Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kurier z moimi pokemonami się odnalazł. Co dziwniejsze do gry była dołączona oficjalna licencjonowana figurka. 
[Obrazek: 317WOlg.jpg]
[Obrazek: Yjh7XdK.jpg]

Zupełnie przypadkiem trafiłem na nie w lokalnym lumpeksie Wow!
[Obrazek: SM5MpO6.jpg]
[Obrazek: C751z4t.jpg]

Nowe Święte Graale z podpisem Marcina Przybyłowicza.
WAKA-WAKA-WAKA-WAKA-WAKA
[Obrazek: IMG201711_qxrqsre.jpg]
No w końcu trzeba zacząć czytać mangę jeśli chce się być zatwardziałym otaku :v Ten "Armageddon" wygląda tak źle, że nie ośmieliłbym się go nie wziąć. Koreański animu-film z 96'... to musi być dobre kino.

[Obrazek: slllye.jpg]
Niedzielna zdobycz
[Obrazek: uiUWAzr.jpg]
Specjalnie dla mojego sympatycznego kolegi Grodka.

[Obrazek: joGlXAj.jpg]
[Obrazek: 3eZKbuQ.jpg]
Black Frajdej - Uncharted przecenione z £30 na £15,99, a Wolfenstein z £44,99 na £19,99 Whooooooa.

[attachment=720]
Udało mi się dostać podpisy samego Dmitra Glukhovsky'ego i trochę z nim pogadać o jego roli w produkcji obu gier z serii "Metro". Miły facet :P

[Obrazek: 2upzhb9.jpg]
[Obrazek: 102whvd.jpg]
Zdobycze urodzinowe mocno:

[Obrazek: sPfyMca.jpg]

Płyty Gagi od Krzaka, Edzio Sheeran oraz Carly Rae Jepsen ( Heart ) od Piro
[Obrazek: voGDOe6h.jpg]
Bo łatwo mnie kupić soundtrackiem na płycie Chyba Polygamia!
[Obrazek: pvHzfUi.jpg]
Taki sobie acer E 15 E5-575G-50BT. Wmawiam sobie, że do robienia gierek Chyba Polygamia!
Black friday stuff [Obrazek: k7Me17U.jpg]
[Obrazek: XNYmZE7h.jpg]
Tak mnie kusiły te winyle w Biedrze, aż się złamałem. Wiecie jak to się zaczyna - idziesz po bułki, wracasz z płytą. Tylko znaleźć w miarę tani i przyzwoity gramofon.

 P.S. muszę kiedyś sprawdzić czemu aparat robi mi zamglone zdjęcia :thinking:

[Obrazek: ynXcA3W.jpg]
[Obrazek: 81b75c3d13db6.jpg]
Całość za 2 funty ~9.56 zł
[Obrazek: 7k9cOhZ.jpg]
[Obrazek: cikmzEO.jpg]
[Obrazek: 1mFN5Kn.jpg]

Gierki z wyprawy do CeX-a Grinning
Zdobycze z zeszłego Black Friday

[Obrazek: 2q34382.jpg]
Zdobycze z urodzin:

[Obrazek: qB5PiYE.jpg]
[Obrazek: GKR2ksU.jpg]
Mortal Kombat kupiłem sobie na Vitkę, świetna gierka. No i Microsoftowy pad jeszcze pod Windowsa 95, w folii od nowości Grinning Od wtyki w Microsofcie, świetny prezent. 



No i zdobycze z mojego pierwszego Game Jamu - Game Jam z Historią. Sponosrzy (Huuuge, gog.com i paru innych) postarali się:

[Obrazek: Ugx2idK.jpg]
Oprócz różnych drobnostek jak skarpety i czapka od Huuuge ( Laughing ), za udział wpadł Blitzkrieg i powerbank. Za wyróżnienie naszego zespołu za pomysł na grę jeszcze The Flame in the Flood (od dawna chciałem zagrać) i kod do goga na jakąś niespodziankę. Ale przede wszystkim - świetna atmosfera i zabawa.


UPDATE:
Zużyłem kod na GoGa i powiem, że nie spodziewałem się czegoś takiego Grinning 3 Świetnych gier do ogrania, coś pięknego. 
[Obrazek: 2Jge44C.png]