Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Opinie / propozycje / skargi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czekamy na opinie co do serwera, propozycje niezwiązane z pluginami, skargi na serwer lub (o zgrozo!) graczy.
Przydałoby się zrobić spawn + jakąś tablice ogłoszeń

Niestety ja nie mogę się tym zająć, ponieważ mam problemy z mc...
Ten drewniany dom obok domu Archona - co to jest? Bo w sumie może to być taki dom dla wszystkich - ogłoszenia, skrzynie z itemami, których ktoś ma za dużo a mogą się przydać komuś innemu itd. Ewentualnie można zbudować taki dom gdzie indziej, łóżka też można wstawić dla zmęczonych wędrowców Smiling
To dom Qzaka i jego kumpla. Można zbudować jakieś fajne miasto, jak będę miał chwilkę to chętnie przedstawię jakąś propozycję. Byłby za tym, żeby zbudować całe miasto. Świątynie, gdzie byłby stół do enchantmentów, bank, gdzie byłaby skrzynia dla wszystkich i nasze prywatne, jakąś restaurację/spiżarnie, gdzie trzymalibyśmy żarcie itd Smiling Wszystko to połączyć ulicami i zrobić prawdziwe miasteczko Smiling A ponieważ mieszkamy na wyspach, coś w stylu Wenecji, z kanałami między budynkami/ulicami wyglądałoby super przy odpowiednim "przyrządzeniu" Smiling
Chcesz to wszystko robić normalnie czy machnąć w creativie? Z jednej strony fajnie przyjść na gotowe ale z drugiej fajnie jakby każdy dołożył od siebie jakieś materiały i pomógł w budowie miasta Smiling Ogólnie dobry pomysł Archon i rzeczywiście trzeba zbudować coś dużego, dla całej społeczności. Btw, w prawym dolnym rogu mapy jest mała wioska npc.
Jestem przeciw Creative'owi. Wiem, że to główna przyczyna upadku serwerów. Ludzie budują do znudzenia i... koniec. Bo nie ma nic do roboty Smiling Im więcej potu przy pracy, tym lepszy efekt i większa satysfakcja, szczególnie, że jest nas tak dużo!
Zgadzam się, ale chodziło mi o to, czy Ty chcesz sobie samemu włączyć creativa i coś pobudować Smiling Tak jak mówiłem, fajnie jeśli każdy dołoży coś od siebie (i miałem tu na myśli normal mode). Dużo zabawy jest w samym zbieraniu materiałów i budowaniu. Może się z tego zrobić fajna współpraca a i efekty pewnie będą całkiem ciekawe.
A serwer na jakiej wersji minecrafta stoi?
Ja próbowałem na 1.0 i 1.1
Czy może to przez to że mój nick jest na whitelist przez dużą literę?
(26-01-2012, 18:48)Milo napisał(a): [ -> ]A serwer na jakiej wersji minecrafta stoi?
Ja próbowałem na 1.0 i 1.1
Czy może to przez to że mój nick jest na whitelist przez dużą literę?

Na whiteliście nie ma znaczenia czy duża czy mała litera.

A przy okazji creative nie zawala serwerów, mam taki serwer, ludzie budują. Nawet jeden gościu chciał opłacić za mnie serwer gdy było 15 minut off.

Nie wykluczam uruchomienia kolejnych serwerów, jeśli ten okaże się popularny. Na razie nie potrafimy zapełnić jednego Winking
Chciałbym tu przedstawić kilka budynków które zbudowałem na moim serwerze hamachi jeśli jakiś spodoba się administracji mógłbym go zbudować.