Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Loot Box od ArchonaVault Boy Approves

[attachment=230]
Dzisiejsze zdobycze:
[Obrazek: fxOmEYF.jpg?1]
Stwierdziłem, że czarny GBA jest za mało męski więc wymieniłem go na różowy model. Tak na poważnie, sprzedawca był na tyle miły, że wymienił mi na egzemplarz z mniej porysowanym ekranem. W zasadzie tylko jedna głęboka, widoczna rysa. Dodatkowo drugi tytuł GBA do kolekcji.
[Obrazek: 8otelHZ.jpg?1]
Pro Pinball The Web, kupiony za 2 zł
[Obrazek: IMG_20140622_171244.jpg]
Nie gamersko, ale myślę, że i tak pochwalić się można.

[Obrazek: 7219bc4224.jpg]

Mój łup z otwarcia sklepu yatta we Wrocławiu.
Udało mi się dzisiaj okazyjnie od kolegi w zamian za kilka starych części rowerowych (do bmx'a) dostać psp 1004. Dokupiłem już na allegro brakującą w nim baterię i klapkę, a także pokrywę napędu umd bo ta jest trochę porysowana. Byłem też w empiku i już kupiłem sobie na nie loco roco 2 i patapon 2. Mam nadzieję, że będzie mi się miło grało Smiling. [Obrazek: 5e857d1b38d68dabmed.jpg]
Taką czapę dziś wyłapałem w Ciuchlandzie za 1,70 Torll
Taki tam gadżet do kolekcji Torll
Takie dwa bajerki które dziś przyszły pocztą plus saszetka od Neko, tak do kompletu.

[Obrazek: nowości-z-gier.jpg]
Normalnie nie chwalę się tu nie-growymi zdobyczami, ale teraz jest okazja Fap The Ultimate Hammer Collection na DVD - 21 horrorów od ekspertów z Wielkiej Brytanii Fap

[Obrazek: KLREKMt.jpg]

Używka z amazonu, wyrwana za baaaaaaardzo niską cenę (stówka z przesyłką)- pudełko niestety jest w średnim stanie, ale wszystko co wewnątrz jest nienaruszone Fap
Ichabod gratuluję, można gdzieś takie cudeńko nabyć w polsce?
(25-06-2013, 21:49)Pistolsen napisał(a): [ -> ]Trzy darmowe Anno 1404 od gram.pl pełna polska wersja językowa:
[Obrazek: hriu.jpg]
[Obrazek: ucc9.jpg]

Mój boże, kocham tę grę. Bidoof

Świetnie, mi też się podoba. Szkoda, że ten temat służy do chwalenia się swoimi rzeczami, a nie do chwalenia się opinią na temat rzeczy innych. W skrócie - post zupełnie niezwiązany z tematem

Przed chwilką przyszła mi paczka z IndieBox Fap
[Obrazek: fVSRMSb.jpg]
W czerwcowym egzemplarzu znajduje się gra Escape Goat 2!

[Obrazek: 4i1iczC.jpg]
Naprawdę z tej gry jestem zadowolony, sam czekałem, kiedy będzie w jakiejś promocji na Steamie czy innym GoGu, a teraz ją dostałem w ładnym opakowaniu i w wersji Steamowej i DRM-free Fap
[Obrazek: kg9NIEP.jpg] Halo za 15 zł od Wielkiegoserca
Wyczekiwana paczka z qwertee dotarła, a w środku poza koszulką standardowo żelki.
[Obrazek: 2dsncT4.jpg?1]
Oraz nieco bardziej "growo"
[Obrazek: 9IhqoRS.jpg]
Niestety gry na Disk System, które zamówiłem na ebay, jeszcze do mnie nie dotarły. Unhappy Więc pozostaje mi to potestować z kartridżami pegasusa i famicoma.
Świerze mięso

[Obrazek: 2w7pd77.jpg]
Niezły ten Twin Famicon. Sam planowałem kiedyś zakup czarnej wersji, w ostateczności odpuściłem. Wole nie schodzić poniżej piątej generacji bo bym umiaru nie znał. Smiling
Zdobycze z ostatniego tygodnia.

Xbox360 z 42 grami oraz 3 padami za 800zł.

[Obrazek: kd8qio.jpg]
[Obrazek: 25hmnf4.jpg]
[Obrazek: 3492v51.jpg]

Oraz PSVita z dwoma grami i kartą 16GB za 500zł

[Obrazek: zyg3nm.jpg]

Fap
Oto moja nowa zdobycz zakupiona 60% taniej. Tongue_Out_Winking

[Obrazek: 84820288950531710905.jpg]
Moja wczorajsza zdobycz: Pokémon Mystery Dungeon Blue Rescue Team!

[Obrazek: DSC02014.JPG]
[Obrazek: DSC02015.JPG]
[Obrazek: A2vQacp.jpg]

No cóż, zdjęcia w słabej jakości to już standard u mnie. PS3 za całe 465 złotych. Bioshock ponoć nie działa, ale nie próbowałem jeszcze. Nie widzę żadnych rys na płycie, więc jak będzie działać to pewnie odsprzedam, bo nie kręcą mnie takie gry. A tak to jestem bardzo zadowolony z zestawu. Sama konsola jest w bardzo dobrym stanie, nie ma na niej żadnych rys ani nic z tych rzeczy. Szczerze, to spodziewałem się, że będzie trochę mniejsze i lżejsze. :P
Oto mój najnowszy nabytek. Grinning Steelbook został zakupiony za 14 złotych razem z wysyłką. Grinning Jest nowy w foli.

[Obrazek: 97952352434227564166.jpg]
14 zł? To prawie jak za darmo. SmilingNaprawdę niezły łup.

Skoro jesteśmy w klimatach militarnych, to i ja się pochwalę. Steel Batalion na pierwszego klocka.
[Obrazek: nFt6p6G.jpg]
Złożenie tego zajęło mi pół godziny, drugie pół pograłem aż mi w ostateczności 100w konwerter się przegrzał. Załatwiłem już sobie 400w ale na razie nie mam mocy żeby to znowu rozkładać.
Znajomy miał to przez chwilę u siebie i nagrał sekwencje startową.



Mam do tego ze trzy instrukcje....nie ogarniam. Smiling Jeszcze.
...i od tego wszystko się zaczęło.

Żyjemy w czasach gdy dobre gry można dostać za 14.99 zł. Dosłownie.

[Obrazek: 6kyxVI0.jpg]

[Obrazek: d8Pwjxz.jpg]

Zakupione w Biedronce, nie wiem czy nie przejść się jeszcze po Star Wars The Force Unleashed.

@Edit: To było SW TFU 2.
@StormS
Ile za coś takiego? Też chcę Heart
Czas zbudować kolekcję gier z Harrym Me Gusta
3x Harry Potter ze zdjęcia za 34zł z wysyłką.
Do tego gdzieś po drodze kupiłem Rugrats Search for Reptar za 9,25zł również z wysyłką. Pudełko jest troche zniszczone, jak to w przypadku PS1 bywa, ale płytka jest w stanie bardzo dobrym, no i jest nawet instrukcja Fap
[Obrazek: 9KLHE.jpg]