Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: [Gramytatywnie 2013] Nabór na moderatorów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
W tym roku, podobnie jak i w poprzednim, Gramytatywnie akompaniował będzie ruchliwy czat serwisu Twitch. W zeszłym roku NIEOCENIONĄ pomoc przynieśli nam użytkownicy arhn.eu, którzy poświęcili swój czas na ochotnicze moderowanie postowanych tam wiadomości.

W tym roku również chcielibyśmy zaprosić was do udziału w tym wydarzeniu i pomocy w moderacji Twitchowego czata.

Wymagania:
- duuuużo wolnego czasu 30 listopada i 1 grudnia. Gramytatywnie to event trwający całą dobę i będziemy potrzebować możliwie największej liczby moderatorów przez możliwie największą część wydarzenia.
- konto na Twitchu (prosiłbym o postowanie swoich loginów w zgłoszeniach)
- Znajomość "kultury i folkloru" serwisu arhn.eu. Priorytet będą mieli użytkownicy o dużym stażu i wkładzie w życie serwisu.

Ostateczny wybór tymczasowego zespołu moderacyjnego będzie należał do administracji serwisu.

Swoje zgłoszenia proszę postować w tym wątku. Dzięki! <3
No to ja pierwszy.
Modka na Twitchu co prawda mam, ale, by formalności stało się zadość, zgłaszam się również tutaj z obietnicą moderowania chata przez okres trwania Gramytatywnie.
Twitchowy nick - bleub.
Zerkać dam radę, tym bardziej w nocy, ale nie mogę dać 100% uwagi przez cały dzień. Innymi słowy, większość dnia dam radę patrzeć, ale nie mogę poświęcić mojej uwagi tylko na to, pewnie będę robił też jakieś projekty. Konto: Viatoro
Ja zawsze i wszędzie mogę pomóc.
Twitchowy nick - pojler98

Update.
Także moderowałem TS na Gamescom, i ze mną problemów raczej nie było.

Tak właśnie było ~ Johnny

Zgłaszam się!
Nick: luklew
Prawdopodobnie będę na całym streamie.
Twitchowy nick - 05mateo10
Na twitchu obiecuję zachować powagę, kulturę i pomoc. Jeśli chodzi o wcześniejsze moderowanie, moderowałem team speaka podczas gamescomu (nie było ze mną żadnych problemów, johnny potwierdzi).

Tak właśnie było ~ Johnny

Chętnie i w tym roku pomoderuję troszku.Smiling Spodobało mi się ostatnim razem.
Twitchowy nick - pisklepl.

Pisklątko pięknie moderowało w zeszłyorocznej edycji ~SS

Na chwilę obecną jestem chętny do pomocy.
Twitchowy nick - Pstryk5
Również mogę posiedzieć sporo w nocy, a z racji, że event odbywać się będzie w weekend, to i za dnia nie powinno być większych problemów.

Nick na twitchu: Insajdd.
muj nick na twitchu to gejzer222 i nigdy nie pomoglem arhn.eu wienc mam okazje Cute_Winking

czas mam bardzo go duzo i moge pomagac od 10 nawet do pulnocy i od 6 do 10 wienc mam bardzo duzooooo czasu
Jeżeli bym mógł się przydać to z chęcią pomogę, 30 listopada mam wolne, więc zapewne z pół dnia (albo i więcej) spędzę na twitchu. Mój nick: Link396.
Zgłaszam się na ochotnika. Nigdy nie pomagałem, ale jestem człowiekiem bardzo czułym na złe(?) zachowanie i myślę, że do pomocy będę idealny. Anyway, nick na twitch'u: MichTRS
Z wielką przyjemnością pomogę jako moderator na gramytatywnie Smiling

Twitch - Vector_Erektor
Moda na twitchu mam, ale zgłaszam swoją obecność i obiecuje grzeczne modowanie. Będę przez większość czasu, jak nie przez całe 24h
Ja również się zgłaszam, nick na twitchu ten sam. Jeżeli mogę w jakiś sposób pomóc to z chęcią to zrobię Smiling Nie przez 24, ale poświęcę tyle czasu ile będę mógł.
Tak jak w zeszłym roku, tak i w tym będę obecny. Winking
To ja też się zgłaszam Smiling
EDIT. Mój nick na twitch "cracesTV"
Raczej dużo ludzi mnie tutaj zna, więc też się zgłaszam. Prawdopodobnie posiedzę gdzieś do trzeciej w nocy, jak rok temu (znowu będę się próbował dodzwonić. :P ). Nick na Twichu taki sam. A skoro inni się tłumaczą, to utrzymuje porządek na kanale Osu! na tsie. Farmaceuta, Pojler, Tobey, Mkali, Filipcyferki potwierdzą.
Ja także zgłaszam się siedzę na forum od ponad roku i z pewnością jestem kojarzonym użytkownikiem Winking
a poza tym chciałbym się jakoś przydać Winking godziny w których będę są nie wiadome ale od godziny 20:01 powinienem już nerdowac przed komputerem bez przerwy. Moj nick to ''Sapiejewskii'' (tak przez dwa ''i''
Jeśli zajedzie taka potrzeba, z chęcią mogę pomóc i ja.
Mój nick: NoctisPL
Sobota wolna to i ja mam zamiar być z wami przez całe Gramytatywnie. Chętnie się przydam jeśli będzie taka potrzeba.
Nick: Yaros3D
Zgłaszam swoją obecność w tym dniu. Cieszy mnie, że będę mógł pomóc przy akcji gramytatywnie.
Postaram się być jak najdłużej z wami Heart
Nick na twitchu: mlykoo
Wiem, że pewnie już spóźniony, ale myślę, że dałbym radę Winking
Mój nick to Wojtex28 Smiling
No to w sumie ja też mogę. Heart
Twitch: SteveDogs
Stron: 1 2