Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Ps vita problem z psn
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam chciałbym wpisać sie do psn na moje konto zeby moc przesłać gry z ps3 i tutaj moje pytanie co zrobic zeby nie wyskakiwał ten komunikat? Musisz poprosić właściciela konta głównego o pomoc we wpisaniu sie.

Uwaga dla rodzica lub opiekuna
Aby właściciel konta podrzędnego mogl wpisać sie, rodzic lub opiekun musi zaakceptować warunki świadczenia usługi / umowę użytkowania i politykę prywatności ponownie, używając swojego konta głównego
Np-2091-2
Pomocy co zrobic? Wyjeżdżam za granice i chce wziasc psvite a nie mam żadnych gier oprócz tych na ps3
Czy PSVita i PS3 są zalogowane na te same konta PSN?
Ps3 mam zalogowanie a psvity nie moge bo wyskakuje taki komunikat
Więc wygląda na to, że twoje konto jest podrzędne do innego - głównego. Jesteś pewien, że takiego nie masz?
No ale ps3 rejestrowalem na jednego emaila, i nie mam żadnych ograniczeń w kupywanku itp, z ta vita jest cos nie tak, chce tylko przegrać gry Childish Sony strasznie utrudnia tak proste czynnosci
Usun konto z menu serwisowego vity, i przypisz je jeszcze raz do konsoli.
a marz nową kartę pamięci czy używaną ???
A Zmieniałas może ostatnio maila? Ja tez keidys miałem z Vita problemy, jak się zmieniło maila to nie mozna było grac w gry bo licencja nie przechodziła (mimo, że to samo konto).