Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Ekran wybierania numeru w iP 4
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy można jakoś zmienić ekran wybierania numeru? W poprzednim telefonie fajne było to, że jak wybierałem numer to telefon podpowiadał mi odbiorce albo po numerze telefonu albo po jego nazwie w książce adresowej. Teraz nie ma tego w ogóle, co strasznie mi przeszkadza.
Niestety możliwości customizacji iOS ograniczają się do zmiany tapety i kolejności ikonek Winking
(19-05-2014, 20:25)Ra-V88 napisał(a): [ -> ]Niestety możliwości customizacji iOS ograniczają się do zmiany tapety i kolejności ikonek Winking

Tu nie chodzi o opcje customizacji.

iOS w swojej standardowej formie nie posiada takiej opcji pomocy przy wyszukiwaniu - ja nigdy nie próbowałem szukać jakiś dodatkowych aplikacji itd do tego, moze sa - nie wiem.

Widzę, ze jesteś świeżym użytkownikiem iPhone. Ja na początku tez miałem kilka pytań ale łatwo znaleźć na nie odpowiedzi w Google (iMagazine wypuszcza serię poradników 101 dla nowych użytkowników ).
Jeżeli zależy Ci na czasie to szukaj tam bo sa tłumaczone o wiele bardziej skomplikowane rzeczy :-)

Jak masz czas to i tutaj znajdziesz odpowiedz :-)
Poszukałem u siebie, nic nie ma o zmianie tego, ale idzie się przyzwyczaić Grinning
Niezły odkop, nie powiem. Teraz mogę już powiedzieć, że nabrałem trochę doświadczenie z iPhonami i zdecydowanie polecam zrobienie jailbreaka. Cydia wypełniona jest po brzegi różnymi łatkami czy udogodnieniami. Co do innej aplikacji "telefon" to dla iP 5 jest dostępny tweak HandyPhone który dodaje właśnie to czego mi brakuje. Niestety do 4 nie znalazłem czegoś podobnego :/