Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@up - następnym razem wrzucaj zdjęcia tak :

[Obrazek: D2TtGnh.jpg]
[Obrazek: R16nALx.jpg]

Winking
Mieliśmy niebywałe szczęście kupić dziś nowy, nieużywany egzemplarz limitowanego, Pokémonowego Nintendo DSi i to w bardzo korzystnej cenie. Jak odsprzedam n-ty już egzemplarz Pokémon White, to wyjdzie praktycznie półdarmo. Winking

Idealnie wkomponuje się w Pokémonową półeczkę.

[Obrazek: 2014-08-04_1656.png]
[Obrazek: 2014-08-04_1659.png]
[Obrazek: 2014-08-04_1700.png]
Zaledwie wczoraj zostawiłem tutaj wpis dotyczący nowych rzeczy, a już pojawiła się kolejna okazja by pochwalić się świeżymi zdobyczami! Dzisiaj otrzymałem paczkę wysłaną przez użytkownika C7_4K który ostatnio postanowił oddać kilka pudełek. Jestem mu niesamowicie wdzięczny, ponieważ postanowił wysłać je właśnie mnie, a wśród nich były pudełka które mnie niezwykle interesowały Smiling

[Obrazek: HZbPkWb.jpg]

Premierowy Orange Box, NFS Undercover, Splinter Celle i pudełeczko od Call of Duty. Jak na razie nieźle.

[Obrazek: gdRqctl.jpg]

Feary, kolejne Splinter Celle i pudełeczko od Counter Strike :P

[Obrazek: jqdhwEV.jpg]

A tutaj coś na czym najbardziej mi zależało - Battlefield Bad Company 2 i Battlefeld 2 - pierwszy w Edycji limitowanej, a drugi w Deluxe. Pięknie Fap Na zdjęciu jeszcze fajna ceramiczna podkładka, którą również postanowił mi podarować Smiling
Przyszło dziś parę skarbów na PS3 Heart
[Obrazek: 0v8tg644epq2.jpg]
Najbardziej to jestem zadowolony z Dante's Inferno Death Edition Cute Łapa Fapa
Trochę mnie nie było, acz to nie znaczy że nic nowego do mnie nie zawitało:

Pierwsza kupiona pudełkowa gra na Vitę, jaram się strasznie i nie mogę doczekać, aż to odpalę [Obrazek: 2014-08-06_2036.png]

Zwykła płyta z muzyką, ale lubię pudełka a i artystę uwielbiam, to postanowiłem złożyć na Ultraviolet pre-order [Obrazek: 2014-08-06_2038.png]

I ostatnie, acz nie najgorsze: Darmowy stuff od Kicakena za uczestniczenie (choćby i częściowe) w turnieju Haxballa. Dzięki Kicaken że przypinki wrzuciłeś do pudełka, o mało go nie rozerwałem przy próbie ich wyjęcia.
[Obrazek: 2014-08-06_2041.png]
Chmuro jestem z ciebie dumny Mom please! Persona Heart 4ever
Ostatnie zdobycze:

[Obrazek: Jjmz0j9.jpg]

Transformers: The Game - 5 zł.
Fahrenheit - 5 zł.
The Thing - 15 zł.
Wszystko w moim ulubionym komisie z grami. Heart

A teraz najważniejsza i zarazem najdroższa zdobycz, choć wyrwana w super atrakcyjnej cenie:

[Obrazek: Wmad8pf.jpg]

Logitech G500S - mysz z genialną rolką MicroGear, która zastąpiła wysłużonego A4Techa X748K ze złamanym kablem.
[Obrazek: q3xHhat.jpg?1]
Ostatnia wizyta w biedronce powiększyła moją skromną kolekcję o:
Symulator Kozy
Hitman rozgrzeszenie
Batman Arkham City GOTY
Deus Ex Human Revolution direction's cut
Kupiłem nie dawno (a w zasadzie tydzień temu z hakiem, ale był me poza domem Tongue_Out_Winking) PSP. Od dawna chciałem mieć, ale zawsze coś innego kupowałem, a to GB jakiegoś, ato gry, i w końcu zakupiłem model 3004 z etui i 6 grami w pudełkach Grinning.
Tutaj konsolka, gry i etui:
[Obrazek: r7LBYNL.jpg]

[Obrazek: s7s4lPT.jpg]

Przepraszam za jakość drugiego zdjęcia, aparat sfokusował się dalej, jak widać. A co to za tęcza na PSP na pierwszym miejscu nie wiem Laughing.

Swoja drogą, pozytywnie zaskoczyłem sie na GTA- w środku jak to zwykle bywa przy grach serii GTA mapa-plakat i 'poradnik', czyli fajna do poczytania rzecz, taki opis miejscówek itd. W moim GTA:SA na PS2 też takie było i w innych GTA jest podobnie, a po edycji "małej" się nie spodziewałem Grinning.

[Obrazek: GIZi7pb.jpg]

[Obrazek: XuduloY.jpg]

Wszystko używane, kupione na olx kupione za 200 zł Smiling. Jedno pudełko z instrukcją po niemiecku (ProStreet), dwa po polsku (Simsy i Tekken) oraz reszta po angielsku, co nie zmienia faktu, że wszystkie gry są po angielsku.
I, co mnie zaskoczyło, zamiast Tekkena dostałem Daxtera. Co nie zmienia, że jest to miodna gra Smiling.
Dzisiaj żadnych gier nie ma, ale dostałem paczkę z drugim Polskim Superbohaterem (pierwszy był AS Deal With It )
[Obrazek: pg278K9.jpg]
[Obrazek: 6y96rf7.jpg]
Fap of the year Fap
Guitar Hero 5 z gitarką na PS3. Całość kosztowała mnie 195 zł z wysyłką. Oprócz tego gra na dzisiejszy Gabenopiątek Smiling.
Kocham Car Booty ;]

Było nie za dużo osób ale udało mi się wyrwać coś dobrego. Za całość dałem 7 funtów i dostałem gratis jeszcze fajny stojaczek idealnie pod gry z psx GrinningD Kobieta miała jeszcze PS1 Fat w pudełku + 2 gry taneczne i mata za 10f ale że zamówiłem ps2 a jedynkę mam w Polsce to zostawiłem dla innego zbieracza.

Spis bo słabo widać:

GTA2
Worms
Theme Park World
Colin McRae Rally
Tomb Raider (platinum Crying
Rainbow Six Lone Wolf
V-Rally 2
Fifa Football 2004
The Simpsons Wrestling
Porsche Challenge
Army Man Omega Soldier
Sled Storm

[Obrazek: comment_PU1wIqj0fFIVQbYQnC0YfQ3wye04id9C.jpg]
Dzisiejsza wizyta na krakowskiej giełdzie rtv zakończyła się dla mnie kupnem GTA Chinatown Wars (w końcu mam swój, a nie pożyczony egzemplarz Heart) i Pokemonów White na DSa.
GTA amerykańskie, ale oryginał, działa na 3DSie, pudełko w mapą/plakatem instrukcjami i wszystkim, Pokemony z jakiegoś powodu mają pirackie pudełko z fatalnej jakości nadrukiem ale kartridż europejski, oryginalny.
Cena? 50zł plus Sims 3: Pets na 3DSa
(boli mnie strasznie, że nie kupiłem za 40zł Pokemonów Emerald na GBA, bez pudełka, ale kartridż oryginalny :C)
Moje ostatnie zdobycze z giełdy:

[Obrazek: ae5170d1f8ca9fc4m.jpg]

Final Fantasy X-2 - 15 zł
Tomb Raider - 7,5 zł
Need For Speed III Hot Pursuit - 7,5 zł
Trochę Słodkości na PS3 i Pokemonki na GBC Grinning
[Obrazek: mgjid8zqhs2s.jpg]
W końcu się doczekałem mojego własnego 3DSa XL Fap
[Obrazek: O4UugrO.jpg]

Do konsoli dokupiłem sobie 2 gierki: Metal Gear Solid 3D i coś na czo czekałem od 1,5 roku, czyli Kingdom Hearts 3D Dream Drop Distance. Mój osobisty fap of the year wśród zdobyczy Heart
[Obrazek: xKPtlgD.jpg]

Do tego w ostatnim czasie kupiłem sobie parę starych gier w second handach. Każda po funta. Bardzo zadowolony jestem z Lego Racers, bo zawiera pełny zestaw instrukcji + plakat. Gran Turismo też ma pełny zestaw książeczek, ale niestety jest w pudełku od DVD, trzeba będzie skombinować nowe Grinning Toy Story 2 jest na pc i brakuje okładki, ale musiałem to kupić, bo Dorczenzo narobił mi na tę grę nie lada ochoty. Jest jeszcze Beyblade, które kupiłem z czystego sentymentu dla anime, o grze nigdy nie słyszałem. No i Tomb Raider, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać Grinning
[Obrazek: sqHzrnw.jpg]

Aha, za 3DSa z grami dałem około 150 funtów, czyli jakieś 750 zł, więc myślę, że nie przepłaciłem aż tak bardzo Grinning
Żegnaj życie towarzyskie ;_;

[Obrazek: Fz5PBps.jpg]
Paczajcie co ja mam Fap Nintendy Sixty FOOOUR! Z Zeldą, Marianem i Banjo - Kazooie Heart Kupiłem od użytkownika forum - Woodymir, dziękuję bardzo za szybką i udaną transakcję, leci repik +

Edit, za zestaw zapłaciłem 230 zł z wysyłką Smiling

[Obrazek: wkgxl2.jpg]
Brawa Link! Za ile ten zestawik??
Modern warfare 2 hardened edition (ps3)-25 zł z wliczoną przesyłką
[Obrazek: a5j15g.jpg]
[Obrazek: 14bkso.jpg]
[Obrazek: 90a9ew.jpg]
Gra ze złotej ery fpsów czyli amerykańskie wydanie Hexen 2.

[Obrazek: ourv3r.jpg]
It's fffaaapppiinnnggg time!Fap
Paczka z japonii za 80zł z wysyłką? Nabywając ps2 nie mogłem sobie po prostu odmówić. Ciekawe czy ktoś to jeszcze pamięta...?Winking Stan naprawdę bdb.

[Obrazek: di-ECVP5DXU.jpg]
[Obrazek: di-D9FGHN3H.jpg]
[Obrazek: di-SJP5ESDQ.jpg]
[Obrazek: QA0ZJ51.jpg]

Kolejny element kolekcji :-)