Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
całkiem fajne podejście do tematu "świeże zdobycze". Jak na pierwszy filmik całkiem spoko, głos załamuje się troszeczkę no i to "hyhyhy" Grinning ale myślę, że to wina tremy przy pierwszym filmiku.
Zdobycze zacne, gratuluję i powodzenia życzę. Może jakieś przybliżenie serii Persona, następnym razem?
Efekt ostatniej przed wakacjami wizyty na Koszalińskiej giełdzie + dotarcie złożonego preordera ostatniego tomu Another. Całość 65 złotych.
[Obrazek: Ez6DHyA.jpg?1]
[Obrazek: 6Rrajnr.jpg]

SW: TFU 2 za 20 zł

Singularity za 15 zł
Edycja Kolekcjonerska The Settlers w olbrzymim boxie Cthulhu

[Obrazek: 6775sx.jpg]
Kilka kolejnych zapychaczy na półki.
[Obrazek: RxAAVGB.jpg]
I za wszystko dałem może z ~30zł. PC Has No Game
[Obrazek: Ouq31sQ.jpg]

Nowe Knights Contract za 8,99 kupione w empiku. Kupiłem sugerując się ceną, powie ktoś czy było warto?
(04-07-2014, 18:31)Reed napisał(a): [ -> ]Kilka kolejnych zapychaczy na półki.
[DUŻA FOTKA! LUKLEW USUNĄŁ!]
I za wszystko dałem może z ~30zł. PC Has No Game

Jeśli to tylko zapychacze to chętnie odkupie/wymienie Hunting Ground Winking gdzie wyrwałeś taki fajny deal?
@hellgatex
Nie sprzedaje/wymieniam gier, a dorwałem to wszystko podczas pobytu w UK rozsiane po różnych starych antykwariatach czy sklepach "charity", do których mało kto zagląda. Już nie pierwszy raz ciekawe rzeczy tam w cenach zwykle nie większych niż 2 funty za sztukę. Torll
Gratulacje Reed. Zelda TP na gacka to mały rarytasik. Co do haunting grounds sam planuje go zakupić, chociaż rozważam czy brać się za wersje europejską czy japońską.
Zdjęć nie dodam, bo ciężko z telefonu (notabene, czy tylko u mnie forum straciło grafikę i wyświetla się w trybie tekstowym?)

Zamiana Vity na czarnego (wcześniej miałem niebieskiego .-.) 3DSa z popierdółkami Fifa 12/PES11/Sims 3: Pets.
Pokemon: White za 55zł

Wyprawa z dziadkiem na giełdę na krakowskich Rybitwach zaowocowała kupnem PS1 (fat) z padem bez gałek i wibracji oraz Destruction Derby 2 za 35zł, w końcu mam swoje własne PlayStation Heart
[Obrazek: H6ief4w.jpg]

Fap Fap Fap

Jak wszystko dobrze podłącze i będzie działać, to wyczuwam livestreamy z konsoli x360 (Rockbandy <3 i Guitar Hero) jak również może z PS2.

Chętnych zapraszam jutro na Teamspeaka arhnowego w godzinach popołudniowych
Tym razem wpadło mi Nintendosixtyfourrrrrrr!
[Obrazek: i6acVNg.jpg]
Moim świeżutkim nabytkiem jest nowiutki Steelbook Tomb Raider, który był jeszcze w folii.

[Obrazek: 77596649300455456076.jpg]
[Obrazek: 7esazevy.jpg]
Przybyła koszulinka aruh.ru Grinning
[Obrazek: 3dwz3.jpg]
[Obrazek: 5nkak.jpg]


Diablo 2 i Warcraft 3 z Allegro, nówki po ok 25 zł sztuka. Może nie jest to wydanie premierowe, ale i tak bardziej mi się podoba ta okładka od np. Platynowej Kolekcji.
Wiedźmin z biedry. Byłem mile zaskoczony kodem na cdp.pl do wersji elektronicznej. Za taką cenę rewelacja biorąc pod uwagę że sam kod był jakiś czas temu do kupienia na cyfrowym giermaszu za 5 zł.

Tekken kupiony za 40 zł na pewnym forum o 3DS Winking
Rabbids 3D wylicytowane za 11,50 zł. Tutaj również jestem pozytywnie zaskoczony bo obawiałem się niegrywalnej kaszany, a jest całkiem przyzwoicie.
U mnie tym razem skromnie, ale ostatnio udało mi się zdobyć:

[Obrazek: 9K4m12a.jpg?1]

Kolekcję pierwszą do Nowoczesnej Działań Wojennych 3. Swoją drogą bardzo fajne te pudełkowe kolekcje, a po 15 zł ( bo właśnie za tyle prosili sobie za nią w Empiku) będzie trzeba skompletować wszystkie!

[Obrazek: RX2aXgQ.jpg]

3 zacne i cenione gierki do Witolda z forum Heart





Jak ktoś woli unboxing w wersji multimedialnej to zapraszam :P
Wreszcie jakaś nowa zdobycz z big boxów:

https://www.facebook.com/media/set/?set=...576&type=3
Z wyprzedaży na brytyjskim Gamestopie. Za wszystko dałem mniej niż 100 zł. Nówki w folii. Winking

[Obrazek: 2014-07-10_1259.png]
Yoooo

Zdobycze z kilku tyg.

Wydanie Specjalne za 15zł
[Obrazek: CAM00364.jpg]

W końcu GoW 3 - 25zł ale bez instrukcji :<. Ale płyta jak to mówią IGŁA
[Obrazek: CAM00362.jpg]

Brakowało mi pada do Atari 2600, więc na targach kupiłem za 5zł Smiling
[Obrazek: CAM00365.jpg]

Film do kolekcji bajkowej! niestety w cienkim opakowaniu DVD ale przeżyje jakoś Smiling - 5zł
[Obrazek: CAM00361.jpg]

No iii dzisiejsza zdobycz! BIG DADDY and a Little Sister Smiling - Cropp - 19,99 zł
[Obrazek: CAM00410.jpg]
Dwie N'ki do kolekcji Smiling

[Obrazek: hfbUmZe.jpg]
No to pochwale się zakupami sprzed kilku miesięcy Grinning

To znalazłem w ciucholandzie za 5 zł Grinning
[Obrazek: WP_20140418_10_07_40_Raw.jpg]

No i kolejne zakupy Smiling

[Obrazek: WP_20140507_13_37_32_Raw.jpg]

Nadrobiłem zaległości na Wii Smiling
[Obrazek: WP_20140602_13_07_53_Raw.jpg]

[Obrazek: WP_20140617_13_43_37_Raw.jpg]

[Obrazek: WP_20140711_17_07_59_Raw.jpg]
Dziś 5zł poszło na...

[Obrazek: Wqgz4Xa.jpg]
Jedna z ostatnich zdobyczy...
[Obrazek: 2014-06-27+11.37.53.jpg]

No i tym samym xenobladowa rodzinka jest w komplecie Smiling Fap.
[Obrazek: 2014-06-27+11.39.42.jpg]
Do mojej kolekcji dołączył dziś Fallout 2 w wersji pudełkowej, która zawiera grę na CD oraz instrukcje do gry. Pudełko ma na rogach parę otarć, ale całość jest w stanie idealnym. Kupiłem na ebay za £40.


[attachment=240]