Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nowe zabawki, saszetka i pokrowiec do 3DSa XL, bardzo fajny, utwardzony, triforce nie będzie się zdzierał Heart Czekam jeszcze na folijkę hori na wyświetlacze.

[Obrazek: 1003055JP_exxsnww.JPG]
[Obrazek: IMG_20140408_150822.jpg] Polowanie na nowo wystawione aukcje, znowu się opłaciło. Tym razem kupiłem, Bourne Conspiracy, za 1,09 zł + darmowa wysyłka Grinning, mam nadzieję, że będzie to chociaż trochę grywalny tytuł.
Cena jak za bułke Fap
Naprawdę zazdroszcze jak na tę cene

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
Dzisiejsze nabytki. Crusader: No Remorse i pierwsze angielskie wydanie The Settlers na dwóch dyskietkach. Wersja PC. Thumb_Up

[Obrazek: 1hcqhc.jpg]
tych settlersow Ci zazdroszcze...

Wysyłane z mojego GT-S5690 za pomocą Tapatalk 2
(08-04-2014, 18:57)koko5329 napisał(a): [ -> ][Obrazek: IMG_20140408_150822.jpg] Polowanie na nowo wystawione aukcje, znowu się opłaciło. Tym razem kupiłem, Bourne Conspiracy, za 1,09 zł + darmowa wysyłka Grinning, mam nadzieję, że będzie to chociaż trochę grywalny tytuł.

Jest fajnie grywalna :-) taka gra na przejście, mi sie osobiście podobała.

A teraz pytanie - nasze Polskie serwisy aukcyjne?


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
(08-04-2014, 23:11)Krzaku napisał(a): [ -> ]A teraz pytanie - nasze Polskie serwisy aukcyjne?
Tak Winking
Imageshack mnie już nie lubi -_-

Za to mam trochę gier na ps3, lego wyśmienite do coop'a z kolegą. Monaco wyszło za free, sprzedając 2 kody, mi wystarczy DRM Free Smiling

[attachment=206]

A i jeszcze poradniki z pudełeczkami gratis do wow'a za 30zł, dz na 125zł, killzone 2 za 30zł i filmy od cenegi na allegro za 30zł. Same dobre zakupy Grinning

[attachment=207]
[Obrazek: zwx25d.jpg]

Standard u mnie, czyli zdjęcie robione Ziemniaczkiem.
A w Dissidi czeka niespodzianka,- Dissidia Duodecin (w sensie umd jest inne.)
Jaram się tym zestawem, bo kupiłem za bezcen.
Nowości od początku roku 2014
[Obrazek: qe07.jpg]

oraz po ostatniej wizycie w "drugiejręce"( kń na ozdebę jest)
[Obrazek: kzcl.jpg]


Jakości zdjęcia winna wiekowa Nokia 5130 z MEGA aparatem 2mpix a nawet 2,0
Slimka 320GB z Gran Turismo 6 i The Last Of Us za 600zł Winking Dodatkowo zestaw do robienia screenów, który kosztował drugie tyle PS3 Has No Game
[Obrazek: IMG_0a619.JPG]

No i jeszcze małe freegamesplox od Techlandu:

[Obrazek: IMG_063s0.JPG]
Zazdroszczę capture carda Fap widziałem w akcji, naprawdę udany zakup, warty tych pieniędzy.
Hej, @Dark_Archon coś dla Ciebie, rodzinka w komplecie <3

[Obrazek: YKx4VH7.jpg]
Bardzo ładne. Gratulacje. Rock Band = <3
Szkoda, że się spóźniłeś dosłownie o parę tygodni, bo z tego co rozumiem, nie da się już importować piosenek z RB2 wyżej. Nie wiem jak się ma sprawa z RB1.
[Obrazek: nygd.jpg]

Brałem bo tanioHappy
Zakupy od początku roku Me Gusta
[Obrazek: PHV53qz.jpg]
W domu czekało na mnie niespodziewane PS3 z zawartością, która spokojnie mnie zadowoli na parędziesiąt godzin Me Gusta
Zdjęcia robione Ziemniaczkiem HD™

[Obrazek: 2urxs9w.jpg]
PS3 najwyraźniej SuperSlim, który prócz Black Flaga zawierał miłą niespodziankę Winking Zmienianie gry w tym PS3 od samego początku mnie irytuje Laughing
[Obrazek: 6srww5.jpg]
Pełen zestaw. Na szczęście mam kabel HDMI z poprzedniej konsoli. Został dokupiony dodatkowo drugi kontroler, ale pożyczyłem kumplowi, gdyż mi zbędny przy takich grach
[Obrazek: ftzwcy.jpg]
Zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie obecność The Last Of Us Fap, a Flagowca też się chętnie kiedyś przejdzie
Bonusik:
[Obrazek: 2h6vy46.jpg]
GG S ny/Ubi oft

Uzupełnienie kolekcji konsol Sony o PS3 zdecydowanie ułatwia sprawę, teraz tylko trzeba dorwać inne perełki na tą konsolę i ją zmaltretować jak już popsute PS2 Grinning
(10-04-2014, 21:40)Dark Archon napisał(a): [ -> ]Bardzo ładne. Gratulacje. Rock Band = Heart
Szkoda, że się spóźniłeś dosłownie o parę tygodni, bo z tego co rozumiem, nie da się już importować piosenek z RB2 wyżej. Nie wiem jak się ma sprawa z RB1.

Wczoraj zrobiłem export z RB2 do RB3 na PlayStation i nie miałem problemów.
Początek kwietnia był dobry.
[Obrazek: yDDAB6I.jpg]
Niestety pudełko DB na GBC nie wytrzymało transportu Childish. A Moon - polecam, to taki Metroid Prime. Tylko że troszkę słabszy.
[Obrazek: ZbtPJHu.jpg]
Kolekcja budokai bedzie kompletna, kiedy tylko zdobędę edycje HD Grinning (tak, nie ma w niej dwójki).
Niedawno przybyło do mnie fatal frame 2 na Wii. W końcu rodzinka jest w komplecie. Smiling
[Obrazek: 2014_03_30_13_01_00.jpg]
(14-04-2014, 09:59)StormS napisał(a): [ -> ]Niedawno przybyło do mnie fatal frame 2 na Wii. W końcu rodzinka jest w komplecie. Smiling
[Obrazek: 2014_03_30_13_01_00.jpg]

Piękna kolekcja! Rozumiem że te japońskie wydania nie zawierają języka angielskiego? Childish
Dzisiaj rano dostarczy kurier Grinning
[Obrazek: 1183keu.jpg]
Oprawianie tatuaży w ramkę - serio? Laughing

Też dostałem:

[Obrazek: 9677ad12c1ae11e3b15e0002c95334b2_8.jpg]
Zazdrościsz bo mam ramkę Laughing