Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Listonosz wszedł, zabrał mi pieniądze, ale za to zostawił ją...

[Obrazek: ifs1Fr0.jpg]
(06-05-2014, 17:01)slawi86 napisał(a): [ -> ]@bigpoppa- ech... Ruskie tłoki. To był szał jak na Hali Targowej w Gdyni się pojawiły i zniknęły zwykłe CDR z grami. Pyty wyglądały "prawie" oryginalnie :P

(06-05-2014, 18:06)koko5329 napisał(a): [ -> ]Jeśli się nie mylę, obydwie części to "rosyjskie" wersje.

(06-05-2014, 18:37)Dark Archon napisał(a): [ -> ]Pst. Wszystkie te Spyro to piraty. Co do jednego. Nawet za 2zł za sztukę to nędzny interes. W internecie można spiracić za darmo. Grinning

Cóż, kupując miałem nadzieję że to uboższe wersje i 2zł to dobra cena. Dziękuję Wam za wyjaśnienie sytuacji.

(06-05-2014, 18:35)guy_fawkes napisał(a): [ -> ]Dzisiejsze zdobycze, 150zł za wszystko:

[Obrazek: Bm9me-lCMAAAKl_.jpg:large]

Bardzo fajny komplet Smiling ja parę tygodniu temu kupiłem Xboksa z dwoma padami (jeden oryginalny) i 22 grami za 200zł, więc 150zł to dobra cena, tym bardziej jeżeli stan konsoli jest dobry.
(06-05-2014, 18:35)guy_fawkes napisał(a): [ -> ]Dzisiejsze zdobycze, 150zł za wszystko:

[Obrazek: Bm9me-lCMAAAKl_.jpg:large]

I przypomniał mi sie archon bijący młotkiem w konsole.

Gratuluje zakupu i ceny.
Czy dobrze widzę folie na opakowaniu gry?
[Obrazek: vYo6LgS.jpg]

Trine'a 2 miałem już na sztimie - mimo to kupiłem, bo mam na półeczce "jedynke" to czemu nie mieć i "dwójki"

A na pierwszego Far Cry już dawno polowałem - z pomocą przyszła pewna papularna w Polsce portugalska sieć supermarketów Torll Do kolekcji brakuje tylko trójki, którą kupię jak po taniości gdzieś dorwę
(07-05-2014, 03:38)Krzaku napisał(a): [ -> ]Gratuluje zakupu i ceny.
Czy dobrze widzę folie na opakowaniu gry?
Nie, żadna z gier nie była ofoliowana. Tym niemniej stan płyt jest w większości rewelacyjny.
Po wielu miesiącach polowań udało mi się dostać jakiś warty egzemplarz nokii n-gage. Mało tego - jest on nowy!

[Obrazek: DSC_0221_zpsrjz4ciz3.jpg]

[Obrazek: DSC_0224_zpsl36kalpn.jpg]

[Obrazek: DSC_0229_zpsz4gcjesq.jpg]

[Obrazek: DSC_0222_zpsyq9l9wu5.jpg]

Więcej fotek:

http://s196.photobucket.com/user/szczepa...rary/ngage
Nabytki z ostatnich 2 tygodni. Na górze 3 tytuły by Monolith Productions. Amerykańskie wydanie Shogo jeszcze zafoliowane oraz wreszcie po wielu latach zdobyty genialny fps Blood w wersji amerykańskiej dwupłytowej ze świetną rozmazaną wypukłą krwią na froncie pudełka. Na końcu zafoliowany następca gry Gauntled czyli Get Medieval. Na dole komplet Neverwinter Nights z dodatkami w dużych polskich premierowych boxach. Na samym dole zdobycze, które trafiły mi się po drodze. The Lost Vikings 2 na PC, Resident Evil 4 HD, Machinarium w metalowym pudełku, SW: Empire at War z dodatkiem, Homeworld 2 i na koncu Dino Crisis 3, którego kupiłem za grosze.

[Obrazek: 2n8yhzd.jpg]
Gdzie żeś zdobył Blooda? Fap

Poluję na niego od bardzo dawna
(08-05-2014, 21:53)SloZbon napisał(a): [ -> ]Gdzie żeś zdobył Blooda? Fap

Poluję na niego od bardzo dawna

Amerykański ebay. Dzięki opatrzności Jezusa Nazaryńskiego uniknąłem cła i mrocznej strony Vatu. Jeszcze tylko Plasma Pack mi został.
Dzisiaj może bez fajerwerków, ale zawsze coś.


W końcu kupiłem sobie nowego Gołego Wensza na konsolkę, bo męczyłem i męczyłem już długo (a nawet za długo, chociaż nba = Heart Heart). Następna jest edycja Deluxe gry Child of Light™ - bo czemu nie, dobra cena i gra niczego sobie. Nie mogę zapomnieć o plusie na trzy miesiące (Calu od dupy, Duperfild strzeżcie się! :madness: )
Pozdrawia, Pizgiel Kissing
A ja niedawno kupiłem Trine 2 Complete Collection (także!) oraz Alana Wake w Złotej Edycji. Kupuję także PS2.
UP: Pic, or it didn't happen. Jakbyś nie zauważył, wszyscy wrzucają tutaj dowody swoich zdobyczy w postaci zdjęć.
Wczorajsza zdobycz z Biedrony za dwie dyszki.

[Obrazek: 2vlmlx4.jpg]
Z mojego wybrania się do Biedry wczoraj wynikło, że są tam następujące gry:
Metro: Last Light (39,99zł)
Far Cry (19,99zł)
Resident Evil 4 HD (39,99zł)
Wszystkie Angry Birds oraz Bad Piggies (19,99zł)
Oraz dwupaki gier LEGO (39,99zł)
(10-05-2014, 09:46)Maurek napisał(a): [ -> ]Z mojego wybrania się do Biedry wczoraj wynikło, że są tam następujące gry:
Metro: Last Light (39,99zł)
Far Cry (19,99zł)
Resident Evil 4 HD (39,99zł)
Wszystkie Angry Birds oraz Bad Piggies (19,99zł)
Oraz dwupaki gier LEGO (39,99zł)

Chciałbym zaznaczyć iż jest to temat gdzie pokazujemy zdjęcia nowych zdobyczy, a nie piszemy co jest na daną chwilę w Biedrze.
Dzisiaj wpadła nowa z empiku za 9,99 Trollface

[Obrazek: 2ahu7esa.jpg]

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
Bulletstorm za chyba 12ziko i Bioshock. Jeszcze mi tylko 2jki brakuje do kolekcji :3
Jezeli ma ktos Steelbook do Bioshock1/2/Infinite na sell to niech da znac
[Obrazek: 10xwoqs.jpg]
(10-05-2014, 15:44)Chopin98 napisał(a): [ -> ]Dzisiaj wpadła nowa z empiku za 9,99 Trollface

[Obrazek: 2ahu7esa.jpg]

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka

Kupiłem w Empiku za dwa dychacze... Okay
Moja pierwsza Zelda. Mam nadzieję, że to najlepszy wybór na start przygody z tą serią
[Obrazek: YGOVewI.jpg]
[Obrazek: t6zRfpw.jpg]

Oba Batmany + The Getaway i Final Fantasy X, The Gatway z bardzo fajną mapą/plakatem Londynu (niezniszczonym), a Final z polską instrukcją.
Batmany z Biedry czy z Empiku?
(12-05-2014, 14:57)Maurek napisał(a): [ -> ]Batmany z Biedry czy z Empiku?

Biedronkowe batmany, co widać szczególnie w Dvdboxach - instrukcji brak.
[Obrazek: VoevZhk.jpg] Trochę mniej growo, ale żal było nie brać za 3 dyszki. Chcę skolekcjonować całość.