrazek: 7DqJ48e.jpg]
Prezent przedświąteczny od Pani Piez

[Obrazek: Jjfw4rT.jpg]
Dedykuję te zdobycze facepalmow:
- Dolphin Friend, pudło i instrukcja po francusku, gra po angielsku (a miała być po francusku w sumie, więc jestem zadowolony)- 2 PLN
- Art Academy, pudło i instrukcja chyba włoski, na instrukcji wciąż niezdrapany kod do klubu Nintendo, gra po angielsku- 19 PLN
- Best of Tests, 3xA- 9 PLN

[Obrazek: odGITVl.jpg]
[Obrazek: VAymglY.jpg]
Kupiłem dziś w Auchanie BTTF na PS4.
Ponadto dostałęm od Yamnego steelbuczka z fify 15 oraz dorwałem na hellconie compednium do gry J-Stars VS.
No i jeszcze dokupiłem w lidlu dwie kolejne gry Okay
[Obrazek: TTNlGxF.jpg]
[Obrazek: 8txHBgb.jpg]

Okay

[Obrazek: XEFqv6c.jpg]

[Obrazek: ftcodjp.jpg]

Nawet nie będę podliczał bo się popłaczę #studenthere Ale można się domyśleć że cały sezon Panty & Stocking with Gartebelt kosztował najwięcej
[Obrazek: rSnBCrF.jpg]

Żeby w czasie świąt się nie nudzić.
O dziwo granie na padzie w tego Red Alerta nawet przyjemne jest.
[Obrazek: zjiLrTY.jpg]
Gierki na PS2 od Mkaliego (Dzięki! Więcej materiału na PS2Manie Soon ) i Yoshi znaleziony w szmateksie za 1zł
[Obrazek: 4bLvXcF.jpg]

Nareszcie dotarła moja Contra. Ale zdobyczą dnia jest prezent świąteczny od Braci Oliver.
Ich świeżutka biografia z dedykacją Wow!
No no to się nazywa zdobycz gratulacje Smiling
Z ostatnich tygodni: