Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Game Boy Micro-chyba moja ulubiona konsolowa zdobycz,pewnie dlatego,że długo się za nią rozglądałem na allegro.
Na szczęście poszukiwania nie poszły na marne,bo pojawiła się ona
[Obrazek: 2014-06-06%2023.43.30.jpg]
@Dariusxq po czym poznajesz,że FireRed-y to podróbka? Mi one wyglądają na oryginał ze zmęczoną naklejką,bo zdaje mi się ,że widzę tam wytłoczone cyferki,ale nie znam się na tym zbyt dobrze.
(07-06-2014, 01:09)MutedMan napisał(a): [ -> ]@Dariusxq po czym poznajesz,że FireRed-y to podróbka? Mi one wyglądają na oryginał ze zmęczoną naklejką,bo zdaje mi się ,że widzę tam wytłoczone cyferki,ale nie znam się na tym zbyt dobrze.

Nieoryginalne oznaczenie ESRB, logo Nintendo, pieczęć jakości, źle pogrubiony kod produktu oraz słabo wykonana literka 'é' w "The Pokémon Company", nieczytelny wytłoczony numer.
Tym razem zdobycze growe i sprzętowe.

Na początek z ciekawszych RE: Code Veronica X, nie przepadam za tą częścią, ale za 30zł nie ma co narzekać PC Has No Game, dodatkowo teraz już tylko brakuje mi nemesisa do posiadania wszystkich części RE na gamecube. Reszta bez szału, z małym failem mianowicie niemieckim atlantisem Torll, no cóż muszę szukać dalej.
[Obrazek: iMw5nZt.jpg]

Następnie do zestawu z Ico, dołącza Shadow of the Colossus na PS2 w wydaniu limitowanym.
[Obrazek: 7VUtC2l.jpg]

I chyba jeden z najbardziej bezużytecznych akcesoriów do PS2, no ale kurz będzie przynajmniej miał gdzie się zbierać.
[Obrazek: ZxM6OUi.jpg]

Oraz małe chińskie ustrojstwo do konwersji obrazu interlaced (przeplotu) na HD progressive scan (720p, 1080p). Jest to oczywiście tylko upscale, ale spisuje się nieźle głównie dlatego, że obsługuje niemal każdą starszą konsolkę oraz posiada porty input dla composite, component, vga oraz output HDMI.
[Obrazek: 7kJKbss.jpg]
Jeszcze w ubiegłym miesiącu wyhaczyłem 3DSowe Talesy. Póki co, nie zachwyciły ;/.
[Obrazek: 2014-05-02+15.59.53.jpg]
Oprócz tego dorwałem kompletne Mario Kart Wii Heart Wii U Has No Game
[Obrazek: 2014-06-07+09.45.10.jpg]
Płytki lekko porysowane i pudełeczko w średnim stanie ale za 20zł kto by nie brał. Dzisiaj będę sprawdzał czy się nie będzie zacinać Fap

[Obrazek: Mn5a6m8.jpg]
Fap Kunio-kun no Nekketsu Soccer League znane pegasusowcom jako "Goal 3". Przyleciało do mnie prosto z Japonii, a dałem za nią grosze.
[Obrazek: 2014-06-07_1153.png]
Dzisiejsze zdobycze, PS2, z dwoma padami, kartą pamięci, grą Catz, i zasilaczem, oraz Kokoszkowy kubek z Tesco
[Obrazek: DSCN5823.JPG]
Ojciec dyrektor przypomniał mi, że też ostatnio nabyłem coś z serii Kunio.

[Obrazek: 5fjfc4.jpg]
Po 1. Chciałem pogratulować Kicakenowi gier na PS2! Nieźle!
Po 2. Gratuluje Link Pegasusa! 100 za to cudo to przemiła cena Smiling

Po 3. Byłem dziś w Zielone Świątki na targach rupieci! Były magiczne!

Najpierw zauroczyło mnie stoisko z używanymi grami z PS3, Xbox 360 PS4 etc. I skusiłem się!

Assassin za 20zł!

[Obrazek: a341c714-ef4e-438e-a86f-29442316f949.jpg]

Potem w ukropie szukałem jakieś konsoli zza zachodniej granicy, ale niestety, trafiło się coś innego. Z czego też jestem zadowolony niezmiernie!

Pierwszy Medal of Honor na PS1 Smiling - 7zł

[Obrazek: CAM00285.jpg]
[Obrazek: CAM00286.jpg]

Na tym samym stoisku czaiło się coś zupełnie innego.... Ale poszedłem dalej szukać szczęścia w konsolowych sprawach, niestety go nie znalazłem, zatem wróciłem do stoiska z grami na starszą generacje i moim oczom ukazało się coś co już wcześniej miałem w planach kupić... Ale w wersji dla plebsu...

Edycja Kolekcjonerska King Kong na PS2 - 25zł Smiling - Kolejny Steelbook do kolekcji Smiling
[Obrazek: CAM00289.jpg]
[Obrazek: CAM00291.jpg]
[Obrazek: CAM00290.jpg]


Nooo to tyle Grinning, a i jeszcze kupiłem szklanki z euro 2012 po 1zł za sztukę PUFF!
Dzisiaj odwiedziłem rupieciarnię w Koszalinie i udało mi się zaopatrzyć w te dwie gry, Final 20 złotych, KH 29. Reszta tytułów niestety była albo sporo droższa, albo w różnych edycjach, których unikam kiedy tylko mogę. [Obrazek: DSC0208.jpg]
Widzę że każde forum musi mieć swój temat do swagfestu Madness
Po tym jak zapowiedzieli wydanie Danganronpy 2 na zachodzie, nie widziałem już żadnego powodu dla którego NIE powinienem kupić jedynki Aww_2 Jako bonus nowy deckbox.
[Obrazek: nbjpHSt.jpg]
(07-06-2014, 01:30)yamny napisał(a): [ -> ]
(07-06-2014, 01:09)MutedMan napisał(a): [ -> ]@Dariusxq po czym poznajesz,że FireRed-y to podróbka? Mi one wyglądają na oryginał ze zmęczoną naklejką,bo zdaje mi się ,że widzę tam wytłoczone cyferki,ale nie znam się na tym zbyt dobrze.

Nieoryginalne oznaczenie ESRB, logo Nintendo, pieczęć jakości, źle pogrubiony kod produktu oraz słabo wykonana literka 'é' w "The Pokémon Company", nieczytelny wytłoczony numer.

Do tego jeszcze napis "GAME BOY ADVANCE" i zbyt krótki łuk nad nim. Nawet tło nalepki jest chyba troszkę inne niż oryginalne.

@Edit: Tutaj jest strona gdzie jest wyjaśnione jak odróżnić pirata od oryginalnej wersji: http://www.gbforever.net/www/viewpage.php?page_id=400
Kolejna i jak na razie ostatnia część Guitar Hero:
[Obrazek: qOCU2ez.jpg]

Łącznie posiadam: 6 części Guitar Hero i 3 części Rock Banda <3
Najnowsze zdobycze z antykwariatu:

[Obrazek: 11848334.jpg?1402312244]

Z jedną się niedługo pożegnam, a kart na GBA kupiłem, bo tani, a chciałem sprawdzić czy mi slot GBA działa w DSie, ewentualnie go czymś zapchać. Oczywiści oryginalny - dobrze się przyglądałem przed kupnem.
[Obrazek: photo.JPG]

Konsolka legenda, nabyta raczej ze wspomnień parę dobrych lat temu Smiling
Mój nowy nabytek
[Obrazek: 10433548_717665201633244_759867392_o.jpg...351d7ff5bd]
Przez ostatni miesiąc troszkę się uzbierało. Dwie mangi w języku japońskim stanowią swego rodzaju urozmaicenie na półce (więcej o nich tutaj). Z gier natomiast najbardziej satysfakcjonuje mnie premierowe, kompletne wydanie Prey, po którego jutro sięgnę. Notka dla chętnych.

[Obrazek: 35428596401951897285.jpg]
Sniper ghost warrior 2 w edycji kolekcjonerskiej za 49.99 zł w empiku Smiling [img][Obrazek: ejz8du.jpg][/img]
[Obrazek: yja8unu8.jpg]
PSVita 2004 z kartą 4 GB i grą PS Vita Zwierzaki. Nagroda z konkursu PlayStation Polska Młoda Gwardia.
Zaraz wstawie zdj

To mogłeś napisać tego posta wraz zdjęciem, a nie robić specjalnie z tematu śmietnik. +10.
~lklw

Bojówka Sony mnie ogarneła i skusiła konsolą

Tak, od dziś jestem posiadaczem Playstation Vity:
[Obrazek: gkkOvO1.jpg]
[Obrazek: iEaVlSY.jpg]

16Gb Karta Pamięci, 2 futerały, PS+ kupiony PS3 Has No Game
Spodobały mi się te sklepy z używanymi grami. ;> Standardowo już komiks do zestawu.
[Obrazek: L60vGs9.jpg]
Pierwszy zakup w sklepie z używanymi grami. Jedna z najlepszych gier mojego dzieciństwa, więc muszę się pochwalić.
[Obrazek: 6CJBjHf.jpg?1]
(10-06-2014, 23:03)CTSG napisał(a): [ -> ]ciach - fotka wycięta

Apeluję do wszystkich udzielających się w temacie - nie ma najmniejszego sensu cytowanie całych wiadomości włącznie ze zdjęciami! Powoduje to tylko niepotrzebne wydłużanie wątku i powielanie zdjęć. Nie lepiej, chcąc odnieść się do czyjejś wstawki, wpisać @CTSG, a linijkę niżej treść posta?
~b

Terminator Salvation, kupiony tylko dla platyny. Mam racje?
Aha, ciagle czekam na pokazowke z Hannah Montana Grinning
(11-06-2014, 11:40)hipo5PL napisał(a): [ -> ]Mam racje?
Ależ skąd.