Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: 1012951_810404525655980_263611895_n.jpg]
Ze wczoraj:
[Obrazek: P3211057_zpsb370bac2.jpg]

A to z dzisiejszego wypadu do MM.
[Obrazek: P3221059_zps32f065fc.jpg]
Sklepowy stand z Reaper of Souls. Już zdążył zabrać dusze moim big boxom, które jak widać mają już nowy dom...
Kilka zbliżeń:
[Obrazek: P3221061_zpsc08badb6.jpg]
[Obrazek: P3221060_zps14246b5d.jpg]

Po za tym mały "wystrój" wnętrz z Titanfall:
[Obrazek: P3221062_zps4a9ed951.jpg]
Zawieszki:
[Obrazek: P3221063_zps5bfaba94.jpg]
Olbrzymi stand z Second Son.
[Obrazek: P3221064_zps3fbc1c8f.jpg]
Film + plakat z Thora 2 i mini artbooki z Diablo 3:
[Obrazek: P3221065_zpsa86c49a6.jpg]
To czekało na mnie w Polsce. 15kg (!) gier wideo i big boksów.

[Obrazek: 2014-03-26_1517.png]

Wpakowałem je w paczkę i ładniej opiszę co tam od was nakupowałem, gdy tylko do mnie dotrą. Smiling

...prócz tego w kolejce do zabawy czekają na mnie:

[Obrazek: 2014-03-26_1521.png]
inFamous, Final X HD, Metal Gear Solid V: The Demo, Diablo III: The Dodatek i Loot Crate.
No i oczywiście jeszcze pachnący jędrnością były 3DS XL Shaydar. A, nie byłbym sobą, gdybym nie kupił sobie patriotycznego kuraka.
Miałem ostatnio chrapkę na Zeldę (HEHE), więc kupiłem paletę konsol. No, mniej więcej paletę. Nigdy wcześniej nie widziałem na żywo GameCube'a i, kurde, przystojna bestia, chociaż wydawało mi się, że będzie nieco większy. Od kontrolera oczekiwałem więcej po wszystkich ochach i achach jakie słyszałem, ale i tak jest bardzo wygodny.

[Obrazek: pj9p.jpg]

Nintendo Fap
Dzisiaj przyszła do mnie taka paczuszka 10 gier na pierwsze PlayStation. Razem z przesyłką wyszło niespełna 6 zł za sztukę, a całość kupiłem tylko dla 'Jet Raidera' i 'Rigde Racera'. W zasadzie opłacało się. Kilka gier ma połamane opakowania, 'Tomb Raider 4' to wersja z wypożyczalni (czarna płyta z napisami 'For rental only'), a 'Buat-a-move' ma ciekawe pudełko (chociaż też połamane).
Najpierw myślałem o handlu, ale zdecydowałem, że gry zostają u mnie. Oprócz 'Army Men 3D'- dostanie go Kamil.z7.

[Obrazek: s1lt14.jpg]
Kolejne marcowe zdobycze:
[Obrazek: 2014-03-2_erqwxhp.jpg]
Świeży nabytek: Sega Dreamcast vel Makaron :P
[Obrazek: 2v0zfit.jpg]

Dodatkowo doszło dzisiaj Micro Machines V3.
OK. To teraz czas na serię postów z cyklu "rzeczy, które mi sprzedaliście". W Polsce okazało się, że czeka na mnie gigantyczna sterta gier itp. Dziś pierwsza, 15kg paczka swagu dotarła do UK. W drodze jest jeszcze druga, 20kg (!). Będę aktualizował tego posta wraz z rozpakowywaniem i katalogowaniem zawartości.

Na pierwszy ogień idą big boksy.
Prince of Persia 3D to prezent od Sapiejewskiego ( <3 ). The Fall był prezentem od Krakersa <3. Jeśli się nie mylę, cała reszta to zwykłe zakupy. Rage of Mages i Grid Run są jeszcze w oryginalnej folii, w stanie idealnym.
Part 2:
Pecetówki.
[Obrazek: 2014-03-28_1922.png]
Asasyny raczej "kolekcjonersko", bo większość ma zużyte kody. Najlepszy Music Master Chopin, który został mi podesłany do recenzji Torll
Music Master Chopin posiadam! Dostałem to od siostry na premierze! Do tej pory nie zagrałem, bo nie działa Laughing
...i ostatnie na dziś. Beka z pirackich pokemanzów. No i różowy GBA. Dorian będzie zazdrosny Me Gusta

[Obrazek: 2014-03-28_2105.png]
Ten Różowy GBA Heart


Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
Świeży miszmasz zakupowy. Nie sądziłem, że Phoenix Wright będzie taki zajefajny Smiling

[Obrazek: wpuy.jpg]
odebralem wczoraj Heart

[Obrazek: 11lq8o4.jpg]

a to pare dni temu :P

[Obrazek: 7tpi.jpg]
Gadżety i gry z konkursu Second Boss. To połowa, drugą ma Shagy.
Z gier Knack, inFamous Second Son, Ratchet and Clank Nexus, Wonderbook Księga Eliksirów i Start the Party.
No i przecudowny steelbook. Z PlayStation All-Stars Battle Royale.
Mam jeszcze COD Ghosts pudełkowe ale jest pożyczone więc sie nie załapało. Torll
[Obrazek: a6upe7et.jpg]
Moja część łupów z siedziby PlayStation :3
Z promek Ratchet and Clank Nexus, Heavenly Sword, Infamous SS, i Lego Movie Videogame ( które nie wiem kogo jest, ale wysłali do mnie więc na razie moje Laughing )
Kilka gier na Vite: LBP, Killzone, Sly, Little Deviants.
Dostałem jeszcze Stand z InFamousa i koszulkę "this is 4 the players"
Długopisów też nie ma na zdjęciu ;__;

[Obrazek: 2eanta8.jpg]
Te gierki na Vitę Fap Piękne zdobycze, również zazdroszczę, ale w końcu zasłużyliście :3
(30-03-2014, 13:07)Veicretis napisał(a): [ -> ]Przygarnąłbym te przypinki. Fap Zazdroszczę chłopaki.

No w zasadzie mamy kilka tych przypinek także może kiedyś w jakiejś rozdawajce... Torll
Szału nie ma, ale dodatkowa półeczka na gry z Titanfalla zawsze się przyda Winking

[Obrazek: 1003041JP_expwhwh.JPG]
Naprawdę zajebiaszcze zdobycze, gratulacje chłopaki Smiling
Patrząc na wpisy Archona, to ja nie mam za bardzo czym się pochwalić, no ale skoro już tutaj jestem to dodam.
[Obrazek: DSC_0019.jpg]
[Obrazek: DSC_0025.jpg]
@Link
Skąd masz tą półeczkę? Ze sklepu?
(30-03-2014, 19:17)CriX Doomsday napisał(a): [ -> ]@Link
Skąd masz tą półeczkę? Ze sklepu?

Dokładnie, Crix, niestety była tylko jedna Okay
Mój Zeldowy 3DS XL właśnie dotarł Heart Fabrycznie zapakowany zestaw, z kodem na Zeldę A Link Between Worlds Heart za 650 zł Me Gusta

[Obrazek: 1003052JP_expqpnx.JPG]