Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Całość kosztowała £1

[Obrazek: qwTBUQ1.jpg]
[Obrazek: YDqpmht.jpg]#zdjęcierobioneziemniakiempociemku
[Obrazek: Beh4I0E.jpg]

arhn.eu powinno być teraz oficjalnie 4K ready™
[Obrazek: cCVTDCi.jpg]

Moja miłość Heart Heart
[Obrazek: sEXjpTR.jpg]
Poszedłem do sklepu po mleko, wróciłem z tym. Jedyny minus jest taki, że wszystko jebie fają. Trzeba będzie ostro wyszorować i przewietrzyć.
Świeże zdobycze z UK <3
Paczka pozostawiona na deszczu przez listonosza Grempy Cat (He had fun once. And it was awful.) ale w środku wszystko ok. Dwie gierki na 3DSa (najbardziej się jaram, od dawna chciałem ograć), SimCity na DSa, dwa Rock Bandy na X360 i... Pokemon Cock. Proszę bez pytań. Wszystko za grosze totalne i w świetnym stanie, kodziki niezdrapane nawet <3

[Obrazek: cRc64Gs.jpg]

[Obrazek: q4wJXr4.jpg]

[Obrazek: w1y0p3c.jpg]

[Obrazek: jPUIKLD.jpg]
Od dłuższego czasu słyszałem że w sklepach z odzieżą używana w województwie lubelskim można wyhaczyć fajne growe rzeczy. Nie spodziewałem się pudeł pełnych klasyków i różnych konsol. Gry na PC za 3 zł (niektóre nawet w folii!), na PS1 od 5 do 10, na Gameboy'a 17 złotych. Whooooooa.
Było też od cholery gier na PS2, ale w większości to kupy typu krykiet czy najsłabsze ogniwo.

[Obrazek: k73k7Kf.jpg]


W jednym sklepie nawet kupiłem DS-a za 5 zł. Co prawda nie wiem czy działa bo ładowarki w zestawie nie ma, ale nawet jeśli to 5 zł za dawcę obudowy z Laytonem to spoko cena Party!

[Obrazek: scyhIlB.jpg]

W innym zaś sklepie kupiłem Segę z dwoma padami, dwoma składankami Mega Games i jakimś zrządzeniem losu instrukcją do Pac-mana na Atari. Za ten zestaw dałem 100 zł

[Obrazek: RS4GfFA.jpg]
[Obrazek: wl2SNwN.jpg]
No elo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
szkoda że biedaedycja, ale jest
[Obrazek: YPk9yOL.jpg]
[Obrazek: TBq1ul1.jpg]

Kolekcja na PS3 rośnie w siłę Fap Fap Fap
Rycerzyk Sony

[Obrazek: G5iut7n.jpg]
Coś dla mnie i coś dla Kropci:
http://i.imgur.com/IyCFkx1.jpg


A to taki dodatek:
http://i.imgur.com/kUZcKkO.jpg
[Obrazek: xQsnC3W.jpg]

Czas wrócić do bycia Rycerzykiem Sony™.
Wreszcie przyszlo Grinning
[Obrazek: nXhbaGq.jpg]
[Obrazek: 4Rh3bi1.jpg]
Zestaw wyjazdowo-studbazowy. Czyli nowy lapek https://www.acer.com/ac/pl/PL/content/mo....GD4EP.023 i power bank.
Moje zdobyczne z tego tygodnia:
[Obrazek: EOEYQDw.jpg]
Od dołu:
- Wii Remote do użytku z Dolphinem;
- Nokia N-Gage z gra Pandemonium kupiona na lokalnym targu na tzw "Starociach" - niesprawny głośnik, bardzo charczy;
- Nokia 5230 kupiona za 5 złotych w celu odnowienia - posiada pęknięty wyświetlacz i jest niekompletny;
- Nokia N95 kupiona za 5 złotych w tym samym celu - lekko charczą głośniki, ekran działa częściowo i sam telefon jest niekompletny.

A tak wygląda rozłożony na części pierwsze konsolofon Nokii:
[Obrazek: 69tHBsT.jpg]
Moje ostatnie zdobycze. Wszystko, oprócz gier na Wii, z dzisiejszego dnia.
[Obrazek: CGgg4vx.jpg]
[Obrazek: 9Ze8JUb.jpg]

Dla dobrych ścigałek też znajdzie się miejsce Fap