Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Pokémon Omega Ruby i Alpha Sapphire w listopadzie!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Oto wiadomość od lat wyczekiwana przez fanów Pokémonów. Po Pokémon FireRed/LeafGreen i HeartGold/SoulSilver, czyli zaktualizowanymi wersjami pierwszej i drugiej generacji gier o Pokémonach, przyszedł czas na odświeżenie generacji trzeciej!

By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Pokémon Omega Ruby i Alpha Sapphire w listopadzie!
Jestem ciekaw czy Mega Ewolucja powrócą w wielkim stylu.
Gamefreak Heart
szkoda, że nintendo pokazało tylko okładki
Kolejny, mocny argument za zakupem 3DSa
Wiedziałem że tak będzie! Ciekawi mnie tylko jak będą wyglądały odświeżone wersje pokemonów czy będą takie jak XY czy może wrócą do wyglądu pokemonów z DS'a.
HOEN CNFRMD!
Czyżby Kyogre, Groudon i Ryquaza miały MEGA EWOLUCJE!?!?
Albo po prostu są w jakiś sposób pobudzone.
Nintendo dało nam Mega Blazikena. Ludzie, przecież to był znak. Wszystko było już zaplanowane przed wydaniem X i Y!
Teraz jestem ciekaw czy pozostałe Hoennowe startery dostaną Megaewolucje. A co do legend na okładkach, to wygląda na możliwość Megaewolucji. No nic, trzeba zarezerwować trochę pieniążków Grinning
Klasyczne pokemony to świetny pomysł, szczególnie dla nowych graczy. Ja pałam szczególnym sentymentem do Ruby więc pewnie sam się zainteresuję. Szkoda tylko, że Nintendo się aż tak ceni :/
YAY *.* W KOŃCU! *.* Chyba po raz pierwszy w życiu kupię obie wersje poków Grinning Tyle wspomnień *.* Mam nadzieję, że dużo rzeczy nowych dodadzą, że przeszedłem już te poki dziesiątki razy i znam je na pamięć, ale miło będzie zagrać w nie razy jeszcze kilka *.*
TAK TAK TAK TAK - czekałem na to tak długo!! Kupuje obydwie i mam nadzieję, że będzie battle frontier z emeralda.
Tak się zastanawiałem czy rok 2014 będzie rokiem bez żadnej gry z pokemonami :P No to dowalili nie ma co Grinning Ciekawe czy na nowy handheld Nintendo będzie remake Diamond/Pearl :P
ciekawe jakby wyglądał remake Pokemon X / Y - na Unreal enginie 4 by pewnie zrobili Grinning

Powinni złączyć te 6 części Pokemon i stworzyć "Pokemon World" z opcją wyboru regionu startowego i odblokowywaniu reszty świata - aż 36 gym leaders by było i elite 24 ^^
WOW !! no powiem wam że jestem zaskoczony , to znaczy wiedziałem że kiedyś na pewno zrobią remake 3 geny ale że zrobią to tak szybko , rok po wydaniu X i Y , no to kolejny pretekst do zakupu 3DS'a Tongue_Out_Winking
My body is ready!
Co do okładkowego Kyogre i Groudona to nie są Mega Ewolucje. Te paski były już w intrach Ruby i Sapphire
Muszę zobaczyć to w akcji! :/
Brawo Nintendo Będą Pokedziałki!!!! Heart333
sam też muszę sobie kupić Grinning
Astrolodzy zapowiedzieli rok Wielkiego N. Populacja Pokemonów wzrasta.
@Mati23m2 No nie do końca. Popatrz sobie chociażby na tego Kyogre’a, a potem na tego z okładki Alpha Sapphire.
ale kształt kyogra się nie zmienił - tylko dodali kolorowe paski, pewnie będzi to jakaś forma awaken czy coś
Za niedługo będą jechać znowu od RED i BLUE bo przecież teraz trzeba to na 3D poprzerabiać Smiling. I tym sposobem sprzedadzą już któryś raz to samo :P. A jak CoD albo NfS powstaje raz do roku to płacz bo okrutna korporacja chcę zarobić na biednych graczach :P.
Widać Game freak robi coś dobrze, że ludzie ciągle kupują to samo :P
Newfolder, wątpię, żeby remakowali remake. Pokemony nie są te same jak w np. CODzie - tu każda gra wprowadza istotne zmiany: red, green(japonia) blue(ameryka/europa) - pierwszy konsolowa gra z elementami sandboxu i otwartym światem, a także pierwsza gra o trenowaniu stworów. Yellow - interakcje, minigry z pikachu jedyna część serii bazująca na anime/mandze(jest nieco jakby połączeniem) Gold/Silver - kolor, nowe typy, shiny pokemony, dwa regiony. Crystal - poruszające się pokemony, wieża walk, dająca nieograniczony potencjał dla gracza singlowego, żeńska postać. R/S - dwuwalki, zdolności, inne zmiany w mechanice ułatwiające/umożliwiające EV i IV trening, pokazy Emerald - pięknie rozwinięta wieża(szkoda, że tylko w tej części)FireRed/LeafGreen - Możliwość grania bezprzewodowego Diamond/Pearl - Ataki dzielą się teraz, oprócz typów(wcześniej to było od nich zależne) na fizyczne i specjalne, Funkcje internetowe, duże rozwinićcie pokzaów/konkursów, Całkiem nowy Battle Frontier(wieża walk)(wg mnie niestety gorszy) Platinum - Ulepszony battle frontier D/P,możliwość nagrywania walk HG/SS - chodzące za nami pokemony, Pokéathlon(zestaw minigier dla naszych pokemonów, z opcją multiplayer) Black/White(tu tego jest naprawdę dużo) - pory roku, pokemony się poruszającały czas podczas walk, wygodniejsze wymiany, TMy Black 2/White 2 - dużo atrakcji poza walką X/Y - 3D, mega ewolucje, poruszanie się w ośmiu kierunkach, Super trening, Pokemon Bank a to oczywiście tylko(moim zdaniem) najważniejsze rzeczy. A jakie zmiany miały CoDy i NfSy? Torll
NfSy też się różniły - stylistycznie, gameplayowo. Oczywiście na tyle na ile pozwala na to gatunek Smiling. CoD niestety należy do takiego, w którym szaleństw jeśli chodzi o zróżnicowanie nie ma :/.
Z kolei pokemony czyli jrpg (czy jak tam puryści to określają) mają większe pole do popisu. No i nie wszystko co dodane rzeczywiście stanowi WARTOŚĆ DODANĄ.
Niektóre z tych zmian, które wymieniłeś aż tak istotne to nie są, nawet bym nazwał je niuansami. Jakieś kolory, typy, shiny, płeć pokemonów to można przełożyć na grunt gier wyścigowych - nowe samochody, kolory, tuning, marki, tryby gry.
Ale to już kto co woli, ja nie lubię paści dodanych na siłę. Może dlatego nadal wolę Crystala tudzież Golda bo z tych nowych funkcjonalności przyznam szczerze nawet nie korzystałem.
A jeszcze jak dochodzą jakieś nowości rodem z tamagotchi......
No to pozostaje czekać na premierę i odkładać pieniążki.
Stron: 1 2