Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Don't be shy, droga Panno!, czyli moja pierwsza talia dla huntera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hejka, chciałbym przedstawić wam moją pierwszą własnoręcznie stworzoną talię, którą złożyłem ostatnio.

[Obrazek: nz-iqhtesjpkhyalbrwzpct.jpg]

Nie starałem się osiągnąć jakiejś dużej synergii kart. Spuścić psy! jest dobre, by pozbyć się paru słabszych kart przeciwnika w początkowej fazie, w której, w moim mniemaniu, powinienem mieć lekką przewagę nad przeciwnikiem. Pod mid/late game staram się używać comba w stylu treser ogarów + żółw, by stworzyć małą ochronę dla ognistego ogara, który najczęściej wchodzi zaraz po tym, używam tego przeważnie, by już dobić przeciwnika. Ogólnie talią gra mi się przyjemnie, póki nie gram przeciwko talii, która ma na celu kontrolę i utrudnienie moich ruchów.

[Obrazek: no-bwenhqhpixmkkjwsvexr.jpg]
Prawie idealny early game. Heart
Wspominałem to już kiedyś, ale zamiast ogara, który de facto jest słabym mobem, lepiej sprawdziłby się Lew Bujnogrzywy, który nie dość, że ma sześć ataku, pięć obrony i kosztuje sześć many, do tego posiada idealną agonię, która kombi się zarówno z sępem jak i nosorożcem. Od ostatniego czasu powinieneś trochę pyłu nazbierać, więc jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, stwórz sobie dwie takie karty. Według mnie to must have, jeśli chodzi o huntera PC Has No Game
Mam akurat jednego takiego lwa. Spróbuję go potem dodać do talii i spróbować. Dzięki. Smiling