Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
The Neverhood Fap

A to 2 tytuły kupione od SzamanaPL za 75 złociszczy, Całł of Dupy przejde dla Aczi a RDR może kiedyś odpalę Torll
[Obrazek: eyci.jpg][/i]
Dość długi czas niczego nie wstawiałem, bo w sumie nie miałem co. Odgrzewanie tematu z kolejną edycją Gothic'a była mi nie w smak. Przybyły paczki z polski z różnych źródeł, do tego strych kolegi przeczesany i mam takie cuda:

[Obrazek: j3m4.jpg]
1. Gilbert Goodmate i Dodatek do simsów + gratis Paskal dla dzieci = Allegro 52 zł.
2. Call of juarez Więzy Krwi + Orcs Must Die (folia)+ Unreal Tournament + Loki + Sacred 2 + Knights of the Tample 2 + Prince Of Persia Warrior Within + Wanted + Cursed Crusade (brak klucza) + Diablo 3 (brak klucza) = Allegro 15 zł + (z innej aukcji tego samego gościa) Deus Ex Human Revolution (folia) - 15zł
3. Call of Juarez 1 + Stranglehold + RainbowSix Vegas 1 - Allegro 32 zł
4. Larry (Extra Gra) = 10 - 12 zł Allegro


[Obrazek: cdbx.jpg]
Jedyny komiks Gothic 1 przedpremierowy (2000), z niemieckiej księgarni - 65 Euro. Dla ciekawskich, komiks opisuje dzieje czwórki przyjaciół (Gorna, Lestera, Miltena i Diego) do tego wyjaśnia wiele niuansów - taki prolog do pierwszej części - must have dla każdego fana Gothica.

[Obrazek: zs46.jpg]
Przeszukaliśmy strych i tapczan w składziku = darmowe efekty (Brick Game i śmieci - sprawne)
Okładka tego komiksu z Gothica wygląda jak jakiś gay-pr0n Torll
Uuuu, jak już stałeś się żywym trupem, napisz gdzie mają spocząć twoje poćwiartowane szczątki Facepalm

//@Down
Marzenia złotej Rybki dostałem gratis, upchnięte w Gilbercie Goodmate - nie mam pojęcia co to tam robiło.
Propsy za big boxy do simów i do larry 7. Marzenia złotej rybki Me Gusta
Moje najnowsze nabytki. Postanowiłem pograć w stare klasyki i w tym celu wymieniłem się Tomb Raider za antologię Max Payne, więc poniosłem tylko koszty wysyłki. Odwiedziłem też dziś empik, w którym natrafiłem na Guild Wars: Factions za marne 5zł, więc wziąłem z chęcią.
Ostatnie badziewie, 4,92 E - upust na święta od firmy. Czyli zapłaciłem tylko za kuriera. Pora wrócić do Dark Souls'a

[Obrazek: jui3.jpg]
http://imgur.com/BA16pYT.jpg

Sorki za jakość.
Ps3 od Linka Kissing
Małe co nieco z MediaMarkt:
[Obrazek: xysh.jpg]
Fap Fap Fap

Jakaś promocja była? Bo ciągle się czaję na box z trylogią i zastanawiam się, czy nie dostanę tego gdzieś taniej osobno
(05-01-2014, 21:56)ichabod napisał(a): [ -> ]Fap Fap Fap

Jakaś promocja była? Bo ciągle się czaję na box z trylogią i zastanawiam się, czy nie dostanę tego gdzieś taniej osobno

"Cena miesiąca", filmy po 50zł bez grosza.
O, ładnie, to chyba się wybiorę we wtorek. Dzięki Heart
[Obrazek: IMG_20140106_122940.jpg] Chaos Control + Virtual Cop 2 + The Story of Thor 2 + Nights into Dreams na Sega Saturn = wszystko za 15 zł

[Obrazek: IMG_20140106_122851.jpg]
Gitara z Band Hero (PS2/PS3), niestety bez nadajnika, lecz mam nadzieję, że uda mi się go gdzieś tanio wyrwać = 10 zł

[Obrazek: IMG_20140106_122916.jpg]
McDonald-owa figurka, ale za 50 groszy, szkoda było nie kupić.
(03-01-2014, 06:17)Pan_Zgred napisał(a): [ -> ][Obrazek: cdbx.jpg]
Jedyny komiks Gothic 1 przedpremierowy (2000), z niemieckiej księgarni - 65 Euro. Dla ciekawskich, komiks opisuje dzieje czwórki przyjaciół (Gorna, Lestera, Miltena i Diego) do tego wyjaśnia wiele niuansów - taki prolog do pierwszej części - must have dla każdego fana Gothica.

Zazdroszczę. Też chcę. ;<
Spóźniony Mikołaj zawitał wczoraj do mnie z paczką pełną gier na GBA :P.

[Obrazek: jBSfJ1k.jpg]
Lord of the Rings: The Two Towers
Zagrywałem się kiedyś w Powrót Króla, a że trafiłem za bezcen to wziąłem bez zastanowienia :P.

[Obrazek: cuxumXs.jpg]
CT Special Forces
Jako, że trudno o Metal Sluga udało mi się znaleźć coś o zbliżonej rozgrywce. Ot, taki mniej znany i bardzo grywalny run and gun Smiling.

[Obrazek: rQDOHsv.jpg]
Mario Power Tennis
Tenis z elementami RPG od twórców Golden Sun? Wchodzę w to :P.

[Obrazek: SyaQVHK.jpg]
Advance Wars
Komentarz zbędny, kultowa strategia turowa :P.

[Obrazek: 3Z3wHRc.jpg]
Zone of the Enders: The Fist of Mars
Nietypowa i mniej znana pozycja, mocno stawiająca na fabułę (dłuuugie dialogi), co dla mnie jest dużym plusem. Strategia z mechami i elementami zręcznościowymi, dla mnie must have.

[Obrazek: Hx5CN1t.jpg]
Fire Emblem: The Sacred Stones
Jeden z moich ulubionych tytułów ever, dorwany po długim czasie poszukiwań. Teraz czas znaleźć Sword of Flames Crying.
Nareszcie przyszło moje PSone. Razem z konsolą dostałem kartę 2 Mega, osobno dokupiłem pada i Gran Turismo Fap

[Obrazek: ytuf.jpg]
[Obrazek: cg-rsonioplahadbfhulnha.jpg]

Kocham. Heart Fap

Zdjęcie chujowej jakości, ale to już norma u mnie.
[Obrazek: 3CuJ7EH.jpg]

Mwahahaha! At last... Devil

PS.
I tak nie pogram, póki konsola jest w naprawie. Chlip. ;'(
Koszulka z Techlandowskiego konkursu Heart

Przód:
[Obrazek: P1071011_zps8009e6f4.jpg]

i tył:
[Obrazek: P1071012_zpsd4dd777b.jpg]
Fajna ta koszulka :Fap:
[Obrazek: 2014-01-09_1557.png]

Takie cudo właśnie dostałem. Konsola, karta 16gb, trzy gry, stojak-kierownica, etui na konsole i pudełko na karty za trochę ponad 600zł Smiling

A wszystko dzięki Shaydar, która znalazła mi taką aukcję Heart
Gierki na PlayStation za 54 zł
[Obrazek: dmhw.jpg]
Gdzie dorwałeś GTA 2? Fap
Pamiątki zdobyte podczas ostatnich Pokédziałków:
[Obrazek: 6wyk.jpg]
Final Fantasy X,X-2,XII za łączną kwotę 5,5zł. Torll
Legend of mana za 21zł.
Wszystko w japońskich wydaniach
(10-01-2014, 16:36)Noctis napisał(a): [ -> ]Final Fantasy X,X-2,XII za łączną kwotę 5,5zł. Torll
Legend of mana za 21zł.
Wszystko w japońskich wydaniach
Dayum, gdzieś ty to dorwałFap ?!