Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
oł szit Fap
Przedstawienie nowości od nowego roku:

1. DSLite oraz DSi od Witolda ( Kissing ) z "cudnymi" pokrowcami. Torll
[Obrazek: j9nfav.jpg]

2. Zdobycze z Koszalińskiej Giełdy™ - 5zł sztuka, a zabawy co nie miara (max 10min). Najbardziej zadziwiło mnie sudoku - posiada tryb uśpienia!
[Obrazek: 330qk9w.jpg]
Do tego Bloodlines za 20zł od dzieciaka, który sam tam stał i handlował swoimi grami. Żal było nie wziąć.
[Obrazek: 28aryis.jpg]

3. TV GAME, który kupiłem już zepsuty i jest jakości Funstation, ale stoi sobie upiększająć jedną z półek mojego retro kąta. W tle stos kartridów kupiony na allegro za bezcen, podpisałem sobie grzbiety, zeby wiedzieć, co gdzie jest. A drugi pegazus, w który wsadzone jest GOAL 3™, jest najsolidniejszą podróbą Famicoma, jaką widziałem. 10/10. Też kupione na Giełdzie (Dzięki Witold, że zauważyłeś i powiedziałeś, ze jest do wzięcia Heart). Pady też są świetne. Zakup miesiąca.
[Obrazek: 2129z69.jpg]

4. Zestaw od Veinitive - 3DS ze WSZYSTKIM (Kartami, stacja dokującą, ładowarką, instrukcjami) w świetnym stanie. Do tego Pokemon X, Pokemon HeartGold, NFS MW i NFS UC. Dzięki wielkie, Veinitive, za super szybkie i miłe załatwienie sprawy. Heart
[Obrazek: 10h818g.jpg]
[Obrazek: b6d5xe.jpg]
@KDMentos
Nie ma sprawy i polecam się na przyszłość.

@Shaydar
Fap gdzie dorwałaś pokrowiec?
Na game.co.uk, razem z konsolą.
Paczka Rayman Origins + Przygody Tin Tina w neonecie za 3 dyszki, smyczki arhnowskie i freegamezplox od Sate - Crash 2 + bonusowa naklejka Kissing Mało, a bardzo cieszy Smiling

[Obrazek: 1002998JP_ehqhpan.JPG]
Po długich poszukiwaniach udało mi się znaleźć Infinite Space:

[Obrazek: gryk4zg.jpg]
Trochę łupów Smiling
[Obrazek: 91ey.jpg]
nie mogłem się powstrzymać z powiększeniem kolekcji point&clicków
[Obrazek: ZFFFulK.jpg]
[Obrazek: YSygiHrVWo_-GPf7JVs7uaM-8KKzReTEQ1kZ__eZ...46-h856-no] Dzisiaj upolowałem, takie oto bongosy za jedyne 20 zł. Karton niestety jest, w nieco złym stanie, lecz wygląda na to, że bongosy nigdy nie były używane, i są zwyczajnie nowe Smiling.
Bardzo miły prezent od znajomego z Niemiec za każdą grę dał 1euro a wszystko jest kompletne Winking
[Obrazek: MYKor7o.jpg]
Promocje w Saturnie + Thief w Tesco za 10zł.
Zdjęcia od Kropci, która odebrała ze sklepu mój nowy zakup Fap

Teraz tylko czekać do Pyrkonu, aż dostanę grę w swoje ręce Heart

[Obrazek: 0vlflNQ.jpg]

[Obrazek: 6xXie6X.jpg]

[Obrazek: 10PJAf9.jpg]

Btw, ulotki po polsku Fap
Hahahaha, wiedziałam, że się nie powstrzymasz i wrzucisz to tutaj Grinning
Dorian, super zakup, zazdroszczę Fap
Dzisiejsza zdobycz z giełdy. Całkiem fajna gierka, wciąga.

[Obrazek: t5ksp5.jpg]
[Obrazek: DSCN1097.JPG] Pakiet trzech filmów za 10 zł (Krzyk 4, Asystent Wampira, Kochaj i tańcz Party!) , Colin Mcrae Rally 3 za 7 zł, Flighting Steel, Luftwaffe Commander, Microsoft Combat Flight Simulator, Flight Unlimited II i Panzer General III za 5 zł (później okazało się, że w środku były również trzy filmy), skrzyneczka z archiwalnymi płytami CD-Action za 10 zł
Znalazłem coś ciekawego w sklepie na wyprzedaży Grinning
[Obrazek: 10ckm6g.jpg]
Wow, ile kosztowało to cudo?
Swoją drogą co to za model samochodu, chowa się w tym kartonie?
(02-03-2014, 23:54)koko5329 napisał(a): [ -> ]Wow, ile kosztowało to cudo?
Swoją drogą co to za model samochodu, chowa się w tym kartonie?

Normalnie 550zł, ale na wyprzedaży tylko 200 Grinning
Samochodzik to Mercedes-Benz SLS AMG (skala 1:43)
TAK! Nareszcie Fap

[Obrazek: InstagramCapture_75fecc23-0db8-43eb-81fb...d7_jpg.jpg]

Dorczęzo postarał się z wysyłką.
PlayStation Kid - czyli podróbka Pegazusa, kupiona za 15 zł. w celu sprawdzenia cartridgy. Poluję na Pegasusa MD-777DX lub IQ-502 - jak masz takiego na sprzedaż - pisz do mnie PM Smiling

[Obrazek: 1003002JP_erpwpew.JPG]

Kilka gierek na konsolkę, parę sztuk kupionych po 2 zł, reszta za darmo od znajomej Heart która chciała wyrzucić tyle świetnych tytułów Smiling Jak ktoś chce się wymienić - równie zapraszam na PM.

[Obrazek: 1003001JP_erpwpsq.JPG]
[Obrazek: ad-melryvnuvzumqbfuxdej.jpg]
Notesik i Sticker z gramytatywnie. Dzięki Kissing #nohomo
[Obrazek: 5259.jpg]
Kilka gierek z rupieciarni
Fifa i Driver bez książeczek, za to Music z wszystkimi instrukcjami i płytką z muzyką:>
[Obrazek: 2nbummf.jpg]

Zdobycze z ostatniego miesiąca, nie ukrywam że smyczka sprawiła najwięcej radości Grinning