Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Grafiki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej wszystkim, otwieram ten temat bo potrzebuje pomocy. Jak sami pewnie zauważyliście, w Avatharze nadal brakuje setek grafik. Samo wykonanie to dla mnie kwestia kilku, może kilkunastu minut. Na niektóre brakuje mi jednak czasem pomysłu, a z taką blokadą twórczą niewiele da się zrobić. Stąd też moja prośba.
Chciałabym, abyście wklejali tutaj lub wysyłali na mojego maila wasze pomysły na potwory lub inne grafiki których brakuje, lub które nadal widnieją w wersji ołówkowej zamiast pixelowej.
Najbardziej pomocne byłyby szkice odręczne lub rysunki w paincie. Zatrzegam sobie jednak prawo do zmiany kolorów lub ustawienia postaci w waszych projektach, celem dostosowania ich do istniejących wytycznych (mówiąc prościej, tak żeby rozmiarem i układem pasowały do tła które już jest gotowe).

Wysyłając lub wrzucając tu swój projekt proszę abyście:
-wykonywali projekty tylko tych grafik których jeszcze nie ma
-wykonując projekt zwrócili uwagę na typ ataku oraz wiadomość końcową po pojedynku ze stworzeniami (czasem stanowi ona podpowiedź co do wyglądu)
-napisali pełną nazwę stworka/postaci/przedmiotu którego projekt przedstawiacie

Czekam więc na spam, zarówno tutaj jak i na moim mailu: [email protected]
i miejmy nadzieje, że razem uda nam się zrobić wszystkie brakujące grafiki Winking
Neko, podeślę Ci Wodnika Smiling
Kochani, bardzo dziękuje wam za szybki odzew! Niedługo do grafik zostanie dodany: wodnik, niespokojny zombie i skrzydlaty demon śmierci Winking
bardzo dziękuje i czekam na kolejne!
Niebawem podeślę Syczącą żmiję (tylko nie wiem czy w kolorze czy nie Winking )
Hej leniuszki, pomóżcie zapełnić Avathar grafikami!
Nie wstydźcie się, wszystkie pomysły mile widziane!
Myślałam też, że możemy nawet dla zabawy spotkać się na ts-ie o pogadać na temat niektórych grafik, co wy na to?
Spotkania na TS to świetne rozwiązanie, mała burza mózgów i od razu multum pomysłów. Dobry temat na następną TeamSpeakową sobotę Winking
Mógłbym coś spróbować,ale nie jestem dobrym rysownikiem na myszce :/
Na papierze co innego,ale spróbuje coś zrobić Smiling
LotNicky- ja przyjmuje wszystko, kropcia robi ołówkiem i wysyła mi zdjęcia obrazków. Jeśli mozesz pokolorowac to super, jeśli nie, to możesz tylko napisać mi kolory Winking
Tak było by mi łatwiej Smiling
Spróbuje jak najlepiej potrafię i wyślę zdjęcie na emaila,czas to pieniądz,więc biorę się do gry i rysowania.
@edit: Prawie skończyłem pierwszy rysunek,wieczorem wyślę na emaila.
Dostałam od was kilka kolejych maili i poprawkami w waszych grafikach zajmę się do końca tego tygodnia- piszę o tym tutaj żebyście się nie martwili brakiem odpowiedzi z mojej strony Winking nie marnujcie czasu i róbcie więcej!
Dzisiaj spróbuje coś jeszcze wysłać,jak się uda to będę wysyłał 1 grafikę dziennie.
Archon wrócił, mam więc nadzieje, że lada dzień zostaną dodane grafiki: fioletowego dinozaura, gobliniego wojownika, nieumarłego centuriona, skrzypiec i pudełka chusteczek.
Niedługo umówimy się na TS-a, a wy rysujcie dalej! Winking
Niestety nie mogę na razie wrzucać rysunków,bo mam połamany nadgarstek :<
to bardzo niedobrze Childish
za 4 dni (bodajże) mam ściągany opatrunek,więc w piątek wieczorem będę próbował coś narysować Smiling
po przerwie wróciłam do gry, jak mi przyjdzie na coś wena to narysuję i podeślę Smiling
Ludziska, uwielbiam was! Nie kontaktujecie się ze sobą, a jakimś cudem robicie obrazki z jednej tematyki w tej samej kolorystyce! Laughing
Jeśli Archon będzie mieć chwilke to dziś doda gotowe grafiki:
-początkujący nekromanta
-doświadczony nekromanta
-piękny leśny duszek
-zagubiony duszek
-duszek ognia
-mistrz obserwacji smoków
-gnom iluzjonista
Jak się uda to jeszcze dziś zrobie więcej nadesłanych przez was projektów Smiling
Hej wszystkim, dziś Archon postara się dodać kolejne gotowe grafiki:
-błedny ognik
-zaczarowany sedes
-mały nietoperz
-średni nietoperz
-wielki nietoperz
-pirackie drzewo
-drozd
-drwal bober
-grunio
Mam jeszcze na liście kilka zrobionych które chyba nie były wcześniej wrzucone, wpisze je tu na wszelki wypadek:
-żywiołak wody
-żywiołak pary
-nimfa wodna
-magiczne muchomorki
-serce z kamienia
Smiling

Ahh no i jeszcze chciałam prosić żeby Ci, którzy mi nadesłali grafiki wysłali mi e-mail/pm z nickiem i nazwami nadesłanych grafik żebym wam mogła reputacje poprzyznawać Smiling
gdzieś Ci jeszcze podsyłałam zaczarowany kosz skarpetek, ale to pewnie też gdzieś czeka w kolejce
kosza skarpetek nie mam, musiał mi gdzieś umknąć, jak możesz to podeślij jeszcze raz Winking