Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: JAVA J2ME
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam z pytaniem czy wszyscy tak bardzo hejtują javę? Ponieważ jest to jedyna platforma o której nie znalazłem ani słowa na forum.
W związku z tym zakładam właśnie takie miejsce.
A czy ktoś tutaj "hejtuje" jave? Java już dawno ustąpiła miejsca androidowi i iOS. Swoją drogą, nie przypominam sobie by jakiś konkretny tytuł zapadł mi w pamięć, z wyjątkiem serii Asphalt, kultowym już Snake, oraz jakiejś gry z układaniem klocków hydraulikiem-
Java jako taka miala fajne gierki zabijacze czasu ale tak jak wspomniał użytkownik up gry te nie były jakos mega fajne wyciągające czy nie wiadomo jakie ( choc asphalty prince of persia nfs mw i pro street oraz block braker to były gry do których sie wyracało)
A hejty idą na jave głównie na pc bo to przestarzały lekko i ociezaly język
Z dawnych czasów pamietam gry gameloftu, które niezależnie od tytułu były platformówkami na tym samym silniku (Prince of Persia, Assasins Creed, N.O.V.A itp)
Fajnie się grało, ale:
1. Nikt już tego nie używa, jeżeli ktoś gra na telefonie to od dawna ma jakiegoś smartfona
2. Co mielibyśmy pisać w temacie o Javie? Założyłoby się temat "Wasze wspomnienia" i tyle. Byłoby mniej postów niż w wątkach o WP.
3. Nie ma tu żadnych hejtów, jak napisano wyżej. Co więcej, strzelam, że wiele osób uważa te stare gierki za ważną część dzieciństwa (granie pod ławką w GuitarHero na lekcjach bez dźwięku Heart) i wspomina je bardzo miło, jak gry na Pegazusa.
Bo Java jako platforma do gier umarła wraz z pierwszymi wersjami Symbiana :P

Sam tutaj wszedłem, bo miałem nadzieję znaleźć jakieś gry w Java2ME, bo mój smartfon zakończył żywot w efektowny sposób, a teraz korzystam z Samsunga Solid B2710 Grinning

Go przynajmniej nie rozwalę o ścianę