Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Heart Oby było warte tych 10 PLN Laughing

[Obrazek: P4041829_zpsbpnrifwy.jpg]
Bende czytau ™


[attachment=435][attachment=434]
[Obrazek: fKyMLWR.jpg]
I kolejna Inazuma do kolekcji.
Inazuma Eleven Go Chrono Stone Thunderflash
Do kolekcji residentów:
[Obrazek: 5SbbwIC.jpg?1]
@Stivi - przecież już miałeś Laughing
Sprzedałem jak było warte stówkę Chyba Polygamia!
Zupełnym przypadkiem nabyłem drogą kupna™ od Frunka Segę Mega Drive z Soniciem za 40 zł. Konsolkę już rozkręciłem, dokładnie wyczyściłem i strzeliłem fotkę, brakuje pada i kabli, ale kontroler zupełnie za darmo podaruje mi facepalm Heart a kablologię też sobie ogarnę. Najważniejsze, że konsolka działa, bo podłączyłem ją dzięki kablom od Segi Master System (zasilacz ciut za słaby, ale uciągnął) pad też pasował i działał skok, więc udało się przelecieć pierwszą rundkę Sonica Smiling Świetna konsolka i bardzo się jaram z faktu, że trafiła do mojego retro kącika.

[Obrazek: hwb8sh.jpg]
OOO jak super że konsolka elegancko doszła Winking
ładnie. Wspominam miło fakt takowego zakupu za 50zł na starociach w oryginalnym pudle i wytłaczance Grinning ale to była sega master system Grinning popchnąłem ją za 160 tego samego dnia :P
Nadejszła wiekopomna chwila + kilka obowiązkowych pozycji na nową konsolę Torll PS4 Has No Game

[Obrazek: XxInujg.jpg]
Animugejoza Torll czyli figurka od Hellgatexa + smyczka z gramypomocnie (się zdziwiłem, że doszła).[Obrazek: RXnWYe8.jpg?1]
[Obrazek: P4130645J_wesxaaw.jpg]

Dzisiaj rano przyszło, 7 płyt instalacyjnych :/
[Obrazek: 3zEEZVp.jpg]
[Obrazek: KduoyIq.jpg]

Plakat z Final Fantasy IX (po drugiej stronie pani Lara Croft) właśnie dotarł do moich skromnych progów. Fant z ostatniej rozdawajki Linka.  Serdeczne dzięki za wysłanie plakatu Heart #nohomo.
[Obrazek: 2015-04-14_1442.png]
Trochę #darylosu, trochę #pomocdlapowodzian. Ale hej, humor od razu lepszy Smiling
[Obrazek: 3DiXV6y.jpg]

Mortal Kombat X także u mnie Warp Speed Teraz tylko ściągnąć ten 2GB patch i można klepać się po gębach Grinning.
Heh, PIXELA (i poprzednie) też mam. Ale główny nabytek to:
[attachment=437]
Fajny pirat. Grinning