Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Lista posiadaczy Wii U
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam wszystkich! Jakiś czas temu na jednym z portali o grach pojawił się ciekawy wpis dotyczący tego ile konsol Wii U może znajdować się w Polsce. Redaktorzy skonsultowali się z przedstawicielami kilku największych w Polsce sklepów z grami i ze swoich wyliczeń wyszło im, że w naszym kraju jest około 350 konsol. Nie jest to jakaś powalająca liczba, która oczywiście nie uwzględnia ludzi, którzy kupili konsolę na własną rękę za granicą. Ogólnie uważane jest, że w naszym kraju jest nie więcej niż 1000 konsol. Biorąc pod uwagę brak wsparcia Nintendo, praktycznie zerową dostępność konsol, akcesoriów i gier ta liczba nie powinna dziwić.

W związku z tym chciałbym się spytać - ilu z Was ma najnowszą stacjonarną konsolę Nintendo i jakie są wasze Nintendo Network ID Smiling?

Mój to UzeQpl (niestety Nintendo nie pozwala na tworzenie nicków krótszych niż 6 znaków - stąd to nieszczęsne pl na końcu :P). Zapraszam do dodawania mnie do znajomych, ponieważ moja lista friendów jest wyjątkowo pusta Childish

P.S. Konsola aktualnie leży u mojej narzeczonej w domu, więc wszystkie ew. zaproszenia będę mógł zaakceptować dopiero przy kolejnej wizycie u niej Winking

Pozdrawiam!
Kompletna lista posiadaczy Wii U w Polsce:
1.
*1. cybermachina, katowice
kruskader
Chciałem kupić w dniu premiery, ale wyszły pewne komplikacje i mam dopiero od marca.
Fat_Mario, dobra konsola polecam.
speedy901990, w końcu będę miał okazję kogoś dodać do listy...
Stryjek Smiling
maciemacie
dotz, Lublin, Wind Waker bundle!
nick: carpathian_man, również z Wind Maker bundle a nadaję z bezkresnych terenów łowieckich Polski środkowo-wschodniej.
muodawiara, GOPside. Smiling
Ja przymierzam się do kupna Smiling Narazie mam 3DS, Wii itd. NNID: xgrzesiox

Wysłane z mojego SM-T211 przy użyciu Tapatalka
GregZPL
Zbyt wiele gier nie ma i nie zapowiada się. Ale konsolę trzeba mieć
Wczoraj dotarła. NNID: xZPFxBarteq.
txantslusam. Chętny do pogrania w Mario Kart 8
NNID: Chilifan
Jak na razie tylko Mario Kart 8 i Lego City Undercover, ale kolejne tytuły w planach Grinning
NNID: nosferathoo
zagram w mk8
Ok powysyłałem wam wszystkim zaproszenia do friendsów Smiling
NNID: Sajdor
gry: Mario Kart 8, Monster Hunter 3

Szpilniemy jaką rundke ? :P
zuthen Smiling
Mam też kumpla z Wii U, który na bank nie dopisał się do listy, więc możecie do liczby dodać 2 a nie 1
NNID: Shaydar
Chętnie pogram w Mario Kart <3
Mam od listopada 2013, ale nie pamiętam id i nie chce mi się teraz sprawdzać :P Zrobię edit w odpowiednim czasie Smiling Najprawdopodobniej to MaXiorSDK, ale nie daje sobie za to paznokci uciąć :P
ja mam od miesiąca ^^
nazwa moja to: skeczor
Mam konsolę od początku lipca. Najlepszy mój dotychczasowy zakup Smiling

Nick: Maupek
Nick: Pathmage

Chętnie pogram w Mario Kart 8 Fap
Stron: 1 2