Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Jaka to gra? (Kalambury mode)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Zasady są proste:

Uwaga! Zmiana zasad!

W związku z dużą ilością oszustw wrzucanie scrennów przestało mieć jakikolwiek sens. Od tej pory bawimy się w kalambury. Jedna osoba rysuje screena z gry (screena, nie tytuł!) a reszta zgaduje. Oczywiście nie trzeba być mistrzem "pędzla", wystarczy szkic jakiejś sceny z gry ale taki, z którego można cokolwiek odgadnąć Smiling Do dzieła! Ah, no i do tych którzy będą zadawać - polecam często sprawdzać temat aby nie trzymać innych w ciągłej niepewności.
by Dorczenzo


Umieszczasz screenshot z grą zaś reszta próbuje odgadnąć tytuł gry. Kto odgadnie jako pierwszy a umieszczający potwierdzi, że to prawidłowa odpowiedź, wygrany umieszcza kolejny obrazek z gry i zabawa zaczyna się od nowa.

PAMIĘTAJCIE!
Aby zabawa nie była zbyt prosta, zmieniajcie nazwę pliku.

Zaczynam (coś prostego na początek):

Wygląda jak elder scrolls arena, zgadłem?
(17-01-2012, 01:58)Pazcyn napisał(a): [ -> ]Wygląda jak elder scrolls arena, zgadłem?

Tak, teraz Ty Winking
Z cyklu "Gry mojej młodości", grał ktoś w to?

[Obrazek: 309043937.jpg]
Die by The Sword Smiling Pomyśleć, że Treyarch teraz męczy Call of Duty Smiling
Tak! Nie myślałem, że ktoś zgadnie :P
Łysole (Baldies). ode mnie coś latwego:

[Obrazek: 2012-01-18_1217.png]
Ja wiem! Ja wiem! Gears of War 3!!!!
A mi się wydaje, że to System Shock 2 Winking
System Shock 2
Ponieważ Grem się nie kwapi, ja potwierdzę w jego imieniu, że jest to SS2. Zzagrobnik, kpt. Pomarncia, postujcie grę - kto pierwszy, ten lepszy Winking
potwierdzilem na shoucie jak tylko kapitan pomaranczka o to poprosil. czekamy na wiecej screenshotow ze staroci!
Jako iż otrzymałem pozwolenie od Archona, a Zzagrobnik i Kpt. Pomarancia. nie zgłaszali swoich Skrinów, to swojego wrzucam JA!.
Skrin. [Obrazek: th_09126_stonekeep_122_911lo.jpg]
Stonekeep. Pomijając fakt, że była kiedyś w CD-Action, zostawiłeś nazwę w nazwie pliku Winking

Teraz moja kolej i jestem w 100% pewien, że bez oszukiwania nie zgadnie nikt.

[Obrazek: cosiegapisz.png]

Jaka to melodia?
Mi to przypomina jakiegoś Oil Tycoona. Kombinujcie.
Jakieś pierwsze Civilization??? (w tej chwili 1000 osób przybiło palmface'a)
Archon - masz rację, nikt nie zgadnie :p To mało popularna gra z 86 (?) roku na c64 - wątpię, że ktoś kto nie żył w tamtych latach specjalnie chciałby odpalać dzisiaj tą grę Grinning Ja już wiem ale na razie nie psuję Wam zabawy, zgadujcie Winking
Oil Pompowacze !!11oneone!!1

[Obrazek: 3dglooper01.gif]

Ostatnim razem nie trafiłem, ale może teraz? Gears of War 3? Trollface
3d glooper, fuck yeah!

Podpowiem, że wersja PC była w Clicku
[Obrazek: cyckihn.jpg]
Sfarciłeś, Zgadłeś. - Teraz ty !

Defender of the crown :>
To był fart, teraz ty.
Nie fart, a starszy brat! - Zarymowałem.;]

Teraz ja! Coś łatwiutkiego.

[Obrazek: xyzek.jpg]
Phantasmagoria.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29