Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Online mode, ankieta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ok, wiele osób mówiło że nie może wejść na serwer, a chciałoby zagrać. Dowiedziałem się że jednym z problemów jest opcja "Online Mode", która utrudnia zalogowanie. Problem ten można naprawić w jeden sposób, zmieniając jedną rzecz w ustawieniach, konkretnie wyłączając tryb Online mode.

Problemy są dwa:

1) Wymagałoby to 2 tygodni do wdrożenia (tworzenie kont) oraz logowania się przy wchodzeniu na serwer.
2) To może, pośrednio, w teorii, pomóc osobom które nie chcą zapłacić Mojangowi za możliwość gry online. W związku z tym, każdy, osobiście, będzie musiał zadeklarować że:
a) Nie będzie grał na niekupionym Minecrafcie.
b) Jak nie kupił, to kiedyś kupi.
Nie tolerujemy piractwa!!!

Liczę na odpowiedź w ankiecie zainteresowanych ^^.
Co jak co, ale podpunkt
(09-05-2013, 21:20)Gurgie napisał(a): [ -> ]b) Jak nie kupił, to kiedyś kupi.
należałoby wyjebać w trybie natychmiastowym. Dlaczego? Ponieważ jeżeli ktoś nie kupił, to praktycznie nie ma prawa grać w tę grę itp. itd. :wywodyopiractwie: .To, że ktoś powie, że kiedyś kupi nie oznacza, że na prawdę to zrobi, a wyjdzie na to, że uznajemy piractwo za legalne.
(09-05-2013, 21:24)Wielkimati napisał(a): [ -> ]Co jak co, ale podpunkt
(09-05-2013, 21:20)Gurgie napisał(a): [ -> ]b) Jak nie kupił, to kiedyś kupi.
należałoby wyjebać w trybie natychmiastowym. Dlaczego? Ponieważ jeżeli ktoś nie kupił, to praktycznie nie ma prawa grać w tę grę itp. itd. :wywodyopiractwie: .To, że ktoś powie, że kiedyś kupi nie oznacza, że na prawdę to zrobi, a wyjdzie na to, że uznajemy piractwo za legalne.

To zależy w sumie od człowieka. Dość często zdarza mi się pobrać dany tytuł a następnie go kupić jak najszybciej na konsole/PC... Po co? Żeby dać zarobić tym którzy dość ciężko pracowali nad danym tytułem.
Ale co to ma do rzeczy? Laughing

Jak ktoś nie kupił, to jest złodziejem i nie może grać, chyba, że zakupi tę grę.
Chodź nie mam zakupionego Minecrafta to jestem za Online mode, piraci nie mają prawa wstępu.
Mówisz że Online Mode utrudnia wejście na serwer i mówisz że piraci nie mają wchodzić jak Online mode będzie wyłączony? Fuck logic. Online mode jest żeby podczas połączenia serwer sprawdzał legalność kopii.