Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jeden wypad do Biedry i zostałem bez kasy Okay

[Obrazek: P6221232_zpsb6e3efab.jpg]
Dzisiejsze zdobycze:

1. Sniper Elite III: Afrika (PC)
cena: 139,90 zł

2. Senran Kagura Burst (3DS)
cena: 19,99 £ (ok. 105 zł)

[Obrazek: UzAEyhT.jpg]
(24-06-2014, 20:26)Reed napisał(a): [ -> ]Niestety gry na Disk System, które zamówiłem na ebay, jeszcze do mnie nie dotarły. Unhappy Więc pozostaje mi to potestować z kartridżami pegasusa i famicoma.

Zgaduję, że to ty mi go zakosiłeś z Allegro? :P
Od jakiegoś czasu całą wolną kase pakuję w zeszytówki zamiast w gry. :/ Na szczęście chociaż Layton się załapał dzięki temu, że Vita nadal nie chce się ładować. No i koszulka. Zajumana grafa, pełen nielegal, drukowane w piwnicy u szwagra.

[Obrazek: 1ICIFXp.jpg]
(24-06-2014, 15:04)Maurek napisał(a): [ -> ]Ichabod gratuluję, można gdzieś takie cudeńko nabyć w polsce?

Więcej info tutaj Winking https://www.youtube.com/watch?v=ndDhG39EneE
(26-06-2014, 20:25)CTSG napisał(a): [ -> ]Od jakiegoś czasu całą wolną kase pakuję w zeszytówki zamiast w gry. :/ Na szczęście chociaż Layton się załapał dzięki temu, że Vita nadal nie chce się ładować. No i koszulka. Zajumana grafa, pełen nielegal, drukowane w piwnicy u szwagra.

Koszulka samoróbka ale Scarlet Spider świetnie wygląda. Fajnie, że jak zawsze wyrabiasz swoją normę komiksową ze Spiderem, dla mnie zeszytówki to za drogi biznes.
(26-06-2014, 18:07)Dark Archon napisał(a): [ -> ]Zgaduję, że to ty mi go zakosiłeś z Allegro? :P
Nawet nie wiedziałem, że licytowałeś. Dodatkowo ostatnie 2-4 dni leżało na allegro z moją najwyższą ofertą, więc się za bardzo się nie starałeś, żeby wygrać. Torll
Pierwszego Wieška nabylem w Biedrze za 14,99.
Również wybrałem się do lokalnego dyskontu i chapnąłem Van Helsinga. Co ciekawe, na steamie aktywuje się jako edycja complete, ze wszystkimi DLC.
[Obrazek: 2014-06-26+18.20.08.jpg]
Wszyscy byli w biedrze, ale chyba tylko ja kupiłem Ralpha:<
[Obrazek: IMG_1701.JPG]
+ kaoHeart
[Obrazek: IMG_1702.JPG]
Po kolejnym wypadzie do biedry na mojej pólce pojawily sie 2 tytuly.
@tomaszek116: Nie tylko Ty.

[Obrazek: BrIZlU8CAAAatc7.jpg:large]

Ralph Demolka i Van Helsing oczywiście z Biedronki. Natomiast Age of Empires II to owoc porannej wizyty na giełdzie staroci. Kosztował mnie całe 3 zł.
Hej, Arhnowy Lootbox (czerwiec) już jest u mnie.
Jak zwykle zdjęcie i rozpakowanie wideo:
[Obrazek: KW5mil2.jpg]




Tak wygląda całość razem z poprzednimi rzeczami
[Obrazek: zDJwOdh.jpg]
Udało mi się trafić na okazję, może nie roku, ale na pewno kwartału Grinning Praktycznie nowy MediEvil za 29zł! Pierwsze wydanie, polskie. Całość pachnie nowością, a płytki chyba nawet nigdy nie były w konsoli. Do tego wyrwałem Okami za 30zł. Musiałem zdobyć środki przez sprzedaż kilku gierek na ps3, ale myślę że warto (tymczasowo) zrezygnować z kilku multiplatformowych tytułów na rzecz takich okazji Smiling [Obrazek: 156qna0.jpg][Obrazek: 2eee7tz.jpg]
Może to nie są stricte same gry, ale z grami związane Smiling
Zdobyte na Dniach Fantastyki

[Obrazek: qqamux.jpg]
[Obrazek: 2014-06-29_1858.png]

Rayman nowy, za 95zł.

Reszta Allegro/ebay/sklepy łącznie za jakieś ~120zł Smiling

PaRappa the Rapper Fap
[Obrazek: iBRGdMB.jpg?1]
Nie wiem dlaczego wersja z pendrivem i bez były w takiej samej cenie. Sam pendrive oszałamiające 1.3GB pojemności z wgranymi zrzutami ekranu z gry i masą innych graficznych materiałów promocyjnych.
Najnowsze zdobycze:

[Obrazek: h31eeZc.jpg?1]

Patapon - 20 zł w moim ulubionym sklepie z używkami. Świetna cena, jak na takie miejsce.
Full Throttle - 14 zł, Empik.com.
Bodycount - 18 zł, nówka, salon Empik. 70% przecena z 60 zł, więc się kala, nawet jeśli gra nienajlepsza.
Moje najnowsze zdobycze z ostatnich trzech dni:

[Obrazek: ze3aqu4a.jpg]
Euro Truck Symulator i Sciania Symulator - Sieć sklepów Biedronka 14.99
Przygody Titina,Blur,Star Wars,Alpha Protocol i Supreme Commander - Wszystkie te tytuły za 27zł w Empiku (Może nie powalają ale za tą cene wydaje mi się nie żle)
Te dwa tytuły po lewej Evil Island i Deathtrap za 3zl "Rupieciarnia"

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
Owoc dzisiejszej wizyty w komisie grami, filmami i przede wszystkim muzyką. Targowałem się, więc kosztowało mnie tylko 20 zł. Smiling

[Obrazek: BreZgsSCIAI7UQI.jpg:large]
Moja nowa wczorajsza zdobycz!
[OBRAZEK Z MAŚCIĄ]

Zaskoczę cię, ale nikogo nie obchodzi że kupiłeś sobie maść. Myślę, że nie zaskoczy cię fakt, że będę musiał ci dać +20% za zaśmiecanie wątku.
~lklw

Cykl nadrabiania zaległości

[Obrazek: a2upe9a7.jpg]

I troche retro (carty oryginalne)
[Obrazek: gage3y7y.jpg]
Prosto od Linka (słońce mi przyświeciło od prawej za bardzo)

[Obrazek: 12102234.jpg?1404294722]

[Obrazek: 12102235.jpg?1404294723]
Postanowiłem pobawić się kamerą w telefonie i tak oto powstał mój pierwszy filmik na YT
Świeże Zdobycze no.1 (polecam oglądać w 720p Laughing ) (Jeśli kogoś interesuje gdzie, co i za ile kupiłem wszystko jest w opisie filmu na YT)
[video=youtube]http://youtu.be/s5LSSGdYqX8[/video]