Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: sCIyb6F.jpg]

Mam horom promkem.
[Obrazek: 7599b8a9ba3164edmed.jpg]
[Obrazek: d6998bb4238a120cmed.jpg]
[Obrazek: 969155a8b6cdd2b2med.jpg]

Kupiłem ok dwa miesiące temu na olx i była jeszcze folia na błyszczącej obudowie. Konsola nie jest przerobiona i zapłaciłem 130zł z 3 grami.
Może i znowu niezbyt growo, ale książka i dwie minifigurki to zawsze świeże zdobycze

[Obrazek: d8c2f79deba0b37d7a4b52adc7fa57df_big.jpg?1504444565]
[Obrazek: IMG_20170901_101508.jpg]Nowości z tego miesiąca
[Obrazek: 0knYx18.jpg]
Ostatnio wrzuciłem na forum swoje wrażenia z Far Cry Instincts - kupno dodatku tym bardziej okazało się formalnością. Dzisiaj dotarł, ale musi poczekać na swoją kolej po Tomb Raiderze II.

[Obrazek: dPWIqHA.jpg]
[Obrazek: 10r07zr.jpg]

Zbiory z ostatniego miesiąca :P Zobaczymy co przyniesie wrzesień!
Wygląda niepozornie, ale to kabel RGB do PS/PS2. Co prawda zamiennik, ale chwilę dzisiaj testowałem i wyniki są bardzo dobre - zauważalnie lepsza jakość obrazu i brak buczenia. A kosztował jakieś 30 zł z wysyłką.

[Obrazek: dMgiTR3.jpg]
Wreszcie ogram prawdopodobnie najlepszą grę na 3DSa
[Obrazek: 9D75nnM.jpg]
[Obrazek: d7OMH8i.jpg]
[Obrazek: OEypYeE.jpg]

Zakup PS4 to najlepsza rzecz jaką mogłem zrobić. Tyle gierek już ograłem, a jeszcze masa przede mną Warp Speed
Od jednego gościa kupione PS One z zasilaczem, kablem AV, dwoma Dualshockami, gra Scooby-Doo and the Cyber Chase (i jakaś piracka gra 4x4, meh) i sporo elektroniki, płyta główna PSX, silnik napędu, dwa pieprznięte pady (część poleży, pady może do jakiegoś malowania, reszta na zapas). Do tego dwa bigboxy, ładne stany, Baldur ma itemki ale bez gry chyba, a Icewind Dale chyba komplet, ale to muszę sprawdzić bo jeszcze dużo płyt mi pan sprzedawca z olx dorzucił. PS One działa, Scooby-Doo jest fajny <3

[Obrazek: QvNH4wt.jpg]

[Obrazek: VLkUvlW.jpg]
Najświeższe zdobycze - Gundam 00 i trylogia BttF na Blu-Ray

[Obrazek: d0d7b3e95e588063422ab723c9739377_big.jpg?1504768450]
[Obrazek: o3w5N2V.jpg]
W końcu mam Mom please!

Piękne Altusy 110 co by wkurzyć sąsiadkę #pdk
Cały dom się trzęsie Torll
[Tanie gry intensifies]

 Warp Speed

[Obrazek: foq640.jpg]
[Obrazek: IMG_20170910_132524.jpg]

Pool of Radiance do uzupełnienia kolekcji gier w Faerunie, Asasyn na PSP to jedna z ostatnich gier z serii jakich nie mam, Prey bo dużo dobrego słyszałem, steelbook z Deus Exa za grosze, dwa Harry Pottery do uzupełnienia kolekcji gier z pierwszej części (nie mam tylko na Gamecube'a ale to ta sama wersja co na PS2), na Famicoma Captain Tsubasa i jakiś Dragon Ball, a na Gameboya Super Mario Land i pierwsze Pokemony Heart
Dzisiejszy "strzał" 
[Obrazek: 88WIc36.jpg]
Tak skromnie, Hotel Giant, gierka z dzieciństwa trafiona za 2zł. I nowe słuchawki do telefonu
[Obrazek: 98305797db.jpg]
No wreszcie doszło - przez Poki nie wyjdę z domu przez najbliższe 2 tygodnie  Psyduck

[Obrazek: hvb09k.jpg]
[Obrazek: I9uL7bu.jpg]
Ładny Vault Boy przedstawiający charyzme oraz przypinka z overwatcha od Hubiego, jeszcze raz dzięki Kissing
[Obrazek: 11W0vD3.jpg]
Dorwałem w ludzkiej cenie Fap
[Obrazek: 8iLiyR6.jpg]
[Obrazek: eY9ABvA.jpg]Mai Boi Chyba Polygamia!
[Obrazek: QQbdufy.jpg]
Myśleliście, że purrsone kupił Grodek, a to naprawdę byłem ja! - Mkali!

Znaleziona w lombardzie P4G (Nie mam konsoli Chyba Polygamia! ) za 50 zł oraz Black kupiony (dzięki Grodek!) na olx.
[Obrazek: AgXBP02.jpg]