Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@UP
Jeśli nie widzisz na zdjęciu to jutro się dowiesz Smiling Będziesz miał powód do obejrzenia filmu Smiling
Zakupy ostatniego tygodnia. Zestaw do PSP (etui na konsolę, ładowarka samochodowa, folia na ekran, etui na umd)
[Obrazek: pGN3COb.jpg?1]
Moja pierwsza styczność z cyklem KH czyli Kingdom Hearts Birth by Sleep, plus w ramach bycia mangozjebem pierwszy od 10 lat komiks kupiony spontanicznie w empiku: Exitus Leralis.
[Obrazek: PEiw6xB.jpg?1]
[Obrazek: YL9G5ug.jpg]

Takie prezentu to się nie spodziewałem! Serdeczne dzięki Kicku za RockBanda 3 i fajnego króliczka, który na pewno będzie stał na moim biurku. Nie wiem jak będę mógł ci się za to odwdzięczyć za taki prezent.
[Obrazek: atRAZ2r.jpg]
It's me MARIO!
Chwaliłem się na shoutboksie podczas konserwacji, to pochwalę się i tutaj teraz:
[Obrazek: 2014-09-09_1054.png]
Mimo widniejącej ceny na naklejce, gra kosztowała mnie 209zł prosto z empiku Heart
Przyszło pod koniec tamtego tygodnia, ale musiałam posklejać kilka elementów. Dziękuję Neko i Beniowi Heart

[Obrazek: 2d11s3o.jpg]
Nareszcie do mnie dotarł, mój osobisty trzydeesik Heart Teraz tylko czekać na pierwsze StreetFapy Heart

[Obrazek: 5q0xOHv.jpg]

[Obrazek: PJ7BGow.jpg]

[Obrazek: H7C8JuX.jpg]

Sam stan konsoli to poezja jak za tą cenę, dodatkowo zestaw uzupełnia większa bateria ( PowerPak+ od Nyko)

Tutaj jeszcze wrzucam unboxing Video, bo podobno ktoś na niego czekał Torll

[video=youtube]http://youtu.be/hb_WVWa_qp4[/video]
[Obrazek: 4AorFd4.jpg]
Legendy RPG postanowiłem kupić po nostalgicznych rozmowach na shoucie o Planescape: Torment i Icewind Dale. Sam w te gry nigdy nie grałem, a RPG bardzo lubię, więc postanowiłem nadrobić zaległości.
M&M VII dorwałem za 10zł z tablicy, a silikonowe bransoletki z Warcrafta i Starcrafta w jakimś sklepie internetowym po 8zł za sztukę.
Zdobycze z poprzedniego tygodnia Smiling
PSP Fat - za free od kumpla, (do wymiany tylko włącznik)
Nintendo DS - za 5zł brałem w ciemno ale śmiga aż miło, jedynie pęknięty zawias ma
Gran Turismo 2 - za 5zł, niestety platinum, ale za to kompletne, a płyty lustro dosłownie Grinning
DMC 2 - 13zł w ntsc ale to pikuś
Street Fighter - 10zł w Tesco Winking

[Obrazek: bduv54.jpg]
Wizytę u cioci zakończyłem zabierając od niej kurzące się w szafie Commodore 64. Z całym okablowaniem i torbą gier na kasetach. Niestety magnetofon nie działał Okay Wybaczcie jakość zdjęcia.
[Obrazek: dpgwte.jpg]

Mój Fap of the day (Fap of the year szykuje się pod koniec listopada :Creepy: )
[Obrazek: 2vrx66d.jpg]
2 części Starych Wojen w Big Boxie i Bajoszok 2 to efekty wizyty w rupieciarni. Gwieździste wojny jeszcze dziś trafią pod aukcyjny młotek, AUKCJA BCM!

[Obrazek: 2vxm9up.jpg]
Wiem, że Sonic podrobiony ale jako gratis Smiling
[Obrazek: 41dd35d327a0.jpg]
Hejo, kolejne zdobycze.
Co tym razem? NA PEWNO NIE ROCK BAND Wielki dzej paczy

Paczuszka od Linka, za udział w konkursie.

Wideo:



Galeria :
http://pokazywarka.pl/d9f9kj/
Miałem kupić w poniedziałek, nie wytrzymałem, kupiłem dziś Heart PlayStation 4 Heart

[Obrazek: o605sm.jpg]

Kilka gierek i PS +:

[Obrazek: 28coga1.jpg]

I kilka filmów po 1,99 zł za szt w carrefourze, ale Bitch please!

[Obrazek: 29w1iu0.jpg]
Z konkursu Hellgatexa. Już złożone Smiling

[Obrazek: P9081401_zps4d215eaf.jpg]
Zdobycze z ostatniego miesiąca:
[Obrazek: LUmA0AA.jpg]
Znalazło się miejsce dla nowych Simów, plakatu oraz... z okazji zbliżających się urodzin dostałem prezent, a jest nim gitarka (której problemem jest to, że po ok. 15 minutach grania, na ekranie co chwile wyskakuje ekran Guide i nie wiem jak rozwiązać ten dosyć irytujący problem) z Guitar Hero: Warriors of Rock Fap (tak, wiem, że to nie Rock Band, ale od czegoś trzeba zacząć).

PS Gdzie moja smyczka Grempy Cat (He had fun once. And it was awful.)
Plakacik od Linka Heart
[Obrazek: 28ri934.jpg]
Kolekcjonerka Dead Island Riptide w lekko uszkodzonym pudełku. Kupiona za stówkę od Szamana.[Obrazek: n0fswae.jpg?1]
Postanowiłem skompletować wreszcie wszystkie Rock Bandy, więc dokupiłem dwa brakujące. Do tego w prezencie otrzymałem DB. Drakengard za śmieszne pieniądze z allegro, a Big Boxy to efekt wycieczki do drugiego mieszkania gdzie zostawiłem trochę rzeczy.

[Obrazek: HHia1z9.jpg]
[Obrazek: Qe4pNtN.jpg]
Figurki od Hellgatexa Fap , Rock Band Fap, Sezon Burz Andrzeja Sapkowskiego i Czerwona Gorączka Andrzeja Pilipiuka Warp Speed