Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Biedronkowe zdobycze, popularne ostatnio w tym temacie:

[Obrazek: isc5.jpg]
ja do najblizszej biedry mam troche daleko, ale tez czasem udaje mi sie wyrwac cos wzglednie tanio (poza metro, bo to mi z polski przyslal kolega z forum):

[Obrazek: Z9NZ9vEl.jpg]

filmy na zdjeciu nie bez powodu. zapewniam™
Hmmm... czasami warto pochodzić po sklepach z zabawkami można tam niezłe rzeczy dorwać Smiling.
Wydałem 65 zł, chyba się opłacało :
[Obrazek: ozee.jpg]
[Obrazek: dz45.jpg]
[Obrazek: 8hpx.jpg][Obrazek: f483.jpg]
Parę big boxów. Najlepsze na ostatnim targowisku "seria starcraft ENG" średnio po 1 Euro. Do tego gameboy za 4E i można było wracać. No i jeszcze dwa big boxy z grami na miękkich i twardych tyskietkach.

[Obrazek: cwr.png]
SC z dodatkiem po 1 euro Mom please!


Ustrzelone jakiś czasu temu, dopiero wczoraj mogłem jednak obadać grę organoleptycznie:

[Obrazek: AOECE.jpg]
Game Boy Color(bez klapki) + Pokemon Yellow(po niemiecku) dorwane na targowisku za 10zł. Myślę, że się opłacało Winking a co wy o tym zakupie sądzicie?



[Obrazek: x7n.jpg]
@FRUNEK1
Colorek fajny, sam chętnie wyrwałbym colora i dorobił mu podświetlenie, bo granie w na SP zabawnie wygląda z wystającym kartridżem.

A tutaj moja kolejna durnostojka do pseudo kolekcji.
[Obrazek: tiN1mpk.jpg][Obrazek: wOGQAN7.jpg]
@Reed Dzięki :P a z tym podświetleniem, nawet już myślałem, ale czy podświetlenie podchodzi z każdego advanca sp?
@FRUNEK1
Ogólnie podświetlenie możesz wykonać sam tańszym kosztem z pomocą małego paska ledów(bądź samych ledów) i rezystorów. Jednak jakbyś chciał przelutowywać z SP to musisz mieć wczesny model(Nie pamiętam numeru dokładnie), rzecz w tym, że są dużo mniej spotykane i droższe.

@down
Nie chcę robić off-topu na PW podesłyłam Ci linka do filmiku, w którym sam widzialem moda z ledami zamiast podświetleniem z SP.
@Reed
a może wiesz jak takie podświetlenie samemu wykonać?
A pierwszą płytkę do The Suffering Ci chociaż dał? Torll
Tak dostałem
Kolekcja rośnie- brakuje mi jeszcze ognia i ziemi do tego, by mieć po jednym Skylanderze z każdego elementu Smiling

[Obrazek: a0l84h.jpg]
Jako że często mi wpadnie jakaś gra wyłącznie w formie cyfrowej, a preferuję pudełka, dokupiłem sobie na Allegro kilka boksów. Za każdy dałem 3 zł (+ 11 zł za wysyłkę całości).

[Obrazek: wjta.jpg]

[Obrazek: rku8.jpg]

Colonial Marines wziąłem tak na przyszłość, bo stwierdziłem, że i tak niebawem cdp.pl obniży jego cenę do jakichś 10 zł, a tyle można za ten crap dać. W pudełku (oczywiście wszystkie są oryginalne) była instrukcja z kluczem. Z ciekawości wklepałem go w Steamie i... weszło. Normalnie deal życia. Grinning
Przyszła paczka z kompanii graczy Fap

[Obrazek: qPM3JDT.jpg]
[Obrazek: yarv.jpg]


Heart Tekturowa wkładka trochę zniszczona, ale jak na używkę za 30 złotych jest bardzo dobrze. Praktycznie wszystko oprócz niej jest w stanie idealnym, a że nie lubię tych tektur, to ją schowałem do szafy, a same pudełko położyłem na półeczce.
W końcu odwiedziłem Biedronkę Grinning
[Obrazek: 10pveq8.jpg]
Też postanowiłem wydać trochę punktów z Kompanii Graczy. Winking
[Obrazek: RcGb3i7l.jpg]
Kolejna zdobycz wyrwana za 10zł na rynku czyli Nintendo DS Lite :P Brałem w ciemno i byłem prawie w 100% pewny ze na bank górny wyświetlacz jest do wymiany(przez uszkodzony jeden zawias), ale się myliłem. Stan wizualny słaby, ale nowa obudowa już kupiona, poza wizualem wszystko działa Grinning

[Obrazek: nlsu.jpg]
[Obrazek: dp82.jpg]
Zestaw 3 gier za 5 zł wyrwany na ryneczku oraz sprawna konsolka PS2 za ok 60 zł z grą (niestety bez pudełka) Smiling
[Obrazek: ur7c.jpg]
[Obrazek: 2qog.jpg]
Trochę nowości i starości. Winking


I koszulki po promocyjnej cenie - 25 PLN Smiling


Dzisiaj jest fappastyczny dzień. Fap
To i ja się pochwale nową zdobyczą Smiling
[Obrazek: xa49.jpg]
Drugi taki egzemplarz, tym razem nowy no i bo tanio. Gdzie ja to upchnę..

[Obrazek: Setllers%2520III.jpg]