Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Dobre gry na Wii
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam od niedawna jestem dumnym posiadaczem konsoli wii ale że niemam wielkiego budżetu to potrzebuje propozycji/ rad jakie gry na ten sprzęt są warte pieniędzy?Osobiście zastanawiałem się nad New super mario bros ale czy polecacie coś jeszcze z długich (najlepiej) i dobrych gier? Dziękuję za pomoc Bidoof
http://bit.ly/1utOjB8 - w drugiej części tej listy masz chyba wszystkie godne uwagi gry na wii(kolejność przypadkowa). Z długich gier mogę polecić Xenoblade Chronicles(RPG), a z Najważniejszych: Super Mario Galaxy (1 i 2), MadWorld(jeśli jesteś 18+), No more heroes(też 18+), Silent Hill: Shattered Memories(18+, swoją drogą wii posiada zaskakująco dużo gier tylko dla dorosłych) i Super smash bros. brawl.
Ja sam jestem od niedawna posiadaczem nowiusieńkiego Wii, ale sprawę ułatwiło mi to, że od jakiegoś czasu gier już szukałem. Polecić mogę z pewnością Kirby's Adventure Wii oraz Kirby's Epic Yarn - świetne gry, jeśli lubisz różowokulka. Mario Kart to znana już wszystkim gra dla fanów wyścigu. Metroid Prime Trilogy - jeśli lubisz strzelanki, a Metroid: Other M, to gra której jeszcze nie odpaliłem, ale szykuje się niezłe zarywanie nocek. Polecić także można Mario Party oraz gry z serii Mario & Sonic Olympic Games - dobre, jeśli masz z kim grać Smiling

PS: Przy wyborze gier sprawdzaj oczywiście, czy któraś gra nie wymaga Motion Plus (chyba że posiadasz ten dodatek). Niektóre gry go używają, a nawet wymagają. Bez WMP nie zagrasz np. w Redsteel 2 czy Zelda Skyward Sword.
http://vsrecommendedgames.wikia.com/wiki/Wii - polecam, wszystko ładnie opisane. Co prawda wiele tytułów tam wymienionych to nędza dla mnie, ale każdy lubi co innego Smiling

Z osobistych rekomendacji to Super Mario Galaxy, Każde Kirby, Inazuma Eleven, Fortune street! Świetnie zrobiony Tenkaichi Budokai, Pac-Man Party, Wario Ware, Trauma Center, Muscle March dla śmiechu, Dokapon Kingdom(stracisz każdego przyjaciela z którym w to zagrasz Laughing) Odradzam Mario Party bo części na Wii są kiepskie(9 to w ogóle kał roku) i lepiej zainwestować w Gackowe.

Większość tego co podałem to gry w które singlowo możesz się zanudzić, więc ekipa na kanapie jest niezbędna.
Zeldy, ja grałem tylko w Twilight Princess, ale ponoć Skyward Sword też jest warte uwagi.
Jak wyżej pisano o Metroidach, i Super Smash Bros., tylko musisz sprawdzić przed zakupem który model Wii masz, bo ta gra nie chciała działać na niektórych z pierwszych modeli.
Mam jeden z nowszych modeli więc mam nadzieję ze dam rade ,a czy na wii nie ma jakiegoś final fantasy ?
Jest "Final Fantasy Crystal Chronicles". To bardziej gra akcji, coś jak Zeldy niż klasyczny RPG.
Jeśli poszukujesz dobrych RPGów to zdecydowanie zapoluj na "Xenoblade".
Większość gier na wii została już wymieniona w komentarzach wyżej, od siebie dodam Red Steel 2. Najprościej rzec ujmując jest to gra podobna trochę do gier automatowych, z willotem, który udaje miecz samurajski. Szybka, wymagająca i co najważniejsze, fajna. Uwaga - wii montionplus wymagany.
Możliwe że spodoba ci się Monster Hunter 3.
Trochę tytułów podrzucałem w tym temacie Wii czy ma jeszcze sens?
Ja na razie mogę polecić Zeldę Twilight Princess, Super Mario Galaxy 2 i Sonic Colors. Wszystkie trzy mają bardzo fajny, choć zróżnicowany klimacik Smiling
A ja polecam Resident Evil 4. Mnie bardzo wciągnęło. Smiling
Ale po co kupować gry na Wii, skoro można sobie konsolę soft-modnąć I można ściągać gry za darmo przez torrenty? :3
Nie jest to w żadnym razie zabronione przez polskie prawo, o ile nie masz z tego zysku pieniężnego.


20% za trolling. Bardzo kiepski swoją drogą. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem forum.
~b

czyli granie w gry z terrentów na pc jest piractwem, a na Wii już nie?
Wklejam parę tytułów ze swojej listy MUST HAVE/Quality Titles Smiling

Mad World, Legend of Zelda: The Twilight Princess, Zelda Skyward Sword, No more Heroes, Pandora's Tower, Last Story, Xenoblade Chronicles, Metroid: Other M, Sin & Punishment, Conduit, Cursed Mountain, Tatsunoko Vs. Capcom, Muramasa: The Demon Blade, Metroid Prime 3, Mario Galaxy, New Super Mario Bros, Fragile Dreams, Disaster: Day of Crisis, Residenty, Donkey Kong Country Returns, Zack & Wiki: Quest for Barbaros' Treasure, Metroid (trylogia), NiGHTS: Journey of Dreams, Phantom Brave: We Meet Again,
Rabbids, Red Steel 2, Rune Factory Frontier, A Boy and His Blob, Animal Crossing : Let's go to the city, Paper Mario, Kirby, Klonoa, Rayman, The House of the Dead, Virtua Tennis 4, A Shadow's Tale (Lost In Shadow), Excite Truck, Grand Slam Tennis, Runaway 2 i De Blob, Rhythm Heaven Fever, Shikigami no Shiro III (Castle Shikigami III), Bit Trip Complete, Dragon's Lair Complete

Oczywiście dużo przegapiłem, ale z takiej ilości dobrych tytułów na pewno każdy znajdzie coś dla siecie Smiling
Nikt nie polecił A Little King's Story, a w to też warto zagrać. Możesz także spróbować Bully, ale lepiej na PC/X360.