Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(16-01-2014, 16:48)Kicaken napisał(a): [ -> ]Hej, o to moje ostatnie zdobycze:
2 Gry od luklewa (dzięki bardzo)
Forza Motorsport 4 i Dirt 3

Avermedia GameCapture HD II
Monitor LG 22EA63V-P

[Obrazek: 13McbsE.jpg]
[Obrazek: RO5JsW3.jpg]
[Obrazek: UcZfcWd.jpg]

Ten monitor jest cudowny, cienka ramka prezentuje się bosko Grinning
Tutaj ode mnie gry pudełkowe jak i te na IOS

[Obrazek: x0NzRj1]


[Obrazek: skXEThD]
[Obrazek: TLY0ltd.jpg]
Zestaw wizualnie wygląda jak nowy, płytki w stanie db+, wszystkie działają itp. Teraz tylko boxset SA do kolekcji. Smiling
[Obrazek: LqQ7AsN.jpg]

5 i 6 lutego to będą dla mnie pamiętne dni. Wczoraj nabyłem 3 gierki na PS2 ( Hitmen Torll, Splinter Cell:Chaos Theory i The Getaway) za 20zł, a dzisiaj obłowiłem się w rupieciarni™:
-World of Warcraft
-World of Warcraft: Burning Crusade
-Simcity 3000
-Football Manager 2002
-Max Payne
-The Last Days of Gaia Fall (rozszerzona edycja-2 płyty, instrukcja, mapa...)
-Empire Total War (special forces Edition) (pełen box, plakat,kod na zawartość cyfrową etc. ,kod do aktywacji na steam niestety wykorzystany i nie ma też Disk2 ale warto było dla samego pudełka)
-MechWarrior 2 (mam 3, wiec dwójka w sam raz do kolekcji)
No i gwóźdź programu ... PSX (jedyne co sprawdziłem to że się uruchamia, nie wiem jak z laserem)

Za całość ze zdjęcia 49zł Fap Fap Fap
Fajny ten OST Fap

A poniżej moja dzisiejsza paczka:

[Obrazek: 2014-02-06_1620.png]

Pokemony za 50zł Okay

Reszta łącznie za 70zł Deal With It

Pudełka są nieco przybrudzone, Hitman trochę rozerwany, ale płytki i książeczki właściwie idealne. To samo dotyczy Guitar Hero, wygląda jak nowe Heart
Daxter miodna gra Fap
Szkoda, że Platinum Okay
Ach ten soundtrack z Vice City Heart, za ile wyrwałeś takie cudeńko?
@Dorczenzo, to jest ten model guitar hero wkładany do Slotu 2?
Tak, to ten Grinning
Soundtrack 170zł z przesyłką.
(06-02-2014, 19:00)Dorczenzo napisał(a): [ -> ]Tak, to ten Grinning
Też taki mam, tylko z Band Hero, więc mam też nakładkę udającą perkusję na DS Lite Smiling
[Obrazek: f92e66d2743b6fa4.jpg]

Przyszedł dziś rano, stan praktycznie idealny Winking
(06-02-2014, 18:36)Dorczenzo napisał(a): [ -> ]Pokemony za 50zł Okay

Reszta łącznie za 70zł Deal With It

Pudełka są nieco przybrudzone, Hitman trochę rozerwany, ale płytki i książeczki właściwie idealne. To samo dotyczy Guitar Hero, wygląda jak nowe Heart

Gratulacje zakupu ode mnie Pokemonów Grinning
Coś mnie ostatnio wzięło na Tamagotchi i kupiłem nową generację - Tamagotchi Friends. Jestem w bardzo trudny do opisania sposób rozdarty między zawodem a zachwytem. Bawię się świetnie, noszę to ciągle w kieszeni i bez wstydu wyciągam na zakupach w sklepie. Z drugiej strony nie mieści mi się w głowie jak produkt wypuszczony 2 miesiące temu na rynek może być w tak negatywnym stopniu podobny do odpowiednika z 1996. Lepsze wyświetlacze mają kalkulatory za 4zł, a dystrybutor jajka woła sobie za nie ~100zł. ;/
[Obrazek: jUDd1xq.jpg]
[Obrazek: 331jg55.jpg]

Po latach znowu posiadam oryginał. To chyba moja ulubiona gra strategiczna.
(07-02-2014, 04:18)CTSG napisał(a): [ -> ][...] podobny do odpowiednika z 1996. Lepsze wyświetlacze mają kalkulatory za 4zł, a dystrybutor jajka woła sobie za nie ~100zł. ;/


Nie grafika, a grywalność Tritorlls
Po niedawnym ukończeniu pierwszego Metal Gear Solid nie mogłem wytrzymać czekania i zamówiłem MGS HD Collection. Nówka w folii, 85 zł + wysyłka.

[Obrazek: 2qjl.jpg]
Trzy joysticki Quickjoy TopStar SV-127 po 5 zł, sztuka. Warhammer Online za 3 zł.
[Obrazek: DSCN9895.JPG]
KOKO- w czaczu byłeś? Bo wlaśnie 3 sztuki takich joyów widziałem.
[Obrazek: comment_yzLNDLR4luxKrUDHnH8cx3IyITZEMcsT.jpg]

Super Mario Land 1 - 3, wydania japońskie
@up Gdzie znalazłeś takie cuda?!
(08-02-2014, 21:27)Mkali napisał(a): [ -> ]@up Gdzie znalazłeś takie cuda?!

eBay UK - http://www.ebay.co.uk/usr/geomart_games_20xx
Sprzedawali całą trójcę, każda po piątaka - to wziąłem (bo na GB miałem tylko Poksy Blue)
Jako fan DB, nie mogę przejść obojętnie obok niektórych rzeczy, a skoro na allegro całkiem na dawno trafiło się kilka ofert...
[Obrazek: lczv.png]
[Obrazek: w2du.png]
[Obrazek: iat7.png]
A dzisiejsza wycieczka do Saturna tak oto się skończyła:
[Obrazek: 188p.png]
Niestety frenzy farma nie ma w bazie arhn.eu Childish.
Kolejne zdjęcie zrobione kalkulatorem. The Simpsons Bart's Nightmare na SMD za 10 zł, Painkiller: Czarna Edycja (w folii) za 10 zł, Atari 2600 za 50 zł. Swoją drogą jeśli ktoś mógłby podać mi parametry zasilacza jaki jest wymagany dla tego Atari.
[Obrazek: IMG_20140209_132627.jpg]