Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zrobiłem genialny interes:
Wymieniłem to http://imgur.com/U8DkKTC , czyli GBA + jedna gra, na to http://imgur.com/nQSp1zK , czyli DS Lite + SM64DS + R4 + etui + ładowarka + Magic Tube z Luigim Warp Speed
No nieźle, gratulacje Smiling. Sam bym bez wachania się zamieniał o ile ten sprzęt jest 100% sprawny Smiling.

Wysłano z Motorola Moto G
Master Grade Turn X Fap
Pudełko jest o wiele większe niż się spodziewałem (50cm+ wysokości i ponad kilogram wagi)
Listonosz był nieźle wkurzony że musiał dźwigać to na 3 piętro Laughing
Pora brać się za składanie ^^

[Obrazek: BfCgQk9.jpg]
Biedronkowe zdobycze
[attachment=390]
Od mojego ostatniego posta tutaj sporo już minęło, ale nie ma się co dziwić, bo w sumie mało kupuję fizycznych przedmiotów od pewnego czasu, chyba ogarnęła mnie #cyfrowarewolucja.

Jednak mimo wszystko zdobyłem...

[Obrazek: sbtUOGH.jpg]

... super koszulkę od Sate, również bardzo fajną Gramytatywną koszulkę od Doriana, Call of Duty: Black Ops na Nintendo DS ( GOTY imo), edycję przedpremierową Dying Light i jakąś randomową gierkę od "mirka" z Wykopu, który akurat mirkował #pdk Torll

[Obrazek: Z571kBg.jpg]
Tutaj na obrazku chyba pierwsza większa zdobycz tego roku, gdyż jest to paczka z grami i innymi mniejszymi przedmiotami wysłana przez... no właśnie nie wiem do końca kogo, ale bardzo mu za to dziękuję Heart Wszystkie pudełka/gry są co najmniej w dobrym stanie, z czego bardzo się cieszę Smiling

[Obrazek: 505xVIk.jpg]Kolejne świeże przedmioty to Arcade Blockowy szalik z Portala 2 od Kicakena (dzięki wielkie Kicaken, zajebiście mi się podoba, pójdzie oddzielny repek jak nic Torll ), dwie gierki z Biedronki, NFS Carbon na PSP od Dorsula (dzięki Heart), a także plakat i poradnik do Fifki od Crixa ( też Ci dziękuję Smiling )
[Obrazek: jpLDmUp.jpg]Tutaj jeszcze standy z PS4 i GTA V, też od Crixa, jakoś je zagospodaruję, dzięki ponownie Crix Kissing

I to chyba tyle na ten rzut, na pewno o czymś zapomniałem, ale najpewniej widocznie nie było to aż takie istotne :P
Fanty od Dorsula przekazane na Arhnwester Kissing
[Obrazek: aM2tJzS.jpg?1]
z czego Tomodachi Life jest nagrodą za wygraną w mini turnieju Mario Kart 7
Za 120zł szkoda było nie brać Happy

[Obrazek: cSfRzu.jpg]
[Obrazek: R2jYbwk.jpg]

Fanty z Warszawy: The Amazing Spider-Man 2  od Grodka i całkowicie nieplanowane Kingdomy na 3dsa Heart
Czas na podsumowanie zdobyczy z grudnia.
Moon Knight by Bendis and Maleev vol 2 oraz Moon Knight vol 1 From Dead 
[Obrazek: NRWilG5.jpg]
A także film Guardians of the Galaxy od Sniffa i coś czego się nie spodziewałem GTAV od Kicakena (zabiję cię za to, obiecuję Torll )
[Obrazek: ap5bDtk.jpg]
Zdobycze Świąteczno-letnie (tam wcale nie ma cieni, to tylko wasza wyobraźnia Torll )

[Obrazek: mmJg.jpg]

Mój DeeSik w wersji Lite Heart (na święta)

[Obrazek: pmJg.jpg]

Izaak za 20zł (w Carrefour'ze w lato), The inner world za 20zł (Neonet, prezent świąteczny)

[Obrazek: smJg.jpg]

Animugejoza (raczej Mangogejoza) i podręcznik do nauki japońskiego (prezenty)

[Obrazek: tmJg.jpg]

I nie mam w co grać Okay
bump, for great justice
[Obrazek: Q29cFd1.jpg]
[Obrazek: 2015-01-05_1323.png]

Body Harvest na N64. Pewne logo na naklejce sugerują, że będzie mi wkrótce potrzebna Soon
Pierwsza dostawa z świątecznej wyprzedaży HLJ :]
Na początek 3 wielkie tomy Gundam Ace (starsze wydania) żeby podszkolić się trochę w czytaniu japońszczyzny Laughing

[Obrazek: zs8FLBB.jpg]

I 3 modele
Master Grade Gouf 2.0 oraz 2 z serii Hoihoi-san od Kotobukiya (bo zaraziłem się fandomem tej postaci podczas mojego pobytu w japanie Laughing ) [i obie były super tanie ^^ )
[Obrazek: 0WNn9XB.jpg]
Ostatnie zdobycze: 2 gry z Bierdonki, Star Ocean (stan praktycznie idealny) i Tales of (w końcu trzeba ograć coś z tej serii) za 92 z wysyłką z alledrogo. Oraz 2 klasyki odkupione od Szamana.
[Obrazek: nW5uqQN.jpg?1]
Ostatni bastion upadł, teraz tylko Crix jeszcze walczy Torll

[Obrazek: 7ifgN46.jpg]

I tak oto ja, całe życie zbierając gierki na PC kupiłem PS4, co stało sie najprawdopodobniej tylko za sprawą środowiska i ludzi znajdujących się na tym forum - Arhn.eu zmienia ludzi droga publiczności, na szczęście na lepsze Torll

[Obrazek: JRM9JFo.jpg]

Wybrałem zestaw z Driveclubem, bo tani i gra w miarę ciekawa, a dodatkowo jako prawilny janusz biznesu z plusa mam gierki z ostatnich kilku miesięcy... zdecydowanie będzie co robić, a jeszcze pewnie w międzyczasie trzeba ograć to wszędzie ozłacane GTA, bo przecież na PC nie będę grał, tfu, nędzni pecetowcy Deal With It

Nie no, sercem nadal trochę z PC ;____;

Czo ten yamny, to ja nei weim
PS2 z 11-stoma (właściwie 13, bo trylogia księcia persii) grami za 100 złoty z alledrogo Heart (cena bez wysyłki)

Gry raczej takie biedne, chociaż tomb raidera, prince of persja, lotr i sprinter cella da się zagrać. (nie wiem co to ten sled storm)

[Obrazek: a2bpYsi.jpg]
[Obrazek: bBdbMv2.jpg]
[Obrazek: bK82VHH.jpg]
Nowe zdobycze z biedronki Smiling
Oraz nowe zdobycze z alledrogo. Czyli strategia Saga, P3P, Dragon's Laair 2 z jakąś niemiecką grą oraz Blacksite Smiling
[Obrazek: tPGCFdS.jpg]
[Obrazek: of4nt5.jpg]
Nareszcie mam czym zapełnić slot na cartridge oraz pamięć 3DSa Smiling
Animal Crossing: New Leaf, które przez ostatni tydzień zjada mi mnóstwo czasu, nie potrafię pojąć w jaki sposób łowienie ryb i łapanie owadów potrafi mnie tak wciągnąć. Super Smash Bros., czyli moja pierwsza styczność z tą serią, dopiero się uczę co i jak, lecz od pierwszych minut niesamowicie mi się spodobała. Dodatkowo, dzięki kluczowi dołączonemu do gry zyskałem również The Legend of Zelda: A Link Between Worlds.
W tym miejscu rusza budowa mojego retrokącika, spodziewajcie się częstszych aktualek w najbliższych czasach Torll

Zacznijmy od tego że kupiłem sobie NESa z 6 kartami:
- Boulder Dash
- Zelda 2
- Duck Tales
- Donkey kong classic
- Pac Man
- Kart z klasykami
[Obrazek: 10906504_898006116896444_1823207058556318555_n.jpg]
[Obrazek: 10388573_898006560229733_1809828682936295085_n.jpg]
A to moja zdobycz,stałem się szczęśliwym posiadaczem Playstation 4 Warp Speed
Więc z PC'owca stałem się konsolowcem Laughing

[Obrazek: l1wF6P4.jpg?1]
Moja malutka świeża zdobycz:

Wszyscy jarali się 20th Anniversary PS4, a nie chciałem być gorszy, więc: Wielki dzej paczy

Zamówiłem sobię naklejkę na konsolę z własnym projektem (grunio forewer)
A więc prezentuje przed wami PS4 Grunio Edyszon:

chcialbym potrafic sobie czasami odmowic

[Obrazek: HdBcOQM.jpg]