Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wczorajsze zdobycze:
[Obrazek: DSCN7483.JPG]
Zaszedłem do empiku i wypatrzyłem to, gdyby to nie była kolekcjonerka to tej gry bym nie kupił PC Has No Game[Obrazek: 7BGm2Dr.jpg?1]
Dawno mnie nie było, ale że przyszło do mnie trochę 'nowości', tak więc do dzieła:
- początek: Wipeout 2097, Test Drive 4 oraz Syphon Filter 3
[Obrazek: ljgno.jpg]
Tak więc stałem się posiadaczem wszystkich części Syphon Filter- jak ja kocham tę serię Grinning
- Medievil 2
[Obrazek: 14l0mmg.jpg]
I co ciekawe na zdjęciach nie było instrukcji. A gierka dzisiaj przyszła, otwieram, a tam komplet Grinning Bardzo miła niespodzianka- tym bardziej, ze kupiona za bardzo przyzwoitą cenę. Kamil.z7- sorry ziom :P
No i najnowsza konsola: PSP Go- wydanie pełne w zestawie z konsolą, etui, karabińczykiem, pudłem, papierologią i dziwnym pudełkiem/etui/brelokiem na Memory Stick'i.
[Obrazek: 23uvdqx.jpg]

[Obrazek: 2i23o9h.jpg]

Trochę kasy poszło, ale warto było, tym bardziej, że posiadam już dwa modele PSP w kolekcji.
I muszę przyznać, że mój Facior jest wygodniejszy do grania :P
IL-2 Sturmovik kupiłem za lekko ponad 30 zł a GTA IV za 60zł.
[Obrazek: ev46z6.jpg]
Że tak zapytam, jakościowo warta ta kolekcjonerka, niby widziałem film u Crixa ale dodatki fajne?
Warencome, gdzie dorwałeś tę kolekcjonerkę?
Na Muve.pl wczoraj jeszcze była. Zobaczcie w dziale z EK.
Zgadza się wyrwałem ją na Muve.pl Smiling Prawdopodobnie nawet w IL'a nigdy nie zagram. Mam kolegę który gra właśnie w tego typu gry i mówi żeby bez joystick'a (którego nie mam) nawet się za to nie brać. :P
(14-07-2014, 18:44)JohnAbruzzi87 napisał(a): [ -> ]Do mojej kolekcji dołączył dziś Fallout 2 w wersji pudełkowej, która zawiera grę na CD oraz instrukcje do gry. Pudełko ma na rogach parę otarć, ale całość jest w stanie idealnym. Kupiłem na ebay za £40.

Gra warta każdych pieniędzy.
Dzisiejsze zdobycze:

[Obrazek: hTZTcC6.jpg]
[Obrazek: 4zOdxPL.jpg]

W oczekiwaniu na przypinki I LIED! Zakupiłem Gears of War 2 za 21 zł i Star Wars Episode 1 Racer za... pinć złotych! Jedyny problem to niemiecka wersja językowa, ale to da się obejść (może w końcu nauczę się tego "pięknego" języka).
Ostatni w najbliższym czasie zakup gier w moim wykonaniu. Tongue_Out_Winking Teraz muszę rozglądnąć się za jakimś TV do 2000 zł, bo granie na 21.5 calowym monitorze nie jest zbyt wygodne. Smiling
[Obrazek: nzrj2b.jpg]
[Obrazek: LVvkrzS.jpg]
Zdobycze z ostatnich tygodni:
GTA San Andreas kupione od brata oraz przypinki od Pana Przypinki Torll
Przypinki? Wielki dzej paczy
[Obrazek: j6PZ2pr.jpg]
Świeże zdobycze z Animatsuri Grinning
Dwie mangi Prophecy czyli mam cały komplet 3 mang. 15 zł/sztuka Ogólnie polecam Smiling
Cyfrowe marzenia - Słyszałem, że gówno, ale chce sprawdzić Laughing za 60 Anijenów
Pokrowiec na mojego 3dsa za 15zł
i smyczka z PRZYPINKĄ za darmo przy wejściu na konwent Smiling
:FAP: TYLION!!
Dotarło do mnie już dzisiaj, a na amazonie było napisane, że wysyłają jutro

[Obrazek: l4mUo7E.jpg]

[Obrazek: p2eGk1V.jpg]

Jak nauczę się grać do niedzieli, to w niedziele również livestream z RB Smiling
Nie tak dawno dostałem od Obiego za darmo™ SNESową Zeldę, tym razem kupiłem od niego Game Boya Color + Pokemony Gold za 60 zł, a zupełnie gratis dostałem 2 gierki na SNESa, przejściówkę SNES - GB i żółte poki Heart

[Obrazek: befrxt.jpg]
[Obrazek: Ind4D2H.jpg]
#personafag #ihabobniezrozumie #iamthou
#zajebistośćponadmiare #persona #zazdrość
Dorian zniszczyłeś systemFap
Neverhood Me Gusta
Doszły pady:
[Obrazek: IrcQNs2.jpg]
Za 35zł + wysyłka Aww_2
[Obrazek: 8b82334ebb3d.jpg]
[Obrazek: keMWNQw.jpg?1]
-mongi i animu zakupione w trakcie trwania konwentu Animatsuri
-Prey kupiony na amazonie, by sprawdzić, czy da się zarejestrować grę na Steam (btw: da się)
-limitowana koszulka od Yetee z okazji maratonu Awesome Games Done Quick
Może nie takie "świeże" te zdobycze ale i tak się pochwale:
Fap
[Obrazek: di-XLL7FP5D.jpg]
[Obrazek: di-HCH7FPSC.jpg]
[Obrazek: di-8PN99QDV.jpg]