Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Don't ebay while drunk Chyba Polygamia! przynajmniej kilka gierek które chciałem nadrobić + randomowa gierka jako wypełniacz, niestety ona bez instrukcji Childish niecałe 125zł z wysyłką
[Obrazek: SipU5Jl.jpg]
Do tego dorwałem w ciuchlandzie PS2 Fat, jeszcze mały PSX i mogę brać się za zbieranie PS3
[Obrazek: yu0exQN.jpg]
24zł za konsolę z kablami, dualshockiem i płytą simpsonów(była w środku)
NOW I'M PLAYING WITH 80S SYNTH BANDS

[Obrazek: dhWTF4E.jpg]
Doszły już wszystkie zdobycze urodzinowo-świąteczno-noworoczne Fap
[Obrazek: X9LdUZy.jpg]
Noworoczne zakupy w Ultimie, FC3BD za 3,50 PLN  (w pudle jeszcze plakat i soundtrack, naprawdę grosze) no i dwie figurki Disney Infinity po 9 PLN- Drax z GotG i Nick Fury:

[Obrazek: 5L9qhtQ.jpg]
Grudniowe zakupy i powerbank od waifu Heart jako prezent świąteczny

[Obrazek: fcur2qm.jpg]
Dziwna ta Zelda
Po 6 miesiącach oraz kilku remontach przeniosłem się z tego:
[Obrazek: 4BxQeBV.jpg]
Na to:
[Obrazek: 7DQeZJd.jpg]
Wygoda jest nieporównywalnie większa.
W końcu odebrałem DSa którego wylicytowałem na Japońskiej aukcji.

[Obrazek: MUahCPa.jpg]

[Obrazek: ZE7TTIr.jpg]

[Obrazek: H2FFX9x.jpg]

Miał mieć porysowany dolny ekran i być w dobrym stanie. Na obu ekranach są folie - więc po ściągnięciu powinny być nieporysowane. Sama konsola jest w świetnym stanie, praktycznie brak rys, przetarć, zmian koloru - praktycznie nówka. Przyciski chodzą OK, ekrany równie podświetlone bez przebarwień. Generalnie jestem bardzo zadowolony : )
Sam kolor jest dziwny. W internecie po wpisaniu Metallic Rose dostajemy zdjęcia konsol w całej gamie kolorów - od brązowawej do zupełnie różowej. Nawet myślałem, że były różne kolory w zależności od regionu. Jednak nie, i konsola faktycznie bardzo różnie wygląda w zależności od padającego światła. Wolałbym, żeby w tej technologii był zrobiony jakikolwiek inny kolor niż wspomniany różowawo-brązowawy, ale trudno. Srebrny z tej serii pewnie nie robi takiego efektu. Szkoda, że wyszło to tak dobrze a Nintendo poprzestało praktycznie tylko na jednym lakierze. Starałem się to oddać na zdjęciach, ale nie mam teraz odpowiedniego sprzętu.

Miesiąc musiałem czekać, ale dostałem konsolę w świetnym stanie która na pewno nie jest odnawiana. W Polsce śledząc przez ten czas tablicę kupiłbym zajechanego lite/dsi albo odnawianą konsolkę.
A HIDEO KOJIMA GAME

[Obrazek: 4UxFqXR.jpg]
Y CANT METROID CRAWL?

[Obrazek: LapWBOC.jpg]
Od mojej ulubionej pani z poczty- planszówka Świat Dysku Ankh-Morpork. Kocham panią  <3

[Obrazek: ZGzO9mG.jpg]
[Obrazek: TTuRcVT.jpg]

2 lata wytrzymałem bez konsoli ;-)

Gramy coś ? ;-)
[Obrazek: trVhhll.jpg]

It's a me! Mario! 
Jako iż jechałem po bieliznę i przechodziłem kogo stoiska z gierkami i amiibo, żal było nie brać Torll
Wczoraj wybrałem się w celu zakupienia PS2 (zadbana, okablowanie i pad w zestawie) i jak się okazało na miejscu dostałem gratisowo PS1 (łącznie z okablowaniem, pada brak). W zestawie sama płytka LOTR: The Return of a King. Tak prezentują się w swoim kąciku - http://i.imgur.com/NBKBFk0l.jpg



W międzyczasie wpadło kilka gier na PS3 i jedna na PSP:


Do tego w pracy była wyprzedaż i całość z poniższego zdjęcia wyniosła mnie 9zł


A na koniec tego przydługiego wpisu kilka nowych książek i komiks
 
                             [Obrazek: sWFWaSSm.jpg] [Obrazek: VA0nAEem.jpg]
Może nie aż takie świeże, bo świąteczno-noworoczne, ale co tam...pochwalę się :P Będzie co robić przez dłuugi czas.

[Obrazek: DSC01674.jpg]
[Obrazek: DSC01677_2.jpg]
[Obrazek: JJMKcNz.jpg]

Za 26zł żal było nie brać PC Has No Game