Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(30-01-2014, 16:31)PanDorian napisał(a): [ -> ]Pady Pytanie : Czym się różni Controller pack od Rumble pack?

Controller pack to dodatkowa karta pamięci, wykorzystują ją niektóre gry. A Rumble pack to swoisty dualshock system dla Nintendo 64 Smiling Obydwa z akcesoriów wpinamy z tyłu pada, jest jeszcze kilka innych ciekawych m. in. Transfer pack pozwalający przenosić pokemony z Game Boya (B/Y/R/G/S) na Nintendo 64 w grze Pokemon Stadium 1/2. Btw, piękny zakup, miodne te gierki Heart
Link, najbardziej się cieszę z Zeldy i z Pokemonów ^^ I dzięki :P
[Obrazek: IMG_20140130_182906.jpg]
Mój tegoroczny internetowy pierwszy zakup, ale jak na dobry początek Army of Two 40 Day za całe 1 zł, upolowane na allegro Heart
Mój interes życia. Oddając gry w które nie grałem za tą trójkę zapłaciłem tylko 50 zł (wszystko nówki w fili) Grinning

[Obrazek: 14mdldz.jpg]
O cholera, PanDorian, ale zacne gierki Terrified Fap Fap Fap Wygrałeś ze wszystkimi tutaj. Perfect Dark Fap Fap Fap
Jakiż to zaszczyt taką pochwałę od samego Ichaboda dostałem. Bardzo dziękuję. Torll
Rupieciarnia nie zawodzi Smiling
Wszystko za 20 zł, o dziwo w zestawie była nawet moneta z Obliviona oraz przypinka (prawdopodobnie tak to się zwie) z Star Trek Online
[Obrazek: IMG_20140131_152348.jpg]
Zdjęcie niestety zrobione kartoflem, na zdjęciu znajduje się:
Anno 1503
The Elder Scrolls IV Oblivion
Dungeons Dragon Online
Everquest II
Start Trek
Baldurs Gate II
Age of Empires II
Steelbook z TR wyrwany za 13zł
[Obrazek: kXq2CIs.jpg]
Chyba dobry deal?
[Obrazek: DSCN9447.JPG]
Gry za 20 zł + podkładka za 5 zł

[Obrazek: DSCN9448.JPG]
Gadający Psyduck za 5 zł
A co ten Psyduck mówi? Grinning
(01-02-2014, 19:03)Matuleczek napisał(a): [ -> ]A co ten Psyduck mówi? Grinning



Styczniowe zdobycze, według mnie bardzo dobre. [attachment=188]
@gadający psyduck: WHAT. THE. ACTUAL. FUCK.

[Obrazek: 2014-02-01_1847.png]
Wszystko razem kosztowało mnie £13. Zakupy można więc uznać za udane. Smiling
Jakie to jest wydanie Thorgala? Bo nie jest to edycja specjalna niemiecka chyba (tamta była czarna)?

(01-02-2014, 20:15)Dziab_Dziab napisał(a): [ -> ]Styczniowe zdobycze, według mnie bardzo dobre.
(01-02-2014, 21:57)Viatoro napisał(a): [ -> ]Jakie to jest wydanie Thorgala? Bo nie jest to edycja specjalna niemiecka chyba (tamta była czarna)?

To wydanie od Hachette: http://www.thorgal-kolekcja.pl/contents/glowna.html
[Obrazek: zq1x.JPG]

W końcu przyszła i moja sztuka - muve.pl dostało dostawę. Zamierzam zaopatrzyć się w oba nextgeny (właściwie currentgeny), ale na pierwszy ogień wybrałem PS4 z prostego powodu - XOne nie jest u nas dostępny, a nie chciałem się bawić w sprowadzanie tak drogiego sprzętu. Do premiery Ground Zeroes pozostaje raczej bardzo drogim przyciskiem do papieru.
@Dziab_Dziab Zazdroszczę tego Thorgala. Przeleciałem 6 punktów prasowych i go nie znalazłem.
To ja troszeczkę inaczej Smiling
The Walking Dead - Narodziny Gubernatora za 34,90
The Walking Dead - Droga do Woodbury też za 34,90
[Obrazek: yh4a.jpg]
@up o kurwa zazdroszcze Fap
@Grodek, naprawdę? Ja wszedłem do pierwszego lepszego i się na niego załapałem Grinning Jakimś fanem Thorgala nie jestem, ale seria warta do sprawdzenia, więc trzeba było skorzystać z okazji. Napisałem nawet o nim krótką notkę (klik).
[Obrazek: IMG_20140202_144450.jpg]
Heroes, Mortal, Star Trek po 3 zł, Bad Boys 2 za 5 zł, Scooby-Doo 10 zł, Batman w folii, pójdzie na sprzedaż Winking
Prezent od Techlandu. Baaaaardzo z okazji premiery gry (w tym roku).

Kalendarz sygnowany Dying Light i Hellraid:

[Obrazek: P2011039_zps05222aca.jpg]

Pierwsza strona:
[Obrazek: P2011040_zps08da5327.jpg]
Edycja kolekcjonerska Monaco z game za 35zł z przesyłką
[Obrazek: g1PidVQ.jpeg]

EDIT: Mkali, tak jak pisałem: ze sklepu game(.co.uk)
Gdzie załapałeś takie cudo Fap

Update: :facepalm: sry.
Panowie, tylko nie wykupcie mi wszystkiego Grinning

http://allegro.pl/box-what-s-yours-is-mi...00162.html

Warto wziąć pod uwagę fakt, że na płycie znajduje się wersja DRM-Free Winking