Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Google Play problem z płatnością
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć od niedawna mam nowy telefon i chciałem sobie kupić na niego grę real boxing która kosztuje 3zł. Problem w tym, że moja karta w banku nie obsługuje takiej płatności jaka jest wymagana w google playu, a gdy chcę zapłacić przez PayPala również muszę podać dane karty, ale i tak moja karta jest niezgodna z PayPalem. Jest jakiś inny sposób zakupu oprócz wcześniej wspomnianego płacenia kartą? Nie chcę robić wirtualnej karty w BZWBK. A może da się jakoś zapłacić PayPalem bez podawania danych karty? Mogę też ewentualnie przelać komuś te kilka złotych żeby zakupił mi tą grę.
Jeżeli masz abonament w playu, możesz skorzystać z tego: http://www.play.pl/uslugi/dopisz-do-rachunku-play/
Dzięki pojeemniko. Ja mam na karte w playu ale siostra ma abonament to sie u niej zaloguje na moje konto google play i kupie. Wielkie dzięki.
(14-08-2014, 19:05)pojeemniko napisał(a): [ -> ]Jeżeli masz abonament w playu, możesz skorzystać z tego: http://www.play.pl/uslugi/dopisz-do-rachunku-play/

Wiesz może czy jest coś takiego w orange bo mam podobny problem. Okay
Nigdy nie miałem styczności z Orange. Przeszukałem internety, ale wydaję mi się, że ta sieć nie ma takiej opcji.
Jest też ciekawa kwestia powiązana z tą. Niektórzy nie mogą płacić swoją kartą na G Play, ale są też tacy, którzy po prostu nie chcą używać Google Wallet. Na chwilę obecną (wedle mojej rzadko aktualizowanej wiedzy) to praktycznie wyłącza takich ludzi z korzystania z płatnych aplikacji jeśli mają abonament poza sieciami sprzymierzonymi. Co ciekawe, w krajach takich jak Wielka Brytania, G Play posiada karty pre-paid na wzór PSN czy Xbox Live. Zastanawia mnie więc, czy u nas takie coś się pojawi kiedyś i w sumie czemu tego nie mamy już teraz. Pomijając koszt związany z produkcją plastikowych płytek z nominałem dla punktów sprzedaży i ich dystrybucji, mogłoby to otworzyć G Play na sporo nowych płatnych użytkowników, którzy szybko zwróciliby te wydatki.
A czy już tych zdrapek nie wprowadzono w Polsce? Pamiętam, że czytałem o tym pod koniec sierpnia i miały być dostępne.

Jako, że używam Windows Phone to się tym nie interesuje, ale Wam polecam sprawdzić w kioskach, czy się zdrapki do GP nie pojawiły.
Karty pre-paid Google Play można już normalnie kupić w Polsce. Na pewno są w salonikach sieci Relay (sam tam kupowałem), podawano że Inmedio też ma je sprzedawać.
To bardzo dobra wiadomość, zakręcę się wokół tego, bo wzdycham za paroma tytułami do których drogę zagradzał mi wcześniej Google Wallet.

Dzięki za cynk, mobilki Smiling
(14-08-2014, 18:59)Miki8146 napisał(a): [ -> ]Cześć od niedawna mam nowy telefon i chciałem sobie kupić na niego grę real boxing która kosztuje 3zł. Problem w tym, że moja karta w banku nie obsługuje takiej płatności jaka jest wymagana w google playu, a gdy chcę zapłacić przez PayPala również muszę podać dane karty, ale i tak moja karta jest niezgodna z PayPalem. Jest jakiś inny sposób zakupu oprócz wcześniej wspomnianego płacenia kartą? Nie chcę robić wirtualnej karty w BZWBK. A może da się jakoś zapłacić PayPalem bez podawania danych karty? Mogę też ewentualnie przelać komuś te kilka złotych żeby zakupił mi tą grę.

No a gdzie masz telefon, jak w orendż to mają dobrą opcję, że płacisz przez dopisanie do rachunku. masz limita, tak że nie przekroczysz pewnej kwoty plus nie musisz podawać żanych danych. Polecam, wygodna opcja!