Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: The Legend of Zelda
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: 881j-_EYz6U.jpg]
Oto historia skromnych początków serii, która mimo niezwykłej popularności za granicą, w Polsce znana jest jedynie największym growym zapaleńcom. Większość rodzimych graczy nie wie nawet jak wiele zawdzięczamy Zeldzie i Linkowi. Ja również wiedziałem to tylko z opowieści Mędrców, dlatego też postanowiłem na własnej skórze dowiedzieć się ile prawdy tkwi w pradawnej Legendzie Zeldy.

By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: The Legend of Zelda
Moim zdaniem bardzo dobra recenzja, grałem w tę część przygód Linka, ale przyznaję się, że jej nie ukończyłem. W ramach Nintenotyzacji i postanowień noworocznych, konstruuję swój retrokąciuk, w którym pojawi się NES, muszę też dorwać tego kultowego złotego carta...

Cieszę się, że wziąłeś na warsztat Zeldę. Od tej gry wszystko się zaczęło i moim zdaniem fajne jest to, że każdą kolejną część przygód Linka i Zeldy można porównać własnie z tą pierwszą częścią. Seria liczy sobie ponad 20 lat, ciągle ewoluuje, zostawiając przy tym smaczki znane już w roku 1986.

Link approved Vault Boy Approves
Perfekcyjnie wykonana recenzja, poruszyłeś chyba każdy najważniejszy temat.
The Legend of Zelda na prawdę wyprzedziło swoją epokę i w pełni zasłużyło na złoty kartridż.
Kiedyś deweloperzy starali się zamieścić z grą jak najwięcej treści nie zawyżając kosztów, kolorowe instrukcje pełne przydatnych informacji bardzo mi się podobały, a teraz można maksymalnie dostać do gry gipsową figurkę i album ze screenshotami za dopłatą 50zł...
Ta NESowa perełka doczekała się także wielu dobrych sequeli i prequeli, a nawet współczesnej gry o mechanice opartej głównie na eksplorowaniu jej dungeonów: The Binding of Isaac.
Mam na temat tej gry tylko jedno słowo: Mega!
Też mam z Ambasadora, szkoda (i nie szkoda) że wywalili prawie każdy błąd :P
gra która ma prawie dwa razy wiecej lat niż ja Torll przeszedłem na 3DSie i obecnie męczę dwójeczkę.
5 godzin? Jestem po ponad dwóch godzinach gry i nie wiem jak się dostać do drugiego dungeona >:U.
Hacker gta online/Link się ucieszy Torll
Happy_2 Dziękuję! Właśnie zakupiłem II część na swój GBA SP =D
Namówiłeś mnie Smiling Teraz tylko pytanie. Gdzie znaleźć dobry poradnik do tego tytułu ?
(30-12-2013, 13:38)Mkali napisał(a): [ -> ]Piękne Retro Mom please!
Najlepiej to puścić po retro =)

Link przemówił!
kupiłem ten kartridz, tylko po to by przeczytać instrukcje
piękna giera, piękne czasy dzieciństwa ; )
Epicka mina kiedy nie wiedząc gdzie podążać rzuca się 'randomową' bombą, która aktywuję sekretne wejście ze sprzedawcą Smiling
Wow! Nawet nie wiedziałem, że pierwsza część jest tak nasycona sekretami oraz ukrytymi przejściami. Dzięki za wideo! Jest SUPER! Właśnie z pół miesiąca temu zainwestowałem w II część przygody na GBA i bardzo się cieszę, że nie zmarnowałem tych 65 zł za grę na e-bay.

Jeszcze dodam, że jeżeli grałeś w The Binding of Isaaca, to spotkasz w nim sporo rzeczy, które są w Zeldzie: taki sam tryb labiryntów, różne potwory, bosy, ukryte przejścia, zdobywanie przedmiotów za kasę (można mieć max 99 złota!) oraz wykorzystywanie jednej broni+super broń, która się ładuję za zabicie potworków)