Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: 'Gruniopiątki' - Regulamin & Lista spotkań
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
'Gruniopiątki' - Na XBOXIE? czemu nie!




Reaktywa i Ja chcemy zorganizować gruniopiątki na XBOX360.
Poniżej napisany przez Linka regulamin i zasady panujące na gruniopiątkach.
Zapraszam do zapoznania się:

Gruniopiątek to lekkie granie z użytkownikami forum online Smiling
1. Aby wziąć udział w 'Gruniopiątku' należy najzwyczajniej w świecie napisać posta pod tematem (NIE JEST TO TEN TEMAT) który pojawi się +/- tydzień przed wydarzeniem umieszczając w treści swój nick XBL ID, oraz fakt posiadania Headseta - jest to preferowana forma, aczkolwiek istnieje alternatywa w postaci serwera TeamSpeak arhn.eu, specjalnie na potrzeby "Gruniopiątku" został utworzony specjalny kanał (znajduje się w zakładce "Inne gry" na samym dole listy TS'a) Na nim bez przeszkód będzie można się ze sobą komunikować.
Dane do serwera: ts.arhn.eu, hasło: arhn
2. Zapisane osoby muszą dodać nas do znajomych w sieci XBL (nicki: mlyko0, Reaktywa) wysyłając zaproszenie - to jest oczywiste, dzięki temu ja jako Organizator widzę kto jest online, komu padł net, mam możliwość komunikacji itp.
3. Przed graniem koniecznie wcześniej odpalcie grę i pościągajcie wszystkie niezbędne aktualizacje.
4. Jeżeli ktoś nie może się zjawić - a zapisał się wcześniej należy napisać kolejnego posta w temacie - zaoszczędzi to nam oczekiwania na tę osobę.
5. Gdy w temacie nie zapiszę się wystarczająca liczba osób - takowa gra idzie na koniec kolejki.

Nie masz XBOXA360? nic straconego zapraszam na Gruniopiątki PS3
Nie masz konsoli? nic straconego zapraszam na Gruniopiątki PC

Póki co tyle, temat będzie aktualizowany w miarę potrzeb, wszystkie opinie/sugestie ślijcie mi na PM, żeby tu nie robić syfu.
Podziękowania dla Linka za pomysłodawcę gruniopiątków i dla Kicakena za zrobienie logo do Gruniopiątków Heart


Lista spotkań
20.12.2013 o godz. 21.00 - gamernight zakończony z gry Happy Wars
27.12.2013 o godz. 20.00 - gamernight zakończony z gry Shoot many robots
03.12.2013 o godz. 20.00 - gamernight zakończony z gry GTA Online
10.1.2014 o godz. 20:00 - gamernight odwołany
Gruniopiątki wstrzymane

Lista osób która wzięła udział w gruniopiątkach na XBOXA!
Mlyko
Reaktywa
Wielkimati
Kicaken
franzss
SzamanPL
Jesteście zajebiści!
Z przykrością stwierdzam, że gruniopiątki na xboxa zostają wstrzymane do odwołania Childish
Powodem jest brak chętnych. Zawsze można na shoucie się dogadać co do grania. Mam nadzieję, że sytuacja się zmieni.
Sytuacja się zmieni, jak zostanę na uczelni, wtedy kupie sobie konto gold na jakiś czas i będę wtedy uczestniczył w Gruniopiątkach
Wielka szkoda Crying Mam jednak nadzieję, że zagramy jeszcze wspólnie na "eksboksie" Soon
Szaman, jasne. Zawsze idzie się w więcej osób ugadać na shoucie Smiling Grunio wrócą jak będą chętni Smiling
Farma czekamy Smiling