Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: ed83a0c7f5985d6feb391ebda148b006.jpg]

Spontaniczne zakupy za resztę pieniędzy ;___;
Uncle Sam dał znać że kupię za 38 funtów. Więc kupiłem. Gier na szaraka nigdy za wiele  PS4 Has No Game
[Obrazek: _DSC2430.jpg]
Najlepszy spóźniony prezent urodzinowy w historii wszechświata, od mojej siostrzenicy i jej narzeczonego. Warp Speed

[Obrazek: 5ADuK93.jpg]
Prezent urodzinowy od Dorczęzo Warp Speed
Steelbook Gearsowy!
Gears of War 1 na konsole Xbox360 w opakowaniu, a na etykiecie napisane GTA V (PS4) - super, kolejne GTA do kolekcji Chyba Polygamia!
ROCK BAND na ps3. Rock Bandów nigdy za mało!

i dodatkowo fany od Playstation
Dziękuje jeszcze raz
[Obrazek: QS3O1lD.jpg]
Ja urodzin nie miałem, a Dorczęzo tez wysłał mi prezent Heart Artbooczek i pudełko z kolekcjonerki Raymana Smiling

[Obrazek: dgs95u.jpg]
[Obrazek: V7s9kXO.jpg]

Nintendo DS od Witolda w wersji Lego, czyli złóż sobie sam- nie wiedziałem, że DS ma taką prostą budowę. Jedyne, co było problemem w jego złożeniu, to trzy taśmy, z czego dwie były bardzo upierdliwe. Pozostało mi tylko dolutować głośniki, zmienić obudowę z męskiego różu na emo czerń i będzie igła nieśmigana, polecam, Witek płakał jak sprzedawał. 

Do tego zamówiłem sobie grę Heroes of Mana - została mi ona polecona przez jednego ze starych (hehe) bywalców, czyli Rufusa. Mam nadzieję, że się nie zawiodę. Soon
Kolekcjonerki ostatnich dwóch części Assassin's Creed.
[Obrazek: P2APwxO.jpg]
[Obrazek: 0jzu09z.jpg]
Za 100zł na allegro dorwałem Fap
[Obrazek: 0mjfeAg.jpg]
Moja mała zdobycz z Empiku Creepy
TAKIE RZECZY ZA 30Zł Warp Speed
[Obrazek: YU0QQ8r.jpg]

3 gry: Modern Hits, Decades i On Tour
Do tego grip. Polecam, czekam teraz na DSa i będę ciupał
Nówka za 50% ceny? I Heart eBay
[Obrazek: 20150312_141414.jpg]
Za 35 zł wyrwałem kolekcjonerkę Snipera Ghost Warrior 2, na konsoleigry, polecam, mają masę świetnych kolekcjonerek w super cenach.

[Obrazek: 10eh8i9.jpg]
Konsolka kupiona od użytkownika Kejcian, którego polecam <3
DS kupiony jedynie do ogrywania gier z serii Guitar Hero razem z gripem Chyba Polygamia!

[Obrazek: om2aSBv.jpg]
Zdobycze, które kupiłem dla kumpla na jego prośbę, Fajnal XII i pad do PS2, niebieski, bardzo fajny.

[Obrazek: 2yminf5.jpg]
Generalnie jestem na stażu w Brukseli na miecha.

Jak to ja... przejrzałem neta w poszukiwaniu jakiś smaczków no i znalazłem. Byłem w sklepie z książkami używanymi i resztą rzeczy. Mają trochę gier na PS2, ps3, xboxa i xboxa 360.

Ps. Zakupiłem pada za 6 euro do nesa Winking myslę, że spoko cena ale do rzeczy...

Zapytałem gościa, czy nie mają jakiś oldschoolowych gier na PC.

Odp. Mi, że obok jest sklep z grami i częściami do kompów, który podlega pod ich..

Poszedłem i okazało się, że mają tytuły, które widzicie na zdjęciu. Co Ciekawe? Wszystkie były w pudełkach i w dość słabym stanie ale okazało się, że liczą za jedną 50 centów Grinning Więc mówie.. ok biorę wszystkie Winking

Po czym gość po francusku mówi, że za chwile wróci, bo idzie do magazynu...

Wraca i ? Przynosi wszystkie nówki w folii Grinning i mówi, że na wszystkie jest promocja -50% od ceny.

Za wszystko dałem... 1 Euro i 75 centów...

Tyle wygrać Winking

[Obrazek: 14646189.jpg?1426364516]
Pad do SNESa wyrwany za 2 złote na szmateksie Smiling


tylko nie wiem co znim zrobię bo nie mam konsoli Torll


sry za jakość ale zdjęcie wykonałem jakimś chińskim telefonem :/
This Loot of Mine
Pora na kilka świeżych zdobyczy Me Gusta

Na początek 3D Dot Game Heroes (naprawdę świetna, rzadko spotykana gra) i EFD 2025

[Obrazek: 9SKc5Sr.jpg]

2 modele: SD Star Winning Gundam (SD który zmienia się w high-grade) i Stargazer Gundam (zamawiałem ten model od 2 lat, w końcu udało mi się go dostać Laughing )

[Obrazek: lCnm96Q.jpg]

I na koniec zestaw akcesoriów Monster Hunter 4 Ultimate do 3dsa XL (w boxie, i po rozpakowaniu) [wiem że ta nakładka dziwnie wygląda na czerwonym xl Laughing )

[Obrazek: ACpZJPL.jpg][Obrazek: kCG4mXv.jpg]
Komiks Adventure Time dostałem jako prezent imieninowy. No i oczywiście długo wyczekiwana smycz z Chlamy... to znaczy Gramytatywnie Torll
[Obrazek: Ais2C0O.jpg]
[Obrazek: 14679392.jpg?1426666208]
Mało growe, ale nowe.
No i jeszcze Goat Simulator na Steam z Humble Store
Mała zdobycz na dzisiaj, dorwana w lombardzie za 5zł :] Zadziwiająco wciągająca gierka
(Nigdy wcześniej nie widziałem tego tytułu Laughing )

[Obrazek: VvSTSDW.jpg]