Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Testy gadżetów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hejka wszystkim, jak pewnie zauważyliscie, jedziemy pełną parą z materiałami na arhn.eu. Wielkie dzięki wszystkim którzy pomagają, poprawiają i sprawdzają teksty, recenzje i robią inne czaryHeart
Archon powiedział, że to najlepiej tutaj będzie napisać do was o pomoc z kolejnym pomysłem.
Widać i słychać, że w recenzowaniu jestem dość słaba, ale lubie za to testować bezużyteczne gadżety. Chciałam więc poprosić was o wklejanie pomysłów na testy, które moge wykonac ja (bober). Wrzucajcie tutaj linku do rzeczy, które wam się podobają lub które chcielibyście aby zostały zrecenzowane, mogą być nawet zabawki, o ile będą napakowane elektroniką. W miarę możliwości finansowych, postaram się przedmioty te kupować i robić jakieś króciutkie filmiki na ich temat.

Licze na was! Ja bober.
Jestem za uchwytem do papieru toaletowego. Wymarzony prezent na urodziny siedmioletniej dziewczynki.
Jak bym mógł dał bym ci plusa pod tym postem Gobi Lips_Sealed
@UP
To było by świetne. Propsuję Smiling
Ja byłbym za jakimiś gamingowymi albo okołogamingowymi gadżetami do smartfonów i tabletów. Np jakieś przystawki ułatwiające gre czy mini automaty o których wspominał juz Archon.
Neko, może jakieś testy/recenzje porównania Tomagotchi Smiling Ja za tymi zabaweczkami przepadam, kiedyś nawet zbierałem (z kolekcji pozostały tylko 2 oryginały)
Zrobiłam już recenzje Tamagotchi, jest na Arhn.eu jeden filmik o oryginałach i jeden o podóbkach, nie ma więc chyba sensu powielać materiału Winking
Nowe elektroniczne gadżety na względnie niskim budżecie, powiadasz. Jestem w trakcie organizowania Ci kilku takich rzeczy, sam ich nie umiem sensownie pokazać bo nie mam sprzętu robiącego screen capture, ale z Twoim zapleczem technicznym pewnie zrobisz z nich fajny użytek Smiling
Zrób recenzję tych budzików co wyją i zap*****lają ci po całym pokoju.
http://www.clocky-ticky-tocky.pl
Te budziki wydają się ciekawym pomysłem na recenzje Grinning
Chciałbym zobaczyć jak taki jeden budzi Neko...
wiem, że na 100% nie zobaczę recenzji miotacza fireballi http://www.ellusionist.com/pyro-handheld...ilber.html
ale trzeba przyznać, że zabawka epicka (zwłaszcza do cosplayów)